Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Maka & Bilans vs. Wkurwiony & KoneserPasztetu


Majken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: Majken + Bilans

Wyzwany: (-) + (-)

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka: Standard.

Notatka: Dwóch na Dwóch, zapisy tu albo u mnie na PW,

Zapraszam. Każda osoba pisze po 16 wersów + może być wspólny refren ;>

 

Coś takiego (jeżeli by ktoś nie wiedział o co mi chodzi):

 

// Proszę bez spamu ;)

 

// Kurwa, Szykuje się miazga :D

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

joł, biorę kurwa mać, 2 dobrych mc, nie mogę tego przegapić. Popytam benka czy będzie chciał się podisować, napiszę Ci potem na PW makavelli, czy

benek piszę ze mną.

 

 

Okej, benek jedzie ze mną, zaczynamy ! piąteczka

Opublikowano

Wasz zawód - ornitologia, bo chętnie oglądacie ptaki

anal kurwa, na sobie trenujecie sztukę penetracji.

Patrzę na waszą dwójkę, i w dalszym ciągu jest mi przykro

bo zastanawiam się od dawna- kto w tym związku jest mężczyzną?

Majki masz worki pod oczami, tyle że swojego kolegi

patrzysz na chuja jak na patyczek, czy może wygrałeś następny.

Chcesz być jak alibaba tyle że czterdziestu na jednego

zamiast wymieniać się propsami, to wymieniacie się spermą.

Bilans wczytaj się w kolejny wers, gwarantuje że jest o Tobie

kiedy obchodzisz swój dzień? 8 marca- Światowy dzień Kobiet.

Swoimi nędznymi wersami, chcesz udowodnić że jesteś lepszy

masz za małego fiuta na pizdę to tylko zapinasz lalę w wentyl.

To jest wasza chwila prawdy, przegrana nie będzie słodka

jak ta bita śmietana, którą wyliżecie z naszych kolan.

Popatrz House, jak łapczywie biorą się za ten kabel

biorą majka do buzi, jakby mieli w obciąganiu jakąś wprawę.

 

 

 

 

House i Benek, łajzy niszczymy niczym jebana husaria

wy chcecie tworzyć zespół ? - no chyba kurwa zespół downa

słuchaj, co za akcja, majken sobie tak po prostu

z bilansem na facebooku ustawił status " w związku "

leszcze dają koncert, myślą, że będą oklaski

ale jebie od was chujem, bardziej niż z mordy nimfomanki

proste, jeden dla drugiego próbuje pełnić rolę ojca

no bo majken dostał wilczy bilet nawet od proboszcza

dwa lata na forum, majk w końcu znalazł kumpla

przed bilansem, grabę przybijał tylko do lustra

chciecie fejmu ? spoko, forumowa para stulecia

żartowałem kurwa. jeden idiota, drugi pedał

nawijają do majka, a jak windows łapią zawieche

bilans dla majkena ustami leczy stulejke

para przy majku, wasz bilans jest ujemny

przed następnym podejściem wytrzyjcie pysk ze spermy

 

Ostatni diss na tym forum. emaneczko

Opublikowano

Dwóch MC na propsie, niszczy dwie dziwki zgwałcone

Bo czują się najgorzej hajsu nie wzięły za robotę

Wiecznie są na dole, suki zamykam wam kojec

Nagrywają swoje klęski na kwadracie w stodole

Wasze łby rozpierdolę, choć Hausa wole nie tykać

Bo osądzą mnie jeszcze że bije dzieci na chodnikach

Benek gdzie Twoja kilka? Gdzie to demo i publika?

Stary wypad bo to lipa i to w Tobie gości pycha!

Zastanawiam się czemu Haus dał sobie nick - Dom?

Za hejtowanie mnie przecież, stracił ponad 10 kont!

Ten diss to jego błąd bo rozsypał się jak tania ciota

Rozjebałem go na lajcie dlatego gg zablokował, wiocha!

Już widzę w waszych dissach "pedał, sperma, chuj, śmietana"

Z przyzwyczajenia z pracy, umiecie tylko o tym gadać!

To zwykły nokaut, Mak z Bilansem znów na propsie

21 Listopad ubolewacie a my pijemy za tą wojnę!

 

 

Żaden z was nie będzie lepszy, nawet przez jedną chwile

Robimy tu rozpierdol - kilka chorych linijek

Z Makim tą muzą żyje, Witamy w lesie śmierci

Jesteście ofiarami, Bilans z Majkenem mordercy

 

Jak Fredy będę męczył, potniemy was jak ścierwo

Nasze ksywy w waszych uszach brzmią jak liryczny wpierdol!

Zalewa was czerwo, My z majkami ze stali

Wbijamy się w was kurwy, jak w Japonię Tsunami!

 

 

Anal z kolegami kurwa? dla mnie to jest temat obcy

Obaj macie chuje w głowach, za to chcecie zbierać propsy

Wkurwiony weź odpocznij, kto wam te głupoty wpaja

Piszesz o przygodach z kumplem, Że lubisz lizać jaja

Twój ziom drugi pajac, Chce robić rap na siłę

Będzie podkładać głos w porno, by poprawić sobie opinię

Ja z majkenem was nie kminię, I wiem benek jest perwersem

Jak starych nie ma w domu pewnie się zabawia krzesłem

Odczuwacie presję, wasz zasób słów jest zgrozą

Zero skili, marny flow do tego chujowy poziom

House jak czarny kozioł, sory bardziej jak czarna owca

Zmienia konta jak rękawiczki, myśli że się nikt nie poznał

Będziesz błagał o autograf, czujesz naszych wersów ciężar

Z każdą chwilą wasza śmierć co raz bardziej nas nakręca

Zabijam was jak taśemca, chowam gnata za pasek

Szykujcię się durnie, to Liryczny wjazd na chatę

 

 

 

Ps: Jak ktoś nie wie kto to perwers to niech najpierw luknie ;)

Opublikowano
Już widzę w waszych dissach "pedał, sperma, chuj, śmietana"

Z przyzwyczajenia z pracy, umiecie tylko o tym gadać!

Rozjebało :D

 

Głos na Maka & Bilansa

 

Benek z Wkurwionym, piszecie ciągle o gejostwie itp. macie jakieś kompleksy?

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

Rozjebało :D

 

Głos na Maka & Bilansa

 

Benek z Wkurwionym, piszecie ciągle o gejostwie itp. macie jakieś kompleksy?

 

 

No kurwa, jestem homoseksualistą, podnieca mnie pisanie o gejach. Chcesz, to śmigniemy jakiś mały numerek po pojedynku bo widzę że Ty też to zauważyłeś. <PW :***>

Opublikowano

O widzę majkenik coś tam napisał o dawnych sprawach, masz tu coś ode mnie. Bilans, do Ciebie nic nie mam - propsy.

 

 

Nie chciałem nic pisać, o naszych realnych sprawach

no ale zobaczyłem wasz tekst, więc teraz powracam

dobra, majken, powiedz kto został zjechany przez 3 gości

jesteś o rok starszy a nazywasz mnie chłopczyk

no ale to nie mnie bili koledzy - no weź przestań

w autobusie typ z typem z tyłu gadał o frajerach

wiesz, że było o Tobie, ale bałeś się otworzyć gębę

przećpany skejcik, jebany nosi koszulke XXXXXXXXL-ke

ty, nawinąłem o spermie, chyba pierwszy raz masz racje

mówisz, że jej nie masz a jej nawet nie wytarłeś

dobra lecimy dalej, może porozmawiamy o głosach

w pojedynku na grandera prosiłes o nie jak ciota

jakiś tam typ odmówił, ja też tak zrobiłem

i wciąż się zastanawiam czemu Cię za to przeprosiłem

ty się odwróciłeś, na pw napisałeś mi " spierdalaj "

bo nie dałem głosu na Ciebie i kto tu udaje dzieciaka ?

czysta szczera prawda, chcecie dalej poznać fakty ?

ten debil myślał, że miał kumpla, ale to wszystko były żarty

wszyscy się z Ciebie śmiali, kerq o nim to już nie wspomne

nie zdziwiłbym się gdybym was dwóch zobaczył w jednym pornosie

proste, chłopaczyna załamany, niewyspany dał Ci lekcje

mówisz, że jesteś lepszy od niego ? bardzo śmieszne

zablokowałem Cię na GG, no bo gdy Cię jechałem

to Ty kurwa w tym czasie o peji coś gadałeś

czy go lubie, czy jest dobry, ale chuj mnie to boli

majken przez dwa miesiące bał się chodzić do szkoły

bo gdy miał mieć solówke, to jebany uciekł z miejsca

na forum czuje się jak król, że się nie boi i nie pęka

co za beka, chłopaczyna chce mieć jakieś tam propsy

ale na rapie to znasz się tyle co na cieple kobiety nekrofil

chce mieć fejm, jeszcze nie dawno pamiętam jak bilans

rył z Ciebie beke, no bo w necie go nie otrzymasz

ma racje, słuchaj, hejty leciały w twoją strone

no bo byłeś słabakiem a myślałeś, że jest na propsie

i co kurwa, może nagrasz na mnie dissa z telefonu

nawet nie wiesz ile widziałem twoich gównianych rozmów

z niewyspanym, oj, kurwa jaką on miał z Ciebie beke

no ale się usprawiedliwaj, że nic o tym nie wiedziałeś przecież

benek to dopiero miał zwałe, kiedy na konfie coś pisałeś

już wtedy wszyscy zrozumieli, że jesteś kompletnym dałnem

wiem, że to wygracie, no bo przecież lubisz lizać

a no właśnie pewnie też za to dostałeś kida

nigdy nie lizałem dupy, ty miałeś już w tym wprawe

w naszych pojedynkach zawsze głosy typów których nigdy nie widziałem

to było podejrzane, no ale przecież to wiadomka

ten diss wygracie bo zagłosują na was downy ala ostryjakkosa

step, pamiętasz 300 wersów ? wtedy zgubiłeś ortografie

hahahhahah nawet " tych " przez samo " h " pisałeś

aaa, a co z kartą dzwiękową, którą kupujesz dwa lata

chcesz nagrywać kawałki, ale jak na razie śpiewasz do kutasa

wyjebane, więcej nie mam zamiaru pisać

majken alvaro wersów z usposobieniem prawiczka

Opublikowano

No kurwa, jestem homoseksualistą, podnieca mnie pisanie o gejach. Chcesz, to śmigniemy jakiś mały numerek po pojedynku bo widzę że Ty też to zauważyłeś. <PW :***>

Gdybyś jeszcze coś tam miał, to może by coś z tego było, ale nie chce się rozczarować, wybacz :)

 

Wyłapałeś takiego bulwersa jakby w Ciebie to ugodziło, czyli jednak chyba faktycznie z Twoją orientacją coś jest nie teges ;)

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

głos na Maka & Bilansa

 

@ EDIT

 

Jednak na wkurwionego po tym nowym tekście ;)

jesse_pinkman_v2_by_seb3tears-d5s8er0.pn


Gold Member | Blue Member | exModerator Counter-Strike

Opublikowano

Gdybyś jeszcze coś tam miał, to może by coś z tego było, ale nie chce się rozczarować, wybacz :)

 

Wyłapałeś takiego bulwersa jakby w Ciebie to ugodziło, czyli jednak chyba faktycznie z Twoją orientacją coś jest nie teges ;)

 

A pokaż mi misiaczku, gdzie ja wyłapałem bulwersa co? :* Przecież widzisz że nie zaprzeczam, a sam ciągniesz ten temat jakbyś na serio chciał się spotkać.

Opublikowano

głos na Maka & Bilansa

 

@ EDIT

 

Jednak na wkurwionego po tym nowym tekście ;)

 

 

Ogólnie głosowaniu powinny podlegać dissy tylko te na początku ;) a reszta to jakieś ich porachunki, w które się nie mieszam . Piona

Opublikowano
Ogólnie głosowaniu powinny podlegać dissy tylko te na początku ;) a reszta to jakieś ich porachunki, w które się nie mieszam . Piona

 

Oczywiście masz racje, oceniajcie tylko pierwsze dissy. ema

Opublikowano

Oczywiście masz racje, oceniajcie tylko pierwsze dissy. ema

To po huj wstawiasz nam tutaj ten chłam? o.O

Odblokuj gg i mi to napisz, a nie opierdalasz plecy a potem udajesz cwaniaczka

I zmień ten pedalski kolor bo nie mam zamiaru tego czytać. Yoo

 

//ssij

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Majken i Bilans. Wkurwiony w tym dissie sam sobie przeczy. Zastanawiasz się kto jest kobietą, a kilka wersów w dół, podajesz, któregoś za laske, więc o co chodzi?

2009 - słyszysz mnie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...