Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dream World [ Kwadratowa Masakra ] [ WL ] [ Sezon 1 ] [ 24/7 ] Najbardziej ogarnięty serwer Kwadratowa Masakra !


KosmoTost

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick : Tremo_PL

Wiek : 14 lat

Skype [ wymagany ] : cin-cin73

3 zdania o sobie : Jestem ogarnięty. Nie "grifuje". Nie "czituje".

ortografia : bardzo dobra

vx82x9rf4mjx_t.jpg ZAPRASZAM NA TS3  ;) ------> EPICPLAYERS.PL

Opublikowano

Nick : Tremo_PL

 

Wiek : 14 lat

 

Skype [ wymagany ] : cin-cin73

 

3 zdania o sobie : Jestem ogarnięty. Nie "grifuje". Nie "czituje".

 

ortografia : bardzo dobra

 

 

Dodany !

Opublikowano

Nick : OldSkullowy

Wiek : 13

Skype [ wymagany ] : podam na priv lub bezpośrednio na serwerze

3 zdania o sobie : Jestem ogarnięty mam duże doświadczenie w mc , umiem budować ładne szałasy z drabinkami, Grałem już na 3 takich serwerach ( niestety padły

ortografia : 9/10 - Nie jestem ideałem

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Nick : OldSkullowy

Wiek : 13

Skype [ wymagany ] : podam na priv lub bezpośrednio na serwerze

3 zdania o sobie : Jestem ogarnięty mam duże doświadczenie w mc , umiem budować ładne szałasy z drabinkami, Grałem już na 3 takich serwerach ( niestety padły

ortografia : 9/10 - Nie jestem ideałem

 

Dodany !

Opublikowano

Nick : kubax553

Wiek : 13

Skype [ wymagany ] : Podam na priv.

3 zdania o sobie : Jestem ogarniętą osobą.Zajmuje sie grafiką komputerową oraz intrami. Lubie grac w Piłkę nożną i uprawiam lekkoatletykę

ortografia : 8/10 :P

88705450978566678444_thumb.jpg


Opublikowano

Kiedy wbijam na serwer przy wpisaniu /regis Serwer zawiesza się i nie odpowiada HELP :D

                                                         zgJ0B8x.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...