Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gracjan Roztocki- Największy Pe*** Na Youtube :)


foxi1995

Co o nim sądzicie  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gracjan xDD

    • ?redni ;)
      0
    • super ^^
      9
    • Pojebany -,0
      49

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co sądzicie o tym pedałku :)? podam moim zdaniem najgłupsze jego filmy

 

Wypowiadać się :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=1isT_e9gCxc&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=fmLxR3mZKUo&feature=related

 

http://www.youtube.com/watch?v=06s5bLszdDg&feature=related

 

Oczywiście stawiam na 3 w sondzie :]

1851984472.png

Neostrada 40 Mb/s -,-

Opublikowano

Starsze niż internet.

Szczerze mówiąc, to **** mnie obchodzi co robi, kim jest i jakie ma zamiary taki kolo.

Takich to mi tylko żal.

Hip-Hop nie umarł.

Admin Cienia
Opublikowano

Zgodzę się z przedmówcą, powinni go w psychiatryku zamknąć a nie wrzucać na yt.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Zgadam sie powinni go przymknac za zjeb... pschike kto normlany by PUSZCZAL TAKIE DUPNE PIOSENKI

 

Toc ludzie smiac sie z niego? Toc ja mu współczuje xD

30364378.png

Opublikowano
Zgodzę się z przedmówcą, powinni go w psychiatryku zamknąć a nie wrzucać na yt.

ten pajac nawet był w tvp 3 , polsacie i kuby , i ma wlasny kanał;p

Opublikowano
ten pajac nawet był w tvp 3 , polsacie i kuby , i ma wlasny kanał;p

 

 

Mozesz dac linki do filmiku bo szczerze to niewiedzalem tego.

30364378.png

Gość Mounthains
Opublikowano
haha dobre xD jaki neo zjeb ;d

 

naprawde mozna sie posmiac :>

 

 

to nie jest śmieszne -,-

 

tylko żałosne -,-

Opublikowano

Zgadzam sie to jest największy pedał na YouTubie , koles ma z 60 lat a zachowuje sie jak 10 latek , moze go rodzice nie kochali a moze jest chory psychicznie ,,, oficjalnie stwierdzam ze typek jest żałosny

Opublikowano

wpiszcie sobie gotowanie z gracjanem i coś o rogalikach za darmo wow;] filmik naprawde wymiata <hahaha>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...