Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] O przecenę skinów na święta.


Crasher001

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Radzę Wam poczekać, ale uzbieranie RP'ków no problemo. Tylko czekać na święta i bonusy.

 

To ją już tego nie kminie jak można http://www.youtube.com/watch?v=o-CfHAp TyBM&feature=g-u-u rp no problemo? Przecież je musisz kupić to chyba 1dyny sposób?

 

Radzę Wam poczekać, ale uzbieranie RP'ków no problemo. Tylko czekać na święta i bonusy.

 

To ją już tego nie kminie jak można uzbierać rp no problemo? Przecież je musisz kupić to chyba 1dyny sposób?

 

Ps:PROSZĘ O USUNIĘCIE UP POSTU ponieważ pisałem to na komórce i nie mogłem edit.

Zbieram -

Opublikowano

To ją już tego nie kminie jak można uzbierać rp no problemo? Przecież je musisz kupić to chyba 1dyny sposób?

 

Ps:PROSZĘ O USUNIĘCIE UP POSTU ponieważ pisałem to na komórce i nie mogłem edit.

 

Uzbieranie - chodziło mi o te bonusy.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Spodziewajmy się jak już ktoś wcześniej napisał skinów gragasa jako mikołaj.To będzie na pewno.Nieźle by było gdyby maokai był jako choinka:D

Opublikowano

Świąteczny gragas i choinkowy maokai już byli . Jeśli w tym roku będzie tak jak w poprzednim to skiny będą 3 do takich championów do jakich jeszcze świątecznych skinów nie było , czyli odpada : maokai , gragas , heimer , le blanc , amumu , tristana , teemo , mundo , gp , shaco , sona i chyba tyle

Opublikowano

Gram w lola juz z 1,5 roku i to niekoniecznie bedzie na swieta te 400 Rp i ten skin gragas mikolaj bo musze wam powiedziec ze 1 rok temu na hallowen byly skiny : napewno nie blitz , franken cos tam anie ,czarownic nidale i nocturn duch i w tym roku ich nie bylo a wiec na te swieta bd inne skiny zrobione nwm np jakis swain nautilus nwm jakie bd ale napewno nie takie jakie roku temu . Tutaj ludzie jeszcze pisale ze fajnie by bylo gdyby riot przecenil legende na ezreala powiem tyle bo riot nie bd tracil tyle kasy bo 25% z calej ceny pulsfire to tylko 975 a wiec riot tak nie zrobi a te skiny na 75% znikaja na caly czas ja naszczescie wtedy kupilem kilka takich skinow i sie ciesze bo gram tyle w lola a nikt nie ma np noxianskij popy ale lodowego shena szkoda mi tylko ze nie kupilem faraona amumu a wiec powiem w tym temacie tyle zamiast kupowac postacie za 25% to kupcie skiny bo fajnie jest miec skin o ktorym niektorzy ludzie nie pamietaja ja kupilem niedawno tego maokaja hallowen i wiem ze juz nikt go nie kupi a wiec kupujcie te skiny za 25% :) pomoglem daj lapke

Opublikowano

Świąteczny gragas i choinkowy maokai już byli . Jeśli w tym roku będzie tak jak w poprzednim to skiny będą 3 do takich championów do jakich jeszcze świątecznych skinów nie było , czyli odpada : maokai , gragas , heimer , le blanc , amumu , tristana , teemo , mundo , gp , shaco , sona i chyba tyle

 

jeszcze kog'maw <3

2emkax3.jpg

Opublikowano

Beka, legandarny skin o czym ty marzysz :)

pulsefire ezreal nie jest legendarna skorka ;] dlaczego? poniewaz nawet kiedy wejdziesz w skiny i zaznaczysz legendary skins to go tam nie ma...

jest dropgi poniewaz ma te swoje animacje... mysle ze cos jeszcze do tego wymysla bo 1 skin dla 1 zakladki w shopie cbhya nie za bardzo potrzebna ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...