Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Maka & Bilans vs. Wkurwiony & KoneserPasztetu


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

;_____;

 

przegrałem :CC

 

A mama mówiła "pierdol rap, zostań szambo nurkiem jak ojciec. Raper to gówniany zawód!" A ja się kurwa nie posłuchałem i teraz mam... Przegrywam, biorą mnie za geja ( nawet już 2 PW dostałem w tej sprawie...) i nikt mnie nie lubi... ;x

 

Idę się pociąć. Głos na Bilansa i Majkena.

Opublikowano

Co do pojedynku nie oddaję głosu na żadną ze stron, bo po prostu moim zdaniem przeciwnicy popisali się podobnym poziomem, notabene nie jest on zbyt wysoki.

 

House, to co skleiłeś jest dobre i wszyscy wiemy, że jest prawdą.

 

" proste, chłopaczyna załamany, niewyspany dał Ci lekcje

mówisz, że jesteś lepszy od niego ? bardzo śmieszne

...

nawet nie wiesz ile widziałem twoich gównianych rozmów

z niewyspanym, oj, kurwa jaką on miał z Ciebie beke

no ale się usprawiedliwaj, że nic o tym nie wiedziałeś przecież."

 

 

Pod tym się podpisuję oczywiście.

Niewyspany.

Opublikowano

Udław się spermą:

 

Słuchaj Wieprzu, kto mówił że 90 kilo waży

Półtora metra mierzy i podgląda nocą starszych?

Dał mi fotki jakieś foczki? To był jakiś pasztet

Potem ciota płakał miesiąc bo go rzuciła najwyraźniej

Słuchaj Błaźnie, gówno co wiesz, a się odzywasz

Piłowałeś mi plecy i nie udawaj teraz debila

I mam w dupie czy się przyznasz, te Twoje kompleksy

Miałeś trzech wrogów dziwko bo chciałeś być od nich lepszy

Myślisz że skąd te treści? Wszystko co im pisałeś

Wracało do mnie na tacy, wiem co kombinowałeś

Gdzie to demo na mnie? Te tanie historyjki

Demo z Kerqiem w tle i ta rapgra na widelczyki

Może jesteś rok młodszy, ale tego nie widać

Panikujesz jak żul który nie ma co wlać do pyska

Bałeś się mi napisać, co tak naprawdę o mnie myślisz

Zrobiłeś konfe we trzech choć mieli to w dupie wszyscy

 

Wyszedłeś najgorzej z nich, to dla beki, tak powtarzam

Miał mi dopierdolić a się tylko, po upokarzał!

Powiedziałem mu coś, za minutę spina od innego

Paplesz jak żul spod sklepu monopolowego

Ile razy pierdoliłeś, coś o życiu, szkoła, dom?

Wymyślałeś że masz najgorzej żeby mieć jakiś props?

Dla mnie takie coś to błąd, a w tym dissie na górze

Idź do pisania bajek, bo w tym jest zero prawdy gburze!

Ty słuchaj, co Ja takiego o tych sprawach napisałem?

Że gg zablokowałeś, bo się boisz mnie raczej?

Stwierdzam, że ten "pancz" ze stulejką to Twój problem

Chyba masz ją na pewno, bo po co pisać 10 razy o niej?

Ten autobus to ściema, gówno wiesz a się odzywasz

Z ziomkiem sztama jest teraz, koniec tematu - zamykam

Mój ubiór XXL, masz do tego jakieś ale?

Rurki i spódniczki ubierasz się jak na taniec - balet

 

Słuchaj gówno o mnie wiesz, siejesz ferment tu i teraz

Ile mam powtarzać? Trawkę się pali a nie ćpa!

Słuchaj dzieciak nie wytrzymam jesteś zielony jak ogór

A najwięcej chcesz wiedzieć, załącz sobie jakiś opór!

Znów sperme masz w tekście, Twój znak - to sperma

Hodło sperma, flaga sperma, kurwa wszystko sperma

W każdym dissie sperma, w testach też jej nie brakuje

Jakiś pojebany jesteś bo tylko w spermie preferujesz!

Huja umiesz, się cieszysz, myślisz że jesteś na propsie?

