Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

The Walls - jedyny taki serwer w Polsce! - wl.chopaki.pl [nonPremium] [24/7]


chopaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy do wspólnej gry na serwerze The Walls - jednym takim serwerze w Polsce?

Czym jest The Walls?The Walls jest trybem gry podobnym do Survival Games.

Gracze dostają się na mapę podzieloną na 4 części. W każdej części ląduje do 4 graczy. Zadaniem graczy jest wyeliminowanie przeciwników z innych ćwiartek mapy.

 

​Oferujemy kilka map The Walls na których równocześnie może grać nawet 60 graczy!

 

Jak wygląda gra na The Walls? Przykładowy filmik (autor skkf)

 

------------------------------

 

 

Serwer działa na wersji 1.4.2

 

 

------------------------------

 

 

IP serwera minecraft: wl.chopaki.pl (lub 46.105.133.102)

 

IP serwera TeamSpeak3: ts.chopaki.pl (lub 46.105.133.102)

 

 

------------------------------

 

Administratorzy:

Selo_Y

dSimion

 

Moderatorzy:

 

Blastofwind

 

wyga

 

RicoEviL

 

 

------------------------------

 

 

Dodatkowe informacje:

 

*nonPremium

 

*no W-L

 

*60 slotów

 

 

------------------------------

 

 

Zapraszamy do opiniowania serwera w komentarzach poniżej.

 

\/

YouTube <-- nasz kanał YT

Znawca
Opublikowano

Nie polecam serwera.

Moze pomysł i fajny ale admini pojebani. Zdobywam surowce, robie chleb itd a nagle dSmion podbiega i mnie zabija (bylismy razem)

A chwile potem dostaje bana.

Nie polecam !

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

@xe?

ale admini pojebani.

Za to doznałeś bana. Za bluzganie. W The Walls chodzi o przeżycie, wygra najsilniejszy i nikomu nie możesz ufać!

YouTube <-- nasz kanał YT

Opublikowano

Świetny serwer! Miła administracja, jezeli są lagi to baaardzo małe. Fajnie, że ktoś zrobił taki serwer. Mam pytanie czy będa jakieś eventy albo inne tryby?

Opublikowano

Serwer jest fajny, tylko mało osób gra :D

Strategia by kotkowski:

Kop w dół do Y 61 i poszukaj Cave-a, tam znajdziecie około 24 irona na set

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Zawiodłem sie, wchodze na serwer wbija moderator wyzywa mnie od debili a potem mnie banuje. Nawet nie wchodzcie bo nie warto.

Pozdrawiam, nms.

GG: 23221415

TS3: vapearmy.pl


valogosign.png

Opublikowano

Nie polecam serwera.typ serwera fajny tylko ludzie i maszyna nie fajna.mialem lepszego seta od kolesia po drugiej stronie polecialem na niego a ten wylecial cobblem do gory i rozlal wokol tego lawe jak mam sie dostac ? no to biore wiaderko z woda i lece do gory w polowie buguje sie w klocku ktory mnie wypycha spadam zabijam sie oznajmiam to adminowi a on : jak ci sie nie podoba to spierdalaj :) Nie polecam nie oplaca sie po czym dostalem bana

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

Sarkan prawdopodobnie napisał do ciebie spier****, żaden administrator tego nie pisał, więc pozdrawiam. Jeżeli chce się pisać głupoty to dowidzenia.

A to że przegrałeś na arenie to już nie nasza sprawa, kots był sprytniejszy od ciebie i juz! A bugowanie się w klockach to już wina niedopracowanego bukkita/Minecrafta.

YouTube <-- nasz kanał YT

Opublikowano

Sarkan prawdopodobnie napisał do ciebie spier****, żaden administrator tego nie pisał, więc pozdrawiam. Jeżeli chce się pisać głupoty to dowidzenia.

A to że przegrałeś na arenie to już nie nasza sprawa, kots był sprytniejszy od ciebie i juz! A bugowanie się w klockach to już wina niedopracowanego bukkita/Minecrafta.

A wiec niech sarkan zostanie ukarany a nie ja :)

jk7u34.jpg

Szukam jakis typow do MM'ow w cs;go 

Moja ranga : Gold nova 4 (spadlem z kalacha II)

Oczekuje: Gold nova 4 +

Kontakt : http://steamcommunity.com/profiles/76561198041058543/

Opublikowano

koska zostałeś zbanowany za prowokowanie. Zrozum, ze administracja nie ma siły ogarniając ponad 20 graczy i jeszcze osoby któr na wsyztsko narzekają wymyślają byle jakiem powody. Dostałeś unbana ale wiedz że nie jesteś bez winy...

 

 

Zapraszamy na event wipeout!

YouTube <-- nasz kanał YT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...