Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrootować androida 4.0.1 w LG Swift L5


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o poradnik jak zrootować tego androida, ponieważ już nie mam siły do tego.

 

 

Proszę, o nie podawanie linków m.in. do poradników na YT, ani do innych tematów na forach. Ponieważ to nie ma sensu gdyż już wszystkiego próbowałem i nadal nie mogę sobie z tym poradzić. Oczywiścię nagradzam każdą przydatną odpowiedź. GG: 39932007 lub pod tematem.

 

 

*W zestawie nie dostałem oprogramowania to telefonu.

*Wiem o tym że jest poradnik na naszym forum, lecz jest nie dokładnie opisany, linki wygasły,pisany chyba tylko do nabicia tematów - totalne dno.

Opublikowano

1. Downgradeujesz/flashujesz do andka 2.1 - 2.3 z opcją WIPE CACHE etc.

2. Rootujesz 2.1 - 2.3

3. Zflashuj spowrotem do 4.0.1 bez opcji WIPE CACHE etc.

4. Root Gotowy.

 

/\

|

Potrzebujesz jeszcze plikow ftf niestety ich nie mam juz.

Do rootowania najlepszy jest SuperOneClick.

Do flashowania: Flashtool.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

@UP

Bardzo ciekawych rzeczy sie dowiaduje, flashtool dziala na telefonach lg a soft dla telefonow lg jest z rozszerzeniem ftf...

 

tutaj masz tutoriale (moge skopiowac tekst z tych tutoriali i pisanie zdan typu prosze nie podawac linkow do tematow na forach)

http://forum.android.com.pl/f252/lg-l5-sposa-b-na-roota-212059/
http://forum.android.com.pl/f252/root-lg-swift-l5-e610-198376/

Prawdopodobnie bedziesz musial zrobic downgrade do V10G.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...