Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jestem Nowy I Mam Pytanie Jakie Mam Rozwijac Skile Wojownikiem ?


zenon_sm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie zaczolem grac w metina i mam pytanie jakie mam rozwijac skile wojownikiem ? i czy dodawac full str czy cos w agi ??

Opublikowano

pytasz o skille a podajesz staty ....

 

staty dajesz jak kto woli vit i str .... ja wole naprzykład dać do 30-40 str i później max vit a jak już wymaksuje vit to max str i później max dex

 

skille ;

na początek dajesz all skille po 1 oprucz berka (bo na 1 się nie przydaje)

później dajesz aure aż do m

później jak kto woli można berka lub wirka lub bardziej konwencjonalny sposób 3-stronne lub szarże

 

 

PS : grasz na us ?

であるSpidoo

Opublikowano

Moze bys napisal jaka masz profesje

To tak

Mental:

2wit:1sil

jak wymaxujesz wit maxujesz sil

jak wymaxujesz sil maxujesz zrecznosc

Skille

Silne ->Duchowe->Tąpnięcie->Walnięcie->Uderzenie

Body

2sil:1wit

jak wymaxujesz sile maxujesz wit

jak wymaxujesz wit jedziesz w zrecznosc

Skille

Aura->Berserk->Wir->TrzyStronne->Szarża

xxx

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...