Skończ pieprzyć o głosach, to brzmi jak reklama w google

Bo Ty wiesz, że Grander odleciał po ostatnim dissie

Tak jak teraz odlecisz Ty, bo słabi wylatują na stryczek

Niewyspany dał mi lekcje? No chyba nie sądzę

Sprzedałby się tak jak Ty, za te jebane pieniądze

Nigdy nie mówiłem chłopcze, że jestem lepszy od niego

Tak zmyślasz te pancze, chociaż mnie one jebią

 

Znowu gadka z królem, ja tylko ludziom pomagam

Choć więcej mi się dostaje, więc stary - wypierdalaj!

I przestań znowu kłamać, nie rób reklamy na głosy

Rozjebałem Cię więcej razy niż ty mnie - więc spocznij!

To że z formy wyszedłem, nie oznacza że mam dosyć

Te 300 wersów to było ponad rok temu, co z tym?

Najebany napisałem w nocy na spontanie słaby tekst

Tak Ci ugrzązł w bani, że do dziś śni Ci się!

Pierdolisz że jestem ćpunem, a ja błyszczę w zieleni

W końcu najwięcej wiesz choć nigdy jej nie paliłeś na dzielni

A jak palisz fajki, też mogę nazwać Cię ćpunem?

Jesteś taki kurwa kiepski, że nie opiszę tego skrótem

Jesteś nudny, zakłamany, zero prawdy w Tobie siedzi

Nie wróżę Ci źle, ale nie kupią to żadne dzieci

Mam Cię w huju, Ty mnie w piździe, niech tak zostanie

Najpierw Grander teraz Ty, wypierdalam Cię, na razie.

 

// sorka za ewentualne błędy, ale jestem pół przytomny ;x

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano
I przestań znowu kłamać, nie rób reklamy na głosy

Rozjebałem Cię więcej razy niż ty mnie - więc spocznij!

 

no nie wiem nie wiem.

 

Niewyspany dał mi lekcje? No chyba nie sądzę

Sprzedałby się tak jak Ty, za te jebane pieniądze

 

Ale, że co ? dostajesz jakieś hajsy za te gówno co wypisujesz ?

 

Pierdolisz że jestem ćpunem, a ja błyszczę w zieleni

W końcu najwięcej wiesz choć nigdy jej nie paliłeś na dzielni

 

 

Dobra słuchaj ziomeczku, nawijasz coś tam o żulach

tyle wersów o nich, jakbyś chciał się do nich porównać

moim znakiem jest sperma ? no dobra, niech będzie

ale twoim będa skille, nie zbyt dobre - na marginesie

napisałeś riposte, pierdoliłeś coś o wadze

tylko zapomniałeś dodać - 80 i to było w gimbazie

no raczej, ciekawi mnie jedno, jakbyś mi powiedział to w oczy

ale Ty przecież unikasz walki, już byś dawno spierdolił

napisałes tekst w nocy ? że to było rok temu ?

no ale nic się nie zmieniło - więc się nie przejmuj

nadal jesteś brudasem i dalej kleisz te syfy

nie wiem, nie wnikam - no ale raczej nie miałeś dziewczyny

ty, nie mam zamiaru pisać, jak jaram szlugi na dzielni

majken na typków z forum mówi " moi najbliźsi koledzy "

w sumie Ci współczuje, mówisz coś o kolorze

a sam dałeś cztery, co ty kurwa jesteś pokemonem ?

Opublikowano

o widać kto głosuje na ksywy. Nawet burak nie przeczytał, że to duet na duet. I weź tu jebnij pojedynek z fumflem całego forum czyt. majken.

Opublikowano

Pierdolisz że po znajomości ludzie na mnie głosują i zawsze wygrywam,

Patrz kurwa na ostatnie 3 pojedynki:

http://www.mpcforum.pl/topic/766181-tekst-majki-vs-phenomen/ 

(przegrany)

http://www.mpcforum.pl/topic/768684-diss-xtie-vs-majken/ 

(przegrany)

http://www.mpcforum.pl/topic/768980-diss-moraz-vs-maka/ 

(prawie przegrany)

 

Po prostu zjebałeś ten diss i problem to możesz mieć do samego siebie,

tak samo jak Ja, do wyżej wymienionych (przegranych) dissów..

