Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minecraftserver.com.pl

 

Ip : 79.133.211.96

 

 

 

Zapraszamy na nowo otwarty server !

Jedyna taka administracja

najlepsza atmosfera

 

Jak Ci się znudziła gra na singielplayer lub na serverze na którym byłeś nieszanowany- wypróbuj nasz server !

 

 

Server wzbogacony jest o wiele nowych pomysłów. Działa na najnowszym kliencie 1.4.2

 

 

 

Nasza Strona : Minecraftserver.com.pl

 

 

TYP : Survival , PvP , Rpg

 

Włączone : Potwory , Tnt , i wszystko co w normalnym survivalu jest potrzebne

 

 

 

Server oferuje wam 200 slotów (bez żadnych lagów) oraz jest postawiony na dedyku.

 

 

 

 

 

 

Konta Premium nie istnieją server jest za free jedyny taki server bynajmniej innego nie widzialem żeby był całkowicie darmowy

nie ma lepszych i gorszych graczy każdy ma równe szanse . To czy będziesz najlepszy zależy wyłącznie od ciebie.

 

 

Gra na serverze polega mianowicie na dołączeniu do dobrej gildi lub założenie własnej zbudowaniu swojego

gildhausa robieniu się bogatym i oczywiście walką z innymi gramczami.

 

Administratorzy : Daniel , Rafalski

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Konkret serwer. Zajebisty pomysł z tym castelem.

Jest pare rzeczy do poprawek ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się takiego progresu na polskim serwerze o.O

Opublikowano

hahah co to za server Admin "Daniel" daje bany za zwrocenie mu uwagi co do wieku (13latek) i ze lata w full diax zagralem 3 minuty dostalem bana za powiedzenie

 

[ja]-haha co za ciota lata w full diax :D

[admin]- chcesz bana ?

[ja]-widze ze mamy 13 lat ?

[admin]- Ban

 

 

 

SERVER DNO NIEPOLECAM

Opublikowano

hahah co to za server Admin "Daniel" daje bany za zwrocenie mu uwagi co do wieku (13latek) i ze lata w full diax zagralem 3 minuty dostalem bana za powiedzenie

 

[ja]-haha co za ciota lata w full diax :D

[admin]- chcesz bana ?

[ja]-widze ze mamy 13 lat ?

[admin]- Ban

 

 

 

SERVER DNO NIEPOLECAM

 

Fake.

Opublikowano

2Up/

Nie dziwie się, że Ci dał bana po pierwsze za obraze po drugie za twój stosunek do administratora, a po trzecie za analfabetyzm.

 

Serwer spoko jak na razie, sporo błędów, ale mam nadzieje, że je szybko usuną.

Wielki + za brak lagów.

Opublikowano

Bardzo dobry serwer. Zagram tutaj nawet przez jakiś czas dopóki nie ukończę prac nad swoim serwerem :D. Co do organizacji to jest ok, miła administracja, spoko serwer, tylko wiadomo - brak graczy ;<.

Ogólnie polecam serwer :>

Opublikowano

HA uwaga cięty ADMIN użyłem raz chats i dostałem ostrzeżenie drugi raz od razu Ban na ip bez dyskusji a więc ten serwer jest bardzo fer wiec zmieniam ip :D i zaczyna zabawę .Co do spawna nie najlepszy ale wszystko ma . A no i niby jest 100% free

 

Polecam

Opublikowano

dozwolone publikowanie zewnętrznych for?

Nie ma opublikowanego zewnętrznego forum, tylko informacja, że serwer posiada od teraz założone forum :) .

1106.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...