Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[nowy typ serwa][unikalny pomysł][zapowiedź][poszukiwany team ! ]


MCnieb

zagrał byś na tym serwie ?  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. zagra? by? na tym serwie ?

    • tak
      20
    • nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

 

 

wbiliście do tego tematu aby zobaczyć oco chodzi w nowym projekcie serwera minecraft 1.4.2

 

 

 

 

 

post-515791-0-16050000-1352729055.png

na serwie będą strzały , którymi będziemy w siebie rzucać i się zabijać !

post-515791-0-38941500-1352729204.png

będzie się wystrzelać je bez użycia łuku ! Strzała będzie zabierała tradycyjną liczbę serduszek taką jak po wystrzeleniu z łuku jednak efekt będzie dużo lepszy , gdyż strzały będą wystrzeliwane tak szybko jak z karabinu maszynowego !

Jedną komendą możemy zmienić strzałę w granat , który ma moc TNT i możemy nim strzelać lub moc pioruna !

Te cenne nowe bronie możemy zdobywać za zabijanie ludzi , zabicie jednej osoby = 1 skill ponadto autorskie rankingi pvp , forum z ipb , strona , Item Shop

 

 

 

 

jest coś podobnego do serwa PaintBall tylko z wieloma udogodnieniami , bez śnieżek i bez map ... będzie jedna mapa ! W której będziemy się szukać i nawalać ! A ponadto nie będzie czegoś takiego jak w przypadku tradycyjnego PaintBall bez modów , że jedna kulka i dead ... tu będzie efekt strzelania z łuku tylko bardzo szybkiego i bez łuku

;)

 

 

 

 

 

 

 

serwer będzie tylko poprzez pluginy ! 0 modów

 

 

 

 

 

 

rodzaje skrzynek

diaxowa - kryje w sobie do 5 diaxów + 64 strzały + elementy eq

złota - kryje w sobie do 1 diaxa + 32 strzały + elementy eq

srebrna - kryje w sobie 16 strzał + elementy eq

dirtowa - kryje w sobie jedną strzałę

jak rozpoznać rodzaj skrzynki ? To proste pod skrzynką będzie materiał np. diaxowy blok , którego nie będziemy mogli zniszczyć ( mapa będzie cuboidowana tak jak przy sg )

 

 

liczba slotów : 80

rodzaj : PvP medium

typ : unikalny :D

 

 

 

 

 

kącik graficzny :

bossy

post-515791-0-80864100-1352729657.png

więcej dodam w najbliższych dniach !

poszukujemy TEAM

Grafik : ON

Budowniczy : ON

Technik : OFF

Sponsor : OFF

Video-Master : ON

gg: 35871092

najnowsze informacje :

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up

On przynajmniej ma jakieś ciekawe pomysły. Ja też tak czasem mam. Mam super pomysł, ale z wykonaniem to nie bardzo. Nie umiem pisać pluginów i cierpię na brak kasy na serwer...

4770714280454741315510.png
Opublikowano

na pewno wypali ;)

 

mam już 1 budowniczego i moderatora

 

jutro dodam nowe ss , a możliwe , że film z serwa

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Fajnie się zapowiada. Wbije i ocenie.

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Start przewidziany na za tydzień

 

pliki prawie skończone

 

poszukuję jeszcze technika do pomocy , webmastera i budowniczego gg 35871092 minimalny wiek to 14

 

a co do startu to nie obiecuję ale koło wtorku ;)

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

@up zgłoszone ...

 

 

 

pytania gdzie mogę pisać podania są jak najbardziej dziwne , gdyż kontakt podałem -,-

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...