Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Złożenie Komputera do 3,5-4Tysięcy na ESC :)


Aryan™

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zatruty. Nie trzeba widziałem ten sprzęt :) ale już mi nie potrzeba :P Teraz tylko obudowa ;) Bo Już Mam: Procesor,Chłodzenie,Płyte główną,Ram,Dysk Twardy, Karte graficzną :) tyle starczy ? czy jeszcze czegoś brakuje :P

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Opublikowano

@3UP

 

CPU grzałka nie nadająca się do większego o/c (na 4.2 przez IHS dochodzi już do 65*C)

MOBO to chyba twój fail.

GPU porażka i jeszcze takie drogie :O Za 1200zł masz GB WFx3

CASE jakiś budżetowy i dziurawy

PSU za mocne. Starczy zwykła 550W

Cooler porażka..

 

 

Autorze mój zestaw bierz. Jest najwydajniejszy w swojej cenie.

Opublikowano

Zatruty. Nie trzeba widziałem ten sprzęt :) ale już mi nie potrzeba :P Teraz tylko obudowa ;) Bo Już Mam: Procesor,Chłodzenie,Płyte główną,Ram,Dysk Twardy, Karte graficzną :) tyle starczy ? czy jeszcze czegoś brakuje :P

Case polecam areocool pgs-vs 4 sam ją mam i jestem z niej zadowolony

Opublikowano

Zatruty, karta ktorą dales strasznie hałasuje ;c. A tak to sprzęcik ok. Wracając, ile Ci kasy zostało na obudowe?

Opublikowano

Powiedz najpierw jaki wybrałeś zestaw. Może być tak, że się nie zmieści GPU albo PSU będzie miał za krótkie kable (jak mój OCZ xD Musiałem kupić przedłużkę 8pin EPS, żeby podłączyć mobo, buda HAF X)

Opublikowano

Ten co sobie wybrałem:

 

Procesor:

Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

 

Płyta główna:

AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/

 

Pamięć RAM:

Kingston 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 HyperX XMP Predator

 

Karta graficzna:

Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 /384bit/ DVI/HDMI/2xDP

 

Aa JakSieMacie możesz mi podać inny Dysk Twardy ? bo na esc.pl tego nie ma a już tam się uparłem :D

 

I nie wiem co jeszcze kupic x_x

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Opublikowano

Ten co sobie wybrałem:

 

Procesor:

Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

 

Płyta główna:

AsRock P67 PRO3 B3 /intel P67/

 

Pamięć RAM:

Kingston 8GB (2x4GB) 2400MHz CL11 HyperX XMP Predator

 

Karta graficzna:

Gigabyte Radeon HD7950 3GB DDR5 /384bit/ DVI/HDMI/2xDP

 

Aa JakSieMacie możesz mi podać inny Dysk Twardy ? bo na esc.pl tego nie ma a już tam się uparłem :D

 

I nie wiem co jeszcze kupic x_x

 

Zmień procesor, na 2500k chłodniejszy jest.

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Autorze, nie słuchaj tych znaffców, typu ZatrutyPL, czy xShinek, dali tutaj zestawy które są strasznie do dupy...

 

Najkorzystniej będzie jak weźniesz zestaw od Anoizma (JakSieMacie)

Bo każdy urodził sie wiedządz wszystko... A ty musisz od razdu krytykować że do dupy zamiast powiedzieć co jest źle żeby wiedzieć juz na przyszłosc czego nie dawac. Ehh, pomagajcie autorowi juz sami skoro tacy wielcy z was znawcy ;)

Opublikowano

Jeśli bierzesz IB to musisz wziąć inna mobo - Z77A-G43

 

Optymalnie będzie jak weźmiesz mój zestaw, ale na morele.net. Po wklepaniu kodu masz złożenie za 1 zł i wysyłkę za darmo. Do tego cichy i wydajny killer masz od CM692.

 

To nie ma różnicy czy 3570k czy 2500k. Kieruj się w stronę 2500k. Chłodniejszy i podatniejszy na o/c

 

Może zmień na jakiś I7

 

i7 w grach dostaje od i5 znaffco.

Opublikowano

Jeśli bierzesz IB to musisz wziąć inna mobo - Z77A-G43

 

Optymalnie będzie jak weźmiesz mój zestaw, ale na morele.net. Po wklepaniu kodu masz złożenie za 1 zł i wysyłkę za darmo. Do tego cichy i wydajny killer masz od CM692.

 

To nie ma różnicy czy 3570k czy 2500k. Kieruj się w stronę 2500k. Chłodniejszy i podatniejszy na o/c

 

 

 

i7 w grach dostaje od i5 znaffco.

 

Może trochę jaśniej z tym mobo hobo... :D Ja nie ogarniam takich rzeczy :(

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, to 3570K ivy bridge wykorzystuje PCI-E 3.0 tak?

 

Tak, ale to nie daje żadnego przyrostu w grach. Jedynie w GPGPU(autor pewnie nawet o tym nie słyszał ty zresztą też) da przyrost 30-40%.

Opublikowano

Tu macie to co złożyłem :D

 

fe1w8r6rvvdc.png

 

Już się pogubiłem w waszych opiniach ;/ nie wiem co i jak :P

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...