Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[tut]zajzyj Jesli Zakladasz Serwer I Masz Router


Blackdevil155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec tak Jesli masz router i stawiasz serwer Przez Turtoriale podpiete.

 

w zadnym nie jest napisane (chociaz takiego ja nieznalazlem) ze jesli mamy router to zamiast 255.0.0.0 trzeba wpisac orginalne czyli 255.255.255.0

 

Ja Po wielu prubach i bledach zapomnialem zmienic wlasnie netmask na 255.0.0.0 wiec zostalo tak jak bylo orginalnie 255.255.255.0

 

w ipv4 gateway wpisalem moje ip hamachi

w ipv4 adress wpisalem moje ip z hamachi z koncowka 100

i netmask zostawilem tak jak bylo (255.255.255.0)

 

I serwer bez problemu zastartowal.

 

Mam nadzieje ze ten tutek wam pomoze

 

Tutek 100% przezemnie.

 

Narx

 

Opublikowano

Stary Jestes Bgiem ^.^

 

wielkie 6* ;>

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Opublikowano

mi tam działa jak jest 255.0.0.0 i polecam też tak robić ale poradnik twój czytelny ^$^


Głupcy są tak pomysłowi, że niemożliwe jest stworzenie czegoś, z czym każdy głupi sobie poradzi.

Systemy odporne na idiotów, obsługiwane są właśnie przez nich.

 

Nie ma odpornych na ciosy, są tