Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Czy jest taka maszyna która automatycznie wydobywa Cobbel w MC na multi?


Skipper_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JAk w temacie.Bo gram na skyblocku i to wydobywanie cobla na nim jest meczące.Jest jakiś mechanizmy żeby mogł automatycznie wydobywać CobbleStone?

xxx

Opublikowano

Jest jeden bardzo bardzo prosty sposób na taka fabryke

 

Niewiem skąd to wszytko na skyblocku wyczaśniesz ale fabryka jest :D

Filmik oczywiście nie mój ale było pytanie wiec odpowiadam.

 

@edit

A tak wgl. najlepszym sposobem to jest nodus i autowalk.

Opublikowano

jakbyś grał na modach (buildcraft, redpower itp) to by było, jednak na czystym możesz sobie pomarzyć, ja robiłem tak że kładłem coś ciężkiego na myszkę ustawioną na cobble :>

xxx

Opublikowano

@Up na skyblocku jest rónież sklepik niestety zrby zarobic trzeba sprzedawac itemy ale jakos sie da

 

A co nie miejsca żeby sprzedawac itemy? ;o

A tak wgl. skad chcesz wziąśc głowy witchera? Chyba od admina:D Wątpie czy uda ci sie to zrobic. Ale próbuj lub poszukaj innej fabryki.

 

@Up na skyblocku jest rónież sklepik niestety zrby zarobic trzeba sprzedawac itemy ale jakos sie da

 

A co nie miejsca żeby sprzedawac itemy? ;o

A tak wgl. skad chcesz wziąśc głowy witchera? Chyba od admina:D Wątpie czy uda ci sie to zrobic. Ale próbuj lub poszukaj innej fabryki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...