Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Polski Serwer MineZ [nonPremium] [dynmap] [1.4.2] [Autorskie Pluginy] [Dodatkowy Drop] [start o 11:30]


davidvipTV

MineZ  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz taki serwer?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer beznadziejny, rozgrywka nudna, chodzisz po świecie uciekając przed zombie i szukając skrzynek.

Ortografia administracji też nie jest najwyższych lotów.

Na spawnie "żuca" zamiast "rzuca" a w automsg jest "pajenczyna"...

Nie polecam.



Opublikowano

Serw będzie fajny ;))

Kto zrobi Sygnature i Avatara z Minecrafta?

Pisać PW - Daje + i Like na większości postów.

Opublikowano

Pograłem sobie z pół godziny na tym serwerze. Gracze zabijają graczy, nawet jeśli Ci nic przy sobie nie mają, no bo dlaczego nie? Kilka osób mnie zaatakowało, a gdy ich pokonałem, to nawet nie wypadły z nich przedmioty. Skoro nie wypadają to po co niszczyć swoją cenną broń?

 

Ortografia u Administratorów jest genialna. "Dzienki" oraz "Wcionz" to tylko przedsmak tego, co zobaczycie na serwerze.

 

Kultura u graczy? Ha! Chyba sobie żartujecie!

 

Pierwszy raz wchodzę na serwerze, spawn beż żadnych przedmiotów na środku morza, gdy napisałem o tym na czacie...

Przecierz tak ma byc ale bot idiota

 

Wiecie... raczej nie polecam tego serwera. Co prawda spotkałem jedną grupę, która zaprosiła do siebie mnie i podzieliła się buteleczką wody, bym z nimi poszedł. Ale to tylko jedna, a reszta atakuje każdego kogo spotka bez powodu.

 

Pozdrawiam, Irving

Opublikowano

chcesz przerobic na frakcje czy masz "zamiar" wlaczyc server

 

jak ja wbiłem to napisał że woli zrobić wojny gildii

Opublikowano

Ludzie zapraszam do mnie czegos takiego napewno nie bedzie start dzis 20:30

logojs.png

 

 

 

GamePlay Serwera: http://www.youtube.com/watch?v=S3olwjmWSSQ&feature=plcp

 

 

Zapraszam chwilowo posiadamy 20 slotów/dedyk pózniej lekko będziemy zwiększać.

 

Na serwerze Panują pewne Zasady!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1.Nie czituj

2.Admin ma zawsze Racje.

3.Nie rób dub kont/Wykrywamy i banujemy.

4.Chcesz item? Nie spamuj zdobądz go to żaden Wysiłek.

5.Każdy na start dostaje podstawowe itemy wystarczy wpisać :/kit tools .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Dlaczego my?:

 

-Jesteśmy nowi.

-Otwarci na nowe Pomysły "Każdego"!!

-Chcemy spędzić miłe chwile

-Chcesz zagrac? Wejdz!!!

-Masz problem ? Wal do nas lub do Właściciela Polaka!! gg:5444911

 

Forum:Brak/Chwilowo szukamy forum.

 

IP serwera: 188.165.158.50:25565

 

Czekamy na ciebie już dziś Start o 20!!!!!!

 

59146809.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...