Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mógłby Mi Ktoś Pomóc Założyć Serva?


foto29

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak już mówiłem mam starego kompa 1.7ghz 512 ram

i chciałbym postawić serva tylko dla siebie mógłby mi ktoś pomóc bo robie wszystko zgodnie z poradnikami i pokazuje się:

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

swap_pager_getswapspace(16):failed

i tak cała lista.

pisałem już tam gdzie problemy techniczne ale nikt nie odpowiada.

więc proszę o pomoc na gg albo innym sposobem.

DAJ 5 -

TO NIC NIE KOSZTUJE

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...