Pzdr. I nie spam już tu, bo nam to zamkną. Yoo.

 

// Za dużą spine łapiesz, odstaw Macdonalda na 2dni. ;]

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Siema bilans

 

Do tej kurwy maka...

 

Nadal masz kurwo problem, Wspominasz o mnie w walkach

Ja wygrałem z tysiąc razy, ty raz bo miałeś farta

Przekupujesz ludzi w lajkach, Zacznij korzystać z mózgu

Ortografia jak u downa, 0 argumętów-więcej bluzgów

Odpuściłem sobie fora, Zrozumiałem to nie dla mnie

Pełno dzieci typu majken, Słuchaj to wygląda marnie

Robisz pośmiewisko klałnie, dajesz najzwyczajniej lipę

Jak Bilans w jednym składnie mógł pisać z tobą nie możliwe

Dojebałes cudzą ksywe, Chciałeś z forum zrobić burdel

PanHouse wygarnoł prawdę, benek pojechał jak kurwę

Nie wyspany cie odjebał, Palcześ cię zniszyczył przecież

Moliemu pisałem teksty w których przegrywałes, nie wiesz?

Bilans też cie pozostawi, Mogę dac se obciąć ręke

No bo kto by kurwa chciał trzymać sztamę z głupim hejtem

Proszę bardzo jak chcesz więcej, dam ci taka szanse

Nie wiesz skąd i kim jestem? to pogadaj z bilansem

Opublikowano

Wszyscy to wszyscy, nie?

 

Nie wiem za kogo się masz, ale wiem to co wszyscy,

Nikt na tym forum nigdy nie widział większej pizdy,

Każdy poznał już prawdę, Ty nadal grasz w swoją bajkę,

Nie znasz żadnego z nas, My? wszyscy wiemy kto jest błaznem,

Ile razy się żaliłeś, miałem pisać Ci poprawki,

Zaprzeczysz, jak zwykle, bo boisz się prawdy,

Uczyłem Cię, z początku sam mi dziękowałeś za to,

A potem za plecami nazywałeś mnie szmatą,

Miałem z Ciebie bekę, nie od razu, chciałem pomóc,

Ale przez zarozumialstwo sam wpędziłeś się do grobu.

Nie pisz bzdur o Housie, o Benku i o reszcie

Jak opinię o nich czerpiesz z forum, z nikąd więcej.

Pewnie napiszesz jeszcze, że stale włażę im w dupe,

Ale Ja w swoim życiu mam troszkę więcej niż komputer,

Ty idź do fanbojów z metina, dalej jaraj się fejmem,

Życiowa lebiego, jesteś tylko zwykłym ścierwem.

 

Dawno wiesz, że jestem lepszy, jakoś ciężko Ci to przyznać,

Jak pierwszy raz tu wszedłem obsrałeś się jak pizda,

Gdyby nie kumple miałbyś przesrane od startu,

ratowało Cię jedynie poparcie od jakichś klownów.

Z resztą nadal tak jest, bo Twój bezustanny regres

Powoduje tylko śmiech, a chciałbyś być raperem,

Zobaczyłeś mój skill to szukałeś przyjaciela we mnie,

Szkoda, że ego przeżarło czaszkę Ci doszczętnie,

Tyle razy pamiętam jak żaliłeś się o demo,

Potem mi to wysyłałeś nagrywane na telefon,

Tylko bełkot, mówiłem Ci, że z tego nic nie będzie,

Ale Majki aka Fruu wiedział, że nie jest leszczem.

Miałem bekę, ale dobra, na chuj miałem powtarzać,

Komuś kto widzi siebie jako pana wszechświata.

Może te kilka zwrotek da Ci w końcu obraz siebie,

Maka? Raper? Ty w ogóle nie istniejesz.

 

Nie znam Ciebie w realu, ale z Twoich opowiastek

wnioskuję jedno, Forum to całe Twoje życie,

W końcu przyszła pora, żeby każdy wygarnął Ci prawdę,

Depresja? Nie przejdzie, lepiej szykuj szubienicę.

 

 

 

 

Niewyspany.

