Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Graphic] tomekdan vs. Cristiano.


tomekdan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obie prace nie zachwycają :< Kolory krystyny są jak najbardziej w porządku, nie wiem po co się spinasz. Ciężko jest wybrać pracę spośród dwóch chujowych. Głos jednak na tomka bo ma mniej głosów.

1355336176-U771046.png

 

baj mi

Opublikowano

tLS00.png

 

Oj mój Boże. Jak bym widział Cię w 2011.. Jak byś się cofnął w rozwoju tworzenia cudów.

 

Głos na przeciwnika wybacz.

 

PS. OCZOJEBY EWRY ŁER !

Opublikowano

Tomek zapodaj Twojego rendera

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Opublikowano

Obydwie prace są z pizdy ale jak już oceniać to Crystiano.

 

Co do Cb tomek to ja na pewno nie bd robił tak jak "każesz" ;) A sygna może i prześwietlona ale czy śnieg czy nie jest sport zimowy więc problemu związanego z pracą crisa nie widze pozdr.

1358504244-U713459.png

Opublikowano

Obie prace słabe.

 

Cristiano potrafisz lepiej, napis ssie ;o.

 

ale i tak wole prace Cristiano od tej 1 bola oczy.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Obie prace słabe. Po prostu kiepskie, głos jednak oddaję na Cristiano, bo:

 

- Jego praca jest minimalnie lepsza

- Zachowuje się sportowo. Naucz się przygrywać ziomuś :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

tomekdan. Cristiano cos suabo :F Zachowanie godne moderatora :D

Głos na tomekdan. Lepsza praca ogólnie/tematycznie.

 

jakie zachowanie ? to że mu odpowiadam na jego wyzwiska które pisał na asku ?

Opublikowano

tomekdan- tutaj przynajmniej widać tematykę, nie tylko poprzez sam render ;-)

 

To jest głos czy jakieś info dla mnie?

 

@Cristiano. - wyzwiska na asku? wtf??

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

@up

 

jakby prace po lekkich modyfikacjach jak ta byłyby świetne byłbym hiper ultra grafikiem, nałożyc 55 tekstur na jednolite tło + render to ja też potrafie.

Opublikowano

@up

 

jakby prace po lekkich modyfikacjach jak ta byłyby świetne byłbym hiper ultra grafikiem, nałożyc 55 tekstur na jednolite tło + render to ja też potrafie.

 

O czym ty mówisz? W mojej sygnie użyłem tylko renderu postaci i ani jednego więcej rendera. Żadnych tekstur, c4d, fractali. Wszystko zrobione z kilku kolorowych brushy + efekty i filtry. Chyba, że mówiłeś do Cristiano. to się zgadzam : )

tumblr_inline_nt05diSJ3v1r02w2j_500.gif

Opublikowano

Po co?

Bo lepiej widać co się zrobiło ;)

 

Głos na tomka :)

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza

Albert Einstein

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...