Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Wyżyna [Dedyk] [10 slotów] [Non-Premium]


kubuszeki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prezentacjax.png

 

Kwadratowa Wyżyna

 

informacjeo.png

 

083.gif Adres IP:s17.csrv.pl:13211

083.gif Typ Serwera:Survival/Hardcore

083.gif Potwory:Tak

083.gif Zwierzeta:Tak

083.gif PvP:Tak

083.gif Premium:Nie

083.gif Sloty:10- Jak będzie bardzo dużo graczy powiększę do 20 .

083.gif Biala Lista:Tak

083.gif Nether:Tak

083.gif On/Off: ikonkabf.png

 

pluginyy.png

 

Podobne do kwadratowej masakry ale nie sugerować się nią .

 

ekipab.png

Kubuszeki

 

infododatkowe.png

Wzór podania na WL

 

Nick:

 

Wiek:

 

Premium:

 

Coś o sobie:

 

Posiadasz konto na YT?

 

Będziesz nagrywał?

 

Ilość widzów na kanale:

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?

Opublikowano

Nick: MCKrowa

 

 

Wiek: 20

 

Premium:Tak.

 

 

Coś o sobie: Cóż , interesuje mnie piłka nożna , zbieram różne karty z piłkarzami. Lubie grać w gry komputerowe - typu World of Warcraft lub Minecraft , chociaz grywam także w przeglądarkowe.

 

Posiadasz konto na YT?: Tak

 

Będziesz nagrywał?: Nie.

 

Ilość widzów na kanale: 3

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? : Grief ( bo tak właściwie tak to się nazywa ) to po angielsku : smutek. Po minecraftowemu : kradnięcie i niszczenie cudzej pracy. Nie , nie będę griefował , bez sensu :)

Bez reklam fb

Opublikowano

Nick:Holtha

 

Wiek:13

 

Premium:Tak

 

 

Coś o sobie:Mam 13 lat lubie grać w piłke nożną

 

Posiadasz konto na YT? Tak

 

Będziesz nagrywał? Prawdopodobnie Tak

 

Ilość widzów na kanale: 62

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grif to niszczenie kogoś pracy nie będe grifował

Opublikowano

Nick:MuchaMM

 

Wiek:19 lat w sierpniu 10 będe miał 20:D

Premium:Tak

 

Coś o sobie:Zawsze chciałem grać na takim Serwie.Posiadam Skype lub teamspeak3

Lubie grać w minecraft i league of legends

 

Posiadasz konto na YT? Niestety Nie

 

Będziesz nagrywał? Nie

 

Ilość widzów na kanale:0

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował:Polega to na tym, że niszczysz własność kogoś innego.Nie,nie Bede Grifował

 

Mam nadzieje ze sie dostane i bedzie nam milo razem grać

:)

Opublikowano

Nick: Neostr

Wiek: 16

Premium: Posiadam

Coś o sobie: Interesuję się piłką ręczną i siatkówką. Lubię grać w Metka, Minecrafta, NFS'a, itp.

Posiadasz konto na YT? Tak

Będziesz nagrywał? Tak jeśli serwer bd stał dłużej niż 2 miesiące,

Ilość widzów na kanale: 0 (Liczba jest uzależniona od powyższego podpunktu)

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Grief* Griefing to niszczenie, kradnięcie, podpalanie itp. Jest to zabronione na większości serwerów. Nie będę griefował ponieważ taka gra nie ma sensu.

