Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Próbował ktoś grać w UW na telefonie z Androidem?


MedykMatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Próbował ktoś grać w UW na telefonie z Androidem?

Pozdrawiam:)

P.S. tak, jestem leniem, któremu nie chce się sprawdzać^^

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Opublikowano

to by było piękne, mieć jakiś stary telefon z andkiem, podłączony do ładowarki i schowany w szafie i bot 24h na dobe 365 dni rocznie ;D

njG5c73.png?1

Opublikowano

Da się, tak samo jak w darkorbit się dało grać na fonie.

Wystarczy że twój telefon obsługuje flasha.

Opublikowano

Da się, tak samo jak w darkorbit się dało grać na fonie.

Wystarczy że twój telefon obsługuje flasha.

 

Powodzenia z taką grą :)

Idziesz na UW solo na telefonie :D ?

userbarcopy.png

Opublikowano

kumpel próbował na s2 i s3 i nie chodzi bo trzeba mieć flasha tak jak ma win :)

 

a nie wie czemu działa darkorbit a uw nie .

 

Ja mam SII i chodzi D O i U W bez problemu -.-

Jakby kumpel wiedział.. istnieje coś takiego jak Google Play (dawniej Android Market) i można pobrać flasha bez problemu :)

userbarcopy.png

Opublikowano

to by był przełom w boceniu, przecież telefon bierzę bardzo mało energi, wystarczyłby router w domu telefon z androidem i wifi i bocik 24/7 ... No ale niestety nawet jakby ktoś coś takiego napisał to wątpie aby udostępnił za darmo :D . Był programik na mpc nawet chyba, który produkował w high techu rzeczy itp :P

zakaz handlu

Opublikowano

Osoby znające dobrze javę mogły by się postarać i coś takiego napisać, ponieważ apki na andka pisze się w Java + SDK.

userbarcopy.png

Opublikowano

@up

Do stycznia powinienem zacząć pracę nad czymś takim :P

 

pierwszy post yeeah ^,^

To ja się już zgłaszam do beta testów ;D i wtedy to by było bocenie...

Opublikowano

To ja się już zgłaszam do beta testów ;D i wtedy to by było bocenie...

 

nom, według mnie to jest katowanie telefonu, gdyby ktoś chciał bocić tym 24/7

Opublikowano

@up

Do stycznia powinienem zacząć pracę nad czymś takim :P

 

pierwszy post yeeah ^,^

 

Też zgłaszam się na beta-testera ;)

Opublikowano

Wg mnie to nie wypali. Jak można grać w do na fonie. Na tablecie to jeszcze, bo większy ekran.

To miałoby sens, gdyby np funkcje były na jakieś przyciski, a nie all na ekraniku, bo przy pvp 1 koleś i leżysz-nie ogarnie się.

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Wg mnie to nie wypali. Jak można grać w do na fonie. Na tablecie to jeszcze, bo większy ekran.

To miałoby sens, gdyby np funkcje były na jakieś przyciski, a nie all na ekraniku, bo przy pvp 1 koleś i leżysz-nie ogarnie się.

Na Galaxy Tabie 2 10.1 grałem w DO (UW nie próbowałem, ale się da), to niestety lagowało za bardzo na normalną grę.

Opublikowano

Na Galaxy Tabie 2 10.1 grałem w DO (UW nie próbowałem, ale się da), to niestety lagowało za bardzo na normalną grę.

 

na moim One X, gdy wyłączyłem w ustawieniach DO tło map itp, to chodziło dość płynnie, ubiłem parę alienów ale pomimo 4.7 calowego ekranu ciężko się gra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...