Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy opłaca się robić profil na alieny i rakiety i pd


MonsterEnergy19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie lubie bić alieny na pierwszej i 2 gali

 

mam

 

-AGIS

-31LF-3

-2LF-4

-24 BO2

-8 IRYS

-3 HAVOK

 

FORMACJE

-ĆMA

-ROMB

-BARIERA

 

TE ZA KREDKI

- STANDARD

 

P.E.T 11 LVL

 

KAMIKADZE 3

 

ZBIERACZ SURKE3

 

ZBIERACZ BOX 3

 

 

22 PP DO DYSPOZYCJI

 

 

Na statki prawie nie latam bije tylko alieny :) nie wiem dlaczego tak ale jakoś tak wyszło ;) za pomoc i za szybką odpowiedź dam like.

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

pd, alieny i rakiety tak ?

22pp ?

 

5PP - Taktyki wojenne

1PP - Mechatronika

2PP - Technologia osłony

2PP - Cybernetyka I

5PP - Rakietologia

2PP - Etyka I

5PP - Tajniki polowania

 

da ci to

12 % wiecej PD

12 % silniejsze rakiety

12 % większa siła strzału do aliena

efekt czerwonej rakiety

Opublikowano

pd, alieny i rakiety tak ?

22pp ?

 

5PP - Taktyki wojenne

1PP - Mechatronika

2PP - Technologia osłony

 

 

 

2PP - Cybernetyka I

5PP - Rakietologia

2PP - Etyka I

5PP - Tajniki polowania

 

da ci to

12 % wiecej PD

12 % silniejsze rakiety

12 % większa siła strzału do aliena

efekt czerwonej rakiety

 

 

Czyli to dużo jak chce bić alieny?.

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

Mozesz zrezygnować z jednego 2 pkt w PD i włożyć zamiast w cybernetyke to w Poczycie II

 

Kurde nie wiem czy robić bo 2pp do grubych laserów a prawie na statki nie latam :( pomocy >

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

Kurde nie wiem czy robić bo 2pp do grubych laserów a prawie na statki nie latam :( pomocy >

jedyna rzecz trzymajaca mnie w tej grze to ubijanie statkow ;)

Opublikowano

jak masz zamiar tylko bić alieny to skończ z tą grą :D taka rada

 

Po co spam ??? Jak się alienów bić nie umi bez bota to ty z tą gra skończ dobrze ci radze .

You Like This >>>><<<<

Opublikowano

masz 22 pp..... przy 20pp można mieć grube, kolego

 

mógłbyś mi tak w skrócie opisać drogę do grubych przy 20 PP ? :)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

@EDIT

 

Oto droga (od tyłu)

 

Cybernetyka II (3pkt), Kalibracja (3pkt), Mechanizm Osłony (5pkt), Poszycie II (3pkt), Cybernetyka I (2pkt), Bąbelek (2pkt), Poszycie I (2pkt)

3+3+5+3+2+2+2= 20 pkt

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...