Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Pliki serwerowe by Krzysiek318k [CB 1.4.6 R0.3] [AUTORSKO SPOLSZCZONE PLUGINY!]


Krzysiek318k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zgadza się i osoba która jest w grupie z rank 1 (Gracz) nie może wbić na serwer na którym jest Rank 2 (Gosc). Trzeba coś konfigurować dodatkowo w configu Reservation?

Opublikowano

Wypraszam to sobie nad prezentacje siedziałem 4 godziny a pliki serwerowe sam spolszczałem 5 dni ponad 4000 linijek tekstu!

 

Dobrze, jednak sam doskonale wiesz, że podobną prezentacje ma pan BR3ND. Pliki mogą być twoje... do tego nic nie mam.

Opublikowano

Dobrze, jednak sam doskonale wiesz, że podobną prezentacje ma pan BR3ND. Pliki mogą być twoje... do tego nic nie mam.

 

Mogę mieć podobną prezentacje do BR3ND nie ma zakazu, a pliki są mojej roboty.

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

UPDATE V1.8

- Aktualizacja plików serwerowych do V1.8

- Wgranie najnowszego Bukkita 1.4.5 R0.1 BETA-BUILD

 

Uwagi dotyczące tej wersji plików:

Na serwer z tą wersją plików można wchodzić zarówno z Minecraft 1.4.5 jak i 1.4.4.

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

tak

 

Jeśli masz hamachi to poszukaj o stawianiu serva na hamachi w głównym dziale minecraft lub dziale tutoriale.

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

Siema mam problemy bo all pluginy 100% ang :/ przetlumaczysz mi je??

 

Pluginy na serwer pod 1.4.5

 

I szukam jeszcze :GroupManger,AuthMe=pl ,magicarpet=nie musi byc po ang,

 

Jesli mi pomożesz Krzysiek lub ktoś daje plusy/reklame wszystko z góry dziekuję jak coś pw lub gg:5444911

Opublikowano

Siema mam problemy bo all pluginy 100% ang :/ przetlumaczysz mi je??

 

Pluginy na serwer pod 1.4.5

 

I szukam jeszcze :GroupManger,AuthMe=pl ,magicarpet=nie musi byc po ang,

 

Jesli mi pomożesz Krzysiek lub ktoś daje plusy/reklame wszystko z góry dziekuję jak coś pw lub gg:5444911

 

Mówisz o swojej paczce tak ?

 

PS: nie spam postami typu: "Pomoze ktos czy nie? z tymi pluginami"

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

Pomoże ktoś czy nie bo mi nie działa serwer jest coś tam o port :

Perhaps a server is alredy running on that port HELP

Siemka , grasz w mc , szukasz klanu , pisz!!!

Opublikowano

Mam problem, jak włączam serwa, to w wierszu poleceń pokazuje się error

 

"Picked up _JAVA_OPTIONS: -Xmx512M

Error occurred during initialization of UM

Incompatible minimum and maximum heap sizes specified"

 

Wiecie jak to rozwiązać?

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

Mam problem, jak włączam serwa, to w wierszu poleceń pokazuje się error

 

"Picked up _JAVA_OPTIONS: -Xmx512M

Error occurred during initialization of UM

Incompatible minimum and maximum heap sizes specified"

 

Wiecie jak to rozwiązać?

 

Ile masz pamięci ram w komputerze ?

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

@up

2Gb

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

Zmieniałeś coś w pliku startowym ? Jaką masz javde (wersje i czy 64 czy 32 bit) I jakim plikiem dokładnie startujesz?

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

Konsola załadowała się jest dobrze ale serwer nie odpala. ;\

 

Może dasz coś więcej jak logi z konsoli i w jakim sensie server nie odpala, nie możesz na niego wbić ?

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Opublikowano

@up mam jave 32b

 

startowałem plikiem Start Java6 i Java7

== Weteran Silkroad International ==

Varios = 74Lv

Bow//Fire//Cold

Serv - Mercury = Isro

[*] 7 sierpnia rocznica kradzieży [*]

Opublikowano

Dziwne u mnie wszytko działa jeśli nic nie zmieniałeś w pliku to powinno wszystko działać, a spróbuj stworzyć plik tekstowy o nazwie "start" i zmienić mu rozszerzenie na .bat, czyli start.bat, edytować ten plik i wstawić w niego:

java -Xmx1G -Xms1G -jar craftbukkit.jar
PAUSE

Mój autorski plugin (bukkit) ItemShop [LINK], w sprawie pluginu pisać na PW lub na GG: 42337530

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...