Opublikowano

Nick: kacper173173

Wiek: 13

Premium: Niestety nie

Coś o sobie: Interesuje sie sporty, zwlaszcza plywactwo, szermierka i judo. Moim hobby sa sprzęty komputerowe, lubie czasami popykac w jakies gry ;)

Posiadasz konto na YT? Tak, nazwa: kacper173173

Będziesz nagrywał: Myśle, ze czasami co nieco:) Oczywiscie jesli mozna :D

Ilosc widzow na kanale: 23 (I rosnie :D)

Co to jest grif i czy bedziesz grifował? Grief - niszczenie cudzej pracy oraz budowli, zamykanie dostepu do budowli uzytkowych itp. Nie bede griefowal ani okradal poniewaz uwazam to za niegodne czlowieka :)

Opublikowano

Nick: Fumon437

 

Wiek: 12

 

Premium: Oooł Tak :D

 

 

Coś o sobie: Nazywam się Bartek, Lubie grać na serwerach typu kwadratowa masakra ;)

 

Posiadasz konto na YT?: Nie

 

Będziesz nagrywał?: Nie

 

Ilość widzów na kanale: Nie mam konta :P

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?: Grif to niszczenie kogoś domku itp. Bez jego wiedzy. Nie, nie będe grifował :D

xXauz.png

By Me

;) Zostanę ADMINEM Na Serwerze MC !.

Opublikowano

Nick:grabowski09

 

Wiek: 14.5

 

Premium:Ta

 

Coś o sobie:Lubie informatykę i siatkówkę

 

Posiadasz konto na YT?Ta

 

Będziesz nagrywał?Czasami

:)

 

Ilość widzów na kanale:4

:(

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?Niszczenie czyjegos domku itp Nie

Opublikowano

Nick: Hefajstos16

 

Wiek: 16

Premium nie posiadam.

Coś o sobieMam na imię Damian, uczęszczam do technikum na kierunku technik-informatyk. Lubię komputery i wszystko co jest z nimi związane, uwielbiam grać w kosza, chodzić na koncerty i ogniska

;)

Posiadasz konto na YT? Tak..

 

Będziesz nagrywał? Mogę.

 

Ilość widzów na kanale: 5

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Myślę, że po raz enty nie muszę tłumaczyć co to grief, jedynie potwierdzę to, że nie będę tego praktykował

:)

Opublikowano

Nick: SkateBooy52

 

Wiek: 14

 

Premium: Niestety nie ;(

 

Coś o sobie: Mam 14lat, chodze do 2gimnazujm,lubie grać w noge,ręczną,koszykówkę. Dużo czasu poświęcam na minecrafta, lubie tworzyc swoje pułapki,oraz nowe budowle:) Dużo czasu spędzam na minecrafcie.

 

Posiadasz konto na YT? Tak Posiadam:)

 

Będziesz nagrywał? Jeśli pozwoli mi na to administracja to owszem.

 

Ilość widzów na kanale: 3

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? - Czyli niszczenie czyjegoś domu,zamku nie nie będę grifował ponieważ jest to bezsensu i wole sam sobie nazbierać materiałów nie robić komuś na złość.

Opublikowano

Nick:nivek

 

Wiek:16

 

Premium: nie

Coś o sobie]:Chodzę do technikum, jestem kreatywny, chętnie działam w grupie i zaznajamiam się z nowymi ludźmi.

 

Posiadasz konto na YT? Tak

 

 

Będziesz nagrywał? może

 

 

Ilość widzów na kanale:0

 

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? niszczenie czyjejś pracy, nie

Opublikowano

Nick : ReVoL

Wiek : 15

Premium : Nie

Cos o sobie ? : Jestem chlopak pomyslowy lubie pracowac w grupie i poznawac nowych wporzadku ludzi

Posiadam Konto na YT ale nie nagrywam filmikow

Ilosc widzo ? 1 xD

Grif ? grif to jest niszczenie czyjejs pracy czyli np : budynkow farm . Nie bede grifowal wole sam se wszystko zdobyc niz krasc .

 

 

 

 

 

Tutaj zamieszczam Podanie mojego kumpla ktory nei ma konto na mpc i za niego napisze

 

Nick : KropaPL

Wiek : 17

Premium : Nie

Cos o sobie ? : Jestem chlopak pomyslowy lubie pracowac w grupie i poznawac nowych wporzadku ludzi i duzo budowac :D i pomagac

Posiadam Konto na YT ale nie nagrywam filmikow

Ilosc widzo ? 1 xD

Grif ? grif to jest niszczenie czyjejs pracy czyli np : budynkow farm . Nie bede grifowal wole sam wszystko zdobyc chyba ze ktos mnei mocno zdenerwuje ale ciezko do tego doprowadzic ;p

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

 

Nick: Wks

 

Wiek: 13

 

Premium: Brak .

 

Coś o sobie: miły, ogarnięty, kulturalny. Jestem osobą której można zaufać .

 

Posiadasz konto na YT? Tak

 

Będziesz nagrywał? Możliwe

 

Ilość widzów na kanale: 0 (narazie mam problemy z komputerem i nie moge nagrywać )

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? grif jest to niszczenie cudzego mienia . Nie .

Opublikowano

 

 

Nick: Wks

 

Wiek: 13

 

Premium: Brak .

 

Coś o sobie: miły, ogarnięty, kulturalny. Jestem osobą której można zaufać .

 

Posiadasz konto na YT? Tak

 

Będziesz nagrywał? Możliwe

 

Ilość widzów na kanale: 0 (narazie mam problemy z komputerem i nie moge nagrywać )

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? grif jest to niszczenie cudzego mienia . Nie .

Cos ci nie pyklo

Przybij Piątke [5] :D

Opublikowano

Nick: OldSkullowy

 

Wiek: 13

 

Premium: Dzisiaj zakupiłem premium na allegro ^^ (czekam aż przyjdzie)

 

Coś o sobie: Jestem miły ogarnięty i najważniejsze PISZĘ POPRAWNIE PO POLSKU

 

Posiadasz konto na YT? Oczywiście :D

 

Będziesz nagrywał? Jeśli czas pozwoli to czemu nie ?

Ilość widzów na kanale: 10 ale to dopiero początek

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Np osoba niszcząca graczom domy i ogólnie utrudniająca rozgrywkę. Nie będę GRIEFEREM

                                                         zgJ0B8x.jpg

Opublikowano

Nick: Major1709

 

Wiek: 13

 

Premium: Nie

Coś o sobie[/font]Jestem Tomek , kocham gra w siatkówkę. W wolnym czasie lubie słuchać muzyki : 3

 

Posiadasz konto na YT? Tak , Major1709

 

Będziesz nagrywał? Nie

 

Ilość widzów na kanale: 3 : D

 

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? Griefowanie czyli niszczenie czyjejś pracy , terenu. Nie będe griefował.

lalabg.png
Opublikowano

Nick:bartosz19984

 

 

 

Wiek:14/15

 

 

Premium:nie

 

 

 

Coś o sobie:Lubie grać w różne gry, a zwlaszcza w minecrafta.Uwazam ze umiem budowac. a pozatym interesuje mnie pilka nozna.

 

 

Posiadasz konto na YT? - tak ale nie nagrywam filmików

 

 

Będziesz nagrywał?-nie

 

 

Ilość widzów na kanale:1 :D

 

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?- grift to niszczenie cziś budowli. nie bede tego robil.

Opublikowano

Nick: LuiL

 

Wiek: 14

 

Premium: Nie

Coś o sobie: Lubie grać w piłkę jak i w komputer

 

Posiadasz konto na YT? : Nie

 

Będziesz nagrywał? : Nie

 

Ilość widzów na kanale: ----------

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ? : Niszczenie, zalewanie lawą, Stawianie różnych " Klocków " w różnych miejschach.

Opublikowano

Nick:Marine1001

 

Wiek:Mam lat 15

 

Premium:Mam

 

Coś o sobie:Lubie grac Na PSP i Xbox360

 

Posiadasz konto na YT?-Mam konto TheRafal10h

 

Będziesz nagrywał?-Nie nie bende

 

Ilość widzów na kanale:0

 

Co to jest Grif i czy będziesz Grifował ?-Grif to jest niszczenie mapki i inne a ja nie bende Grifował

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...