Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuje cos co bdzie klikac za mnie.


dandun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam poszukuje cos w stylu ze np. klikne cos i napisze i po chwili jakis program bedzie to powtarzal . Czy jest taki program ? Prosze bardzo mi na tym zalezy :)

 

Dobra Odpowiedz = Like :D

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Co to ten Tasker ? Moglbys wyjasnic lub podac link czy cos w tym stylu. :D

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Tasker

Download

http://download.komputerswiat.pl/akcesoria-i-narzedzia/automatyzacja-pracy/tasker

Program do automatycznego klikania.

włączasz nagrywanie, klikasz co potrzeba i zapisujesz, następnie możesz to odtworzyć i tak do woli

PS.UP ZRAPORTOWANY

Opublikowano

A czy t odziala Na windows 7 ? :D

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Zarax, nie zgodzę się.

 

Znam parę osób, którym nie działało na windows 7. Uznali, że Tasker to stary program i działa tylko na XP.

 

W każdym razie spróbuj. I można też nagrywać klawisze lub kombinację klawiszy.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Zarax, nie zgodzę się.

 

Znam parę osób, którym nie działało na windows 7. Uznali, że Tasker to stary program i działa tylko na XP.

 

W każdym razie spróbuj. I można też nagrywać klawisze lub kombinację klawiszy.

Wiem co było problemem.

Wersja 64/32 bit

Opublikowano

Ja sobie używam taskera jako bota do gier przegladarkowych nastawiam go do aren na walczenie itp xD

 

Tak poza tematem dodam, że mi się przydał kiedyś jak sie grało w zielone imperium

:D

Każdy użyje do czego będzie chcial

:)

Opublikowano

Aha

:D

Bo gdy to uzywam to mam nagrane itp i klikam play to nic sie nie dzieje ;/ dodam ze chce to do metka

:D

Pobralem TinyTask i mi dziala :D Dziekuje wszystkim za Odpowiedzi i Kazdy otrzymuje Like :P

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Opublikowano

Aha

:D

Bo gdy to uzywam to mam nagrane itp i klikam play to nic sie nie dzieje ;/ dodam ze chce to do metka

:D

Pobralem TinyTask i mi dziala :D Dziekuje wszystkim za Odpowiedzi i Kazdy otrzymuje Like :P

Do metka? Da FuQ?

Co ty chcesz zrobić?

Opublikowano

ej dandun jak można wiedzieć to co on Ci będzie robił w metinie?

Może np. zmieniał bony na privie? xD

To bezcelowe, zmienial by bez konca i by nie przestawał...

od tego jest BS

Opublikowano

Yy Do wykorzystanie bug-u na Xenox :D

 

A w jakich grach przegladarkowych uzywacie tego ? :D

Serdecznie zapraszam na forum które jest już z nami 4 lata jest to MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)
Krótko o forum : Możemy na nim kupywać gry za pisanie postów czy też tematów ! Tak Postów czy tematów ! ;D
Nie jest to żaden Fake.
Administracja jest miła i pomocna.
Znajdziemy na nim publikacje serwerów, poradniki, cheaty do różnych gier i Wiele Wiele więcej ! ;p Poprostu musisz tutaj być ! Gorąco Polecam ! MPG HForum z dopiskiem .pl ! (bez spacji)


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...