Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Móraż vs Maka


Móraż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający:Móraż

Wyzwany: Maka

Wstawianie prac do: do 3 dni

Głosowanie do: do 3 dni

Tematyka:brak

Notatka: 16 lub 32, z Tobą jeszcze nie miałem przyjemności :) przyjmujesz? jak tak to zaczynaj :)

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

Proszę bardzo:

 

Poczuj Cwelu to flow, ten rytm który będzie Ci się śnił

Poznaj mój fejm, Jimmy mówił że z Ciebie drwi

Jest mi za Ciebie wstyd, bo składasz chłam nawet gdyby

Dzieci z downem niszczą z wadą wymowy takie dziwki

Jesteś słaby i tani, biedne oczy nasze razisz

Piszesz kwadratami, obciągasz lachę - przy tym płacisz

Jesteś rok ode mnie młodszy w rapie 5 lat za plecami

Wielki kozak MC dupa, który dissować nie potrafi

Wersami to Ty niszczysz, ale samego siebie

Jesteś nikim na tym forum każdy ma z Ciebie polewkę

Pięć razy przejebałeś nawet z newbie - to porażka

Myślisz że mnie tu pojedziesz już widzę ten falstart!

Nie oddasz tekstu albo, pokażesz nam jakieś gówno

Bo nic innego nie skleisz, kurwa tak mi smutno..

Brak litości dla Cweli, będziesz wkurwiony do niedzieli

Pięć tematów, pięć porażek i nadal Ciota się cieszy..

 

Wyjebiemy Cię prędzej, niż kurwa o tym myślisz

Nie masz stylu a jak już, to jakiś tani z wiejskiej dziwki

Limo pod okiem i opryszczki, to Twoje motto ziomek

Bo z każdym nowym tekstem wbijasz w siebie nowy kołek

Nie chcemy Cię tu! To proste, więc co tu jeszcze robisz?

Przejebiesz tutaj z każdym, na zakład postawie dwa patole

Przystawię Ci pistolet i sam z niego strzelisz ciole

To koniec! Koniec z Twoim śmiesznym przedszkolem

Jeszcze Ci powiem, że hejty na mnie nic nie dadzą

Wielu próbowało lecz, wyjebałem ich z pogardą

Chcieli tak bardzo, zniszczyć to co tu osiągnąłem

Ty możesz co najwyżej klęknąć i zrobić dobrze!

Jak poniewierak albo fajfus, taki przydomek Ci dam

Bo się zachowujesz jak menel co pod siebie sra

Zarzygany małolat, chcesz tu lansu? Proszę bardzo!

Przez takich jak Ty, to forum spada na psy, wyjdź!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Racja, moje motto to jest limo pod okiem,

niszczę takich jak Ty, nie kminisz?

i nie zrozumiesz, takim jesteś tłumokiem,

dostaniesz jeden strzał i już nic nie widzisz,

gdy już Ciebie pokonam, twą mękę skończę glockiem,

Ty już z koleżkami obmawiasz na mnie plan pod blokiem,

bo sam mi nie dasz rady i Móraż tu nie kłamie,

zajebię Cię słowami, pieprzony Ty pacanie,

osiągnąłeś tutaj wiele? zrozum to tylko forum,

Niewyspany Ciebie niszczył bez żadnych oporów,

nie pieprz mi o porażkach, bo miałem też wygrane,

ja na to wszystko leje, przegrasz ten diss i amen,

Ty jesteś Makavelli? skąd ten nick żeście wzięli,

na spodniach miał on napis i nazwę podpierdzielił,

i żebyście wiedzieli, że Móraż chuja zmieli,

naprawdę ja nie trawie słabo rapujących cweli.

 

Głosować! Dzięki za poj :P

Sygnajpg_xxrerxa.jpg
Opublikowano

O kurna, wysoki poziom moim zdaniem, ciężko się zdecydować. Pamiętam swój 1 pojedynek z Mórażem. Makavelliego szanuję, ale głos na Móraża. Ciutke lepiej poleciał.

1351788161-U286260.png

Opublikowano

Móraż.

Ty jesteś Makavelli? skąd ten nick żeście wzięli,

na spodniach miał on napis i nazwę podpierdzielił,

i żebyście wiedzieli, że Móraż chuja zmieli,

naprawdę ja nie trawie słabo rapujących cweli.

To zajebiste.

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...