Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Kupno] Dobra składanka komputera do gier (max.2500zł)


hugo462

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak to jest z usb 3.0 jak mam pendriva 2.0 to on bd dzialal czy nie ? no nie chce wydac kasy i czy ta obudowa jest dobra ?? :D

Tak, 3.0 jest kompatybilne z 2.0

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

znalazlem tak nada sie do zestawu ktory podal

Velociraptorus

 

www.morele.net/obudowa-cooler-master-elite-430-czarna-bez-zasilacza-rc-430-kwn1-326666/#div4

 

CZY TO JEST ZE SOBA KOMPATYBILNE ?!!! I SIE WSZYSTKO ZMIESCI !!!! :D PROSZE O SZYBKA ODP BO CHCIALBYM ZAMOWIC JESCZE DZISIAJ !!! :D

 

^

|

|

chodzi o tego posta :

 

CPU http://www.morele.ne...7i53470-498899/

MOBO http://www.morele.ne...lan-atx-459601/

RAM http://www.morele.ne...l9-8gdc-312401/

CASE http://www.morele.ne...-bt-410-397103/

DVD http://www.morele.ne...lk-g-as-460610/

HDD http://www.morele.ne...akx-oem-353686/

PSU http://www.morele.ne...-spc082-527959/

GPU http://www.morele.ne...-16-20g-506170/

 

Razem 2479

 

Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

http://www.morele.ne...ementow-266770/

to ta usługa.

Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz

O6A2MVKEK1

i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty a wysyłka będzie darmowa.

Opublikowano

lepszy

 

To jest to samo, tylko że zamiast USB 2.0 z przodu ma USB 3.0. Nie kupuj, różnica jest za duża jak na taki bajer, z którego zapewne mało co będziesz korzystał, a jeśli nawet, to... wystarczy w MOBO podczepić w tylne porty. Nie zajmiesz chyba obu.

Opublikowano

To jest to samo, tylko że zamiast USB 2.0 z przodu ma USB 3.0. Nie kupuj, różnica jest za duża jak na taki bajer, z którego zapewne mało co będziesz korzystał, a jeśli nawet, to... wystarczy w MOBO podczepić w tylne porty. Nie zajmiesz chyba obu.

Co ty gadasz...

430 jest większy i to jest różnica.

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...