Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dream World [ Kwadratowa Masakra ] [ WL ] [ Sezon 1 ] [ 24/7 ] Najbardziej ogarnięty serwer Kwadratowa Masakra !


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Dream World

 

Informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: s42.csrv.pl:14205

strzalka.gifPotwory: Yep

strzalka.gifZwierzêta: Yep

strzalka.gifPvP: Yep

strzalka.gifPremium: Nope

strzalka.gifNether: Yep

strzalka.gifBialaLista: Yep

 

 

Administracja2.png

[ HeadAdmin ] Pompek121, [ Admin ] KosmoTost

 

pluginy.png

LifeMC, WorldBorder itp...

 

InformacjeDot.png

Podanie na WL :

 

Nick :

Wiek :

Skype [ wymagany ] :

3 zdania o sobie :

ortografia :

 

Opublikowano

Nick : darkvegan

Wiek : 13

Skype [ wymagany ] : mam

3 zdania o sobie : jestem ogarnięty. Lubie serwery tego typu i mam dość duże doświadczenie w minecraft. Nie jestem wybuchowy

ortografia : 9,99/10 nikt nie jest ideałem :D

 

Nick :DKhooof

Wiek :14

Skype [ wymagany ] :Mam

3 zdania o sobie : Mam na imie Daniel.Jestem ogarniety.Nie jestem griferem

ortografia :BDB

 

Dodani !

Opublikowano

Nick : Naklo

 

Wiek : 15

 

Skype [ wymagany ] : Zbychu108

 

3 zdania o sobie : Miły chłopak który zna ortografie i przede wszystkim umie się zachować i pomagać innym graczą gdy tego potrzebują

:)

ortografia : Chyba widać że pisać umie?

:D

Opublikowano

Nick :albercik113

Wiek :13 lat

Skype [ wymagany ] :albercik113

3 zdania o sobie :Jestem graczem ogarniętym. Lubię grać zespołowo. Nie griefuję. Nienawidzę grieferów i złodziei

ortografia :Szóstki z dyktand

Opublikowano

Nick :albercik113

Wiek :13 lat

Skype [ wymagany ] :albercik113

3 zdania o sobie :Jestem graczem ogarniętym. Lubię grać zespołowo. Nie griefuję. Nienawidzę grieferów i złodziei

ortografia :Szóstki z dyktand

 

Dodany !

Opublikowano

Nick :Noneq

Wiek :15 lat

Skype [ wymagany ] :EutanazjA007

3 zdania o sobie :Siemka jestem Piotrek chodzę do 3 klasy gimnazjum . Interesuję się E-Sportem i komputerami . W wolnej chwili wychodzę kumplami na dwór ;]

ortografia : 8/10 Mam dużo błędów stylistycznych lecz bardzo mało ortograficznych ;]

Opublikowano

Nick :Train

Wiek :15

Skype [ wymagany ] : Posiadam :)

3 zdania o sobie : Lubie informatyke. Jestem miły uczynny, uczciwy. Chętnie nawiąże kontakt z nową społecznością.

ortografia : Dżdżysta Dżdżownica ! :D Dam sobie rade ! :)

69mRNXM.jpg

Opublikowano

Nick :Noneq

Wiek :15 lat

Skype [ wymagany ] :EutanazjA007

3 zdania o sobie :Siemka jestem Piotrek chodzę do 3 klasy gimnazjum . Interesuję się E-Sportem i komputerami . W wolnej chwili wychodzę kumplami na dwór ;]

ortografia : 8/10 Mam dużo błędów stylistycznych lecz bardzo mało ortograficznych ;]

Nick :Train

Wiek :15

Skype [ wymagany ] : Posiadam :)

3 zdania o sobie : Lubie informatyke. Jestem miły uczynny, uczciwy. Chętnie nawiąże kontakt z nową społecznością.

ortografia : Dżdżysta Dżdżownica ! :D Dam sobie rade ! :)

 

Dodani !

Opublikowano

Nick : Naklo

 

 

Wiek : 15

 

 

Skype [ wymagany ] : Mam

 

 

3 zdania o sobie : Miły chłopak który zna ortografie i przede wszystkim umie się zachować i pomagać innym graczą gdy tego potrzebują

:) NIE GREFFUJE

 

ortografia : 9/10

:)

Opublikowano

Nick : Naklo

 

 

Wiek : 15

 

 

Skype [ wymagany ] : Mam

 

 

3 zdania o sobie : Miły chłopak który zna ortografie i przede wszystkim umie się zachować i pomagać innym graczą gdy tego potrzebują

:) NIE GREFFUJE

 

ortografia : 9/10

:)

 

dodany !

Opublikowano

Nick : Diviss

Wiek :13

Skype [ wymagany ] : Mam : [thefanpl]

3 zdania o sobie : Lubie Muzyke i infe :) , mam 13 lat . Mieszkam w Działdowie . Nazywam Się Arek.

ortografia : Specjalna xD Bardzo Dobra

x



Opublikowano

Nick : MrLoL. (Premium)

Wiek : + 13 Agee.

Skype [ wymagany ] : Jest, prosze bardzo - sebastian.pawlowski97.

3 zdania o sobie : Jestem kulturalny, mily, uprzejmy, przyjazny... Zawsze chętnie pomoge, interesuje sie informatyka. Uwielbiam plywac.

ortografia : 10/10.

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Opublikowano

Mam problem z wejściem na server... napewno zostałem dodany ? Problem polega na tym, że nie mam połączenia z serwerem... (wskaźnik mocy sygnału na 0 :( )

69mRNXM.jpg

Opublikowano

Nick : MrLoL. (Premium)

Wiek : + 13 Agee.

Skype [ wymagany ] : Jest, prosze bardzo - sebastian.pawlowski97.

3 zdania o sobie : Jestem kulturalny, mily, uprzejmy, przyjazny... Zawsze chętnie pomoge, interesuje sie informatyka. Uwielbiam plywac.

ortografia : 10/10.

 

Pozdrawiam Serdecznie.

Nick : Diviss

Wiek :13

Skype [ wymagany ] : Mam : [thefanpl]

3 zdania o sobie : Lubie Muzyke i infe :) , mam 13 lat . Mieszkam w Działdowie . Nazywam Się Arek.

ortografia : Specjalna xD Bardzo Dobra

 

Dodani !

Opublikowano

Nick : TetrisLP

Wiek : 15

Skype [ wymagany ] : Posiaadam.

3 zdania o sobie : Hmm, Mam na imie Mateusz chodze do (Niestety ponownie) 2kl. Gimnazjum, interesuje sie E-Sportem i Muzyka.

ortografia : BDB.

giphy.gif

Opublikowano

Nick : TetrisLP

 

Wiek : 15

 

Skype [ wymagany ] : Posiaadam.

 

3 zdania o sobie : Hmm, Mam na imie Mateusz chodze do (Niestety ponownie) 2kl. Gimnazjum, interesuje sie E-Sportem i Muzyka.

 

ortografia : BDB.

 

 

Dodany !

Opublikowano

Skopiowany ? Otóż tak, każdy serwer ma taki sam rodzaj czyli k.m, ale każdy jest inny. Mało slotów ? Max powinno być 20 jak na k.w, a serwer musi się rozwinąć, więc na początek 10 wystarczy... A po co mam robić nie wiadomo jakie animacje czy coś...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...