Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SpecGRY [SkyBlock!] [1.4.2] [24/7] [Brak WL] [No-Premium] [Własny Dedykowany Serwer, zero lagów!] [Odpowiedzialna administracja] [Idealny serwer!]


Sancte

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SILNIK JUŻ 1.4.4

Zapraszanie do Party (grupy) już działa!

ZAPRASZAMY!

 

 

 

39206231067187716362.png

 

 

 

TYP: SkyBlock

Sloty: 30 - Więcej graczy - Więcej slotów!

IP: minecraft.specgry.pl:25568

Potwory: TAK

Zwierzęta: TAK

PvP: Tylko na Arenie PvP!

Premium: NIE!

Nether: TAK!

BialaLista: NIE!

 

 

Administracja

Ogarnięta, nie zawiedziesz się na nas :]

 

Pluginy

Idealnie dobrane na SkyBlocka!

Dodatkowe Informacje

Kolejny serwer SpecGRY

Tym razem SkyBlock!

Już teraz zostań najlepszy na serwerze, zbuduj najlepszą wyspę!

Być najlepszy na Arenie PVP

Wygrywaj starcia na MobArenie!

 

 

Już teraz, napisz swój nick pod tematem, a My wręczymy ci bonus!

 

 

TeamSpeak: ts.specgry.pl

 

 

Na serwerze są jeszcze małe poprawki, ale już można śmiało grać!

Questy zaczną być dodawane z czasem!

logo8.png


 


Niedługo...

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Server Ciekawy pisze to naprawde a nie dla nagrody. Godny zagrania moglbys napisac jeszcze 1 temat moze bedzie wiecej wyswietlen

Ale jak dla mnie server zajebisty :)

Moj nick: DarthSaxim

Opublikowano

serwer fajny ;) ciekawy i trudny, ale no... coś za coś ;D na sam początek trzeba się dowiedzieć wszystkiego a wtedy można pisać opinie! ^^:)

nick: lolo441

Opublikowano

zapowiada się ok :)

a mój nick to: Sygne

 

@edit: a to co? 1.3? jeśli tak to już słowa "nie zawiedziesz się na nas" nic dla mnie nie znaczą, no ale mam MVC,więc za moment będe :)

 

@edit2: ojć,przepraszam jednak jest na 1.4 więc macie u mnie czyste konto :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

Mamy małe problemy z bukkitem... zżera 12 gb RAM, szybko postaram się to naprawic!

 

Przepraszamy za utrudnienia

logo8.png


 


Niedługo...

Opublikowano

Dziękujemy za opinię, od teraz na te wasze nicki będziemy dawać bonusy :] Powiedzcie administracji że napisaliście swój nick na MPC.

logo8.png


 


Niedługo...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...