Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lodowa Masakra[WL][DEDYK][40][24/7][ZAPRASZAM][KWADRATOWA MASAKRA]


SkyTek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodani

 

 

GameToU

Aloat

WlodasPL

Slivs

 

 

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Wiek:16

Nick:TheNevq

Skype/Ts3/Mikro:Mam Wszystko

Będziesz Grifował:Co to Za Pytanie Nie! .

1 Zdanie O Sobie:Miły Pomocny pelen przygód dobry do nawiązywania nowych kontaktow

Czy Będziesz Uczciwy ?? Szczerze Tak!

Opublikowano

Dodani

ViVaNcOxD

Lomes

TheNevq

 

 

[+18]

 

http://marekjoe.xaa.pl/Minecraft/Diamonds/index.php?add=SkyTek

 

Opublikowano

Wiek: 11 lat

Nick: PackFlamePL

Skype/Ts3/Mikro: Jest, jest i jest

:)

Będziesz Grifował: Nie

1 Zdanie O Sobie: Lubię grać z innymi, mam na imię Marcin i lubię grać na serwerach tego typu

;)

Czy Będziesz Uczciwy??: Tak, będę

mca.png

Opublikowano

Wiek:13,5

Nick:1filipek

Skype/Ts3/Mikro:Wszystko posiadam

Będziesz Grifował:NIE!Szukam już takiego serwera od bardzo długa żeby sobie spokojnie pograć.

1 Zdanie O Sobie:Mam na imię Damian interesuję się Informatyką i Piłką Nożną.Lubię grać bardzo długooo w MC

Czy Będziesz Uczciwy ??: No pewnie że tak :D

Opublikowano

Wiek: 12,lecz jestem ogarnięty.

Nick: Raster

Skype/TS3/Mikro: Wszystko posiadam :)

Będziesz griefował? Oczywiście że nie. Griefowanie psuję zabawe rozgrywki. Poza tym nie szukam konfliktów

1 Zdanie o Sobie: Mam na imię Igor. Jestem z niewielkiego miasteczka na Kurpiach o nazwie Chorzele. Jestem uczciwy.

Czy Będziesz Uczciwy? : Oczywiście :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: QnikMaster

Skype/Ts3/Mikro: Tak/tak/tak

Będziesz Grifował: nie

1 Zdanie O Sobie: Mam na imię Dawid , pochodzę z Wrocławia. (chcieliście jedno zdanie :) )

Czy Będziesz Uczciwy tak

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...