Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak włamać się komuś na konto na prywatnym serwerze?


Izenthar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Ostatnio bawiłem się w podrabianie stronek prywatnych serwerów. Tworzyłem tak zwane czarne listy (graczy którzy dostaną bana). Na stronce umieszczałem keyloggera i passy przychodziły mi na email. Niestety pare hostingów, nie wiem może to przeze mnie padło ze względu na zgłoszenia nadużyć :P. A i ludzie na moim serwie już się na to nie nabierają :(.

 

Moje pytanie jest takie. Czy mogę włamać się do bazy danych gdzie są wszystkie hasła z serwera ? Posiadam program brutus aet2.

Proszę doradźcie mi :).

 

PS.

Nie chcę zniszczyć serwa oj tam oj tam :>, sami hacków używacie więc nie piszcie. Proszę więc o pomoc :D.

Opublikowano

Zrobiłem lustro przy pomocy httrack'a i wyciągnąłem plik index. Oto mamy ranking graczy. Nie wiem czy tu jest jakaś luka xD.

 

  <div id="sidebar_right">
   <div id="sb_top">
   <p>Top 10</p>
   </div>
   <div id="sb_con">
<center><table width='90%' border='0' cellspacing='0' cellpadding='0'>
  <tr><td width='30' align='center'><font color='#CCCCCC'>Poz.</font></td>
  <td width='100' align='center'><font color='#CCCCCC'>Nick</font></td>
  <td width='50' align='center'><font color='#CCCCCC'>Level</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 1</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>Endurio</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 2</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>NiePodskakuj</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 3</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>LykaN</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 4</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>NoNick</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 5</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>ui999</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 6</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>WhatTheJoke</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 7</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>HoRRoR</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 8</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>MadiCon</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 9</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>DarkKris</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  <tr><td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'> 10</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>SaTTaN</font></td>
  <td width='10' align='center'><font color='#CCCCCC'>250</font></td></tr>
  </table>  <br>
  <img src="images/ht.png">
  <a href="indexb89a-2.html?s=ranking">Pełny ranking graczy</a>
<br>
<a href="indexa2c6.html?s=rankings_gildii">Ranking gildii</a>

Opublikowano

To był tylko przykład o "lukach w rankingu" raczej teraz nie znajdziesz serwera który miałby jakies "luki" na stronach www .... oczywiście są wyjątki nie mówie że nie ma ... ale raczej każdy szanujący się serwer zlikwidował je .

Co do samych hasel i loginów ... zdaje mi się że są one zapisywane w bazie danych serwera ... więc samo "włamanie" się na strone nic tu nie da .... trzeba wbić do bazy danych serwa , a to jest już bardziej skomplikowane ... i żadnym Brutusem ani innym podobnym do tego programem nic nie zdziałasz :)

Pozdrawiam

Opublikowano

Niestety GM zmienił hasło ;/.

To co nie ma innego sposobu ? Brutus też nie zadziała tego co piszecie :(.

To chyba tylko przez tego keyloggera co zrobiłem można okradać.

Pomocnik
Opublikowano

Na prawie każdy serwer hamachi opublikowany na tym forum to można się spokojnie włamać bo nie zmieniają haseł do bazy danych.

 

Choćby pliki Rykoxa Quentinosa , raina ;P.

 

Ale tak jak mówisz , że zmienił hasło to nie da rady. Najwyżej luki lub keylogger.

sygnary.jpg
Opublikowano

na reinorze byly luki :)

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

wlasnie nie nie znam sie ;p

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Tego Ci nikt nie wytłumaczy do każdego "włamania" sie chocby na taki prywatny serwer jest potrzebna inna metoda.... kazdy serwer ma tak jakby inne zabezpieczenia .... musisz odnaleść otwarty port przez którego będzie możliwe wejście do bazy danych ... ale tam tez nie będzie taka bajka że wszystko bedziesz miał wypisane co masz robić w podpunktach ..:)

 

Jeżeli nigdy nie miałeś doczynienia z hackingiem nie biez się za to ... możesz tylko problemy sobie narobić ...

A jeżeli już zaczynasz próbować nie zapomnij o jakims programie do zmiany IP choćby Hiden IP

Opublikowano

Programy to najlepiej AOL 9.5 i przez proxy ;d

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Heh no dobra. Programy zabezpieczające mam, które mi podaliście, firewall'a mam.

Ale zajmę się włamywaniem do stronki dopiero za jakieś 3 lata xD, bo na razie mam tylko dobrze opanowany html i jestem w 2 gimnazjum :P. Potem idę do technikum informatycznego :D więc mam nadzieję, że zdobędę jakieś doświadczenie w hackingu :).

Opublikowano

@up

hah tak jak ja xD

1391020896-U962219.png

'Możesz sobie być na innym poziomie niż pozostali, z którymi walczyłem, dla mnie to bez różnicy. I tak nakopie ci do dupy, bo to mój obowiązek. Tyle w tym temacie'

Opublikowano

Kilka wypowiedzi wyzej napisales ze "chcial bys wlamac sie do wszystkich hasel " to teraz mi odpowiedz , sam bys chcial grac na tym serwerze ? badz sam chcial bys zostac okradziony ? pomysl

e6f347deb9b7f.jpg
Opublikowano

Kilka wypowiedzi wyzej napisales ze "chcial bys wlamac sie do wszystkich hasel " to teraz mi odpowiedz , sam bys chcial grac na tym serwerze ? badz sam chcial bys zostac okradziony ? pomysl

 

Naszczęście się tego nie nauczy ... :D

Prawdziwy hacker nie niszczy , prac innych ludzi tylko uswiadamia ich że nie są bezpieczni w sieci .... wszystkie te dajmy na to konta bankowe w internecie .. lamia zabezpieczenia dla uświadomienia że żadne programy mające na celu zabezpieczenie komputera przed atakiem nie stanowią tak naprawde 100% bezpieczeństwa ....

Nie niszcz pomagaj w ochronie !!!

 

Pozdrawiam

Opublikowano

up jedyny mądry :>

Włamywać się na konta to przeważnie przez FTP, w technikum cie nie nauczą włamywać się na strony :>

Equalizerq_eune_51_5_logo.png


 


Shady

Opublikowano

Hah :), w technikum podstawy poznam. Potem na studia informatyczne i wtedy już będzie wyższa szkoła jazdy - taką mam nadzieję :P.

Co do niszczenia serwów. Nie chce zniszczyć serwa, chciałbym okraść tylko jedną osobę w top 10 w rankingu :D, wystarczyłoby mi :P.

Opublikowano

Prawdziwy hacker nie niszczy , prac innych ludzi tylko uswiadamia ich że nie są bezpieczni w sieci .... wszystkie te dajmy na to konta bankowe w internecie .. lamia zabezpieczenia dla uświadomienia że żadne programy mające na celu zabezpieczenie komputera przed atakiem nie stanowią tak naprawde 100% bezpieczeństwa ....

Nie niszcz pomagaj w ochronie !!!

 

Zgodzę się z tobą. Ale zapomniałeś dodać, że hakerstwo to tzw. ruch wolnego oprogramowania. Walczymy o bezpłatne pełne wersje programów. Hakerzy chcą także pokazać, że są naprawdę groźnymi ludźmi dla rządu (Tuska itp.) bo w każdej chwili mogą ujawnić jego dane osobowe, dane do banku itp.

Pamiętajcie to rząd powinien się bać ludzi, a nie my jego :).

Opublikowano

Znów odkopujesz temat ??:D

Po pierwsze na Windowsie możesz złamac hasło do Archiwum Win Rar jedynie ..:D

Co do brutusa zależy jakie kto ma hasło ile liter ... znając przypuścmy login samo szukanie hasła przypuscmy 6 i więcej literowego czy cyfrowego zajmie mu kilka miesiący (w zależności od szybkości łącza bazy danych)

 

Zainstaluj sobie Backtrack 5 (system operacyjny) Myśle że nie musze tu tłumaczyc do czego ON słuzy ... jeśli masz podstawy Linuxa pojmiesz i Bactracka

 

Ale i tak napisze Ci jeszcze raz nie bierz sie za to .... ;)))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...