Opublikowano

Dołączam się do tej walki:

 

Patrze na te wasze dissy i sobie myślę,

że was pojebało bo jakieś gówno z tego powstało

Widać siedząc w temacie, obciągacie gacie

i tylko czekacie na kogoś opinie,

Wkurwiony - jego nick mówi za siebie,

brak mu kultury nawet w normalnym słowie,

brak Ci szacunku do zmarłych - tak wiemy o tym,

ale po gówno wyciągasz na zewnątrz, cały ten trotyl?

Pewnie i tak nie zrozumiesz tego co napisałem,

i co Mi powiesz? - nazwiesz mnie amatorem?

Co ci z tej walki przyszło - sam siebie ośmieszyłeś

jednego wielkiego debila sam z siebie zrobiłeś.

Twe dissy, nie robią na nikim wrażenia,

pewnie zaraz będziesz dissa robił,

kiedy ja będę kimał w najlepsze.

Osobiście nic do Ciebie nie mam, nie znam Cię w ogóle,

ale zostałeś pokonany i od razu mózg Twój został rozjebany.

<>

Opublikowano

Skoro wszyscy się przedstawili, to pora na mnie.

 

Witam, nazywam się benek0708 a to coś ode mnie:

 

 

Przyszła pora jak widzisz rozliczyć Cię jak szmatę,

Od kolegów z forum w dupie się poprzewracało,

Żaden z nas człowieku nigdy nie był Twoim bratem,

Przestań siać ferment, bo wzbudzasz jedynie żałość.

Zapomniałeś już o tym jak dawałeś mi propsy?

Potem się srałeś jakby Ci napchali w dupę czopków,

Przestań się łudzić, naprawdę nigdy nie byłeś dobry,

Wiedziałbyś to prędzej gdyby nie "Zdanie" Twoich ziomków.

Cisnąłem Cie w ryj, a Ty zmieniałeś temat,

Szukasz przyjaciela? Dzwoń na telefon zaufania.

Chociaż pewnie nawet tam wyśmieją Twoje dema,

Bo są kurwa atrakcyjne jak amputacja kolana.

Wygarnąłem Ci już wcześniej, to wszystko bo mam tupet,

Od dawna wiedziałeś, że jesteś dla mnie pizdą.

Szukasz przyjaciół? Giń, masz tylko forum i komputer,

Nie muszę dodać więcej, inni powiedzieli już wszystko.

 

 

 

peace...

Opublikowano

Koneser & Wkurwienie

 

Majken łap :

Wiesz co to jest szacunek , chyba tego nie rozumiesz

Powiedz dlaczego wszyscy tutaj obrabiają Tobie dupe ?

Jesteś zwykłym chujem , odpowiedź dosyć konsekwentna.

Nie wiem w co Ty kurwa grasz i pewnie nikt nie ma pojęcia

Ale skończ już się zadręczać , Te Twoje kompleksy ....

Szkoda, że połowa z nich była przepisana z Pejii

Nie mam słów na Ciebie już - bo opierdalasz grzbiety

Gdyby nie te historyjki, Hausa nigdy bym nie hejcił .

Najpierw umyj swoje pięty potem wchodź do czyiś butów

Ciągle opowiadasz bajki chyba wysysane z fiutów

Szukasz kurwa cudów w swoim zakłamanym świecie

 

Nie pojmuje , nie zrozumiem jak to zrobiłeś , przecież

Wszyscy byliśmy kumplami i pomoc Ci nieśliśmy

Potem każdemu z nas chciałeś rozdrapywać blizny

Mam dość tej chujowizny , wypierdalaj z tego forum

Odpoczątku nikt Cię nie chciał sam się wpierdalałeś zrozum .

 

I tak btw. (jak coś to pw;])

 

Wiesz dlaczego to zrobiłem ? Bo jesteś chuj a nie raper

Naucz się coś o szacunku i zamknij pysk następnym razem

Trzymaj język za zębami bo jak na razie udowadniasz

Że z Ciebie nie jest żaden kumpel tylko zwykły kurwa sprzedawca.

Spierdalaj .

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano

Koniec spamu, wygrywa Maka i Bilans, wstawcie więcej tekstów żeby się łatwiej połapać było.

Narzekacie na brak konkursów na zasadzie diss/tekst, najpierw ogarnijcie swoje zachowanie a potem o coś proście

mg7k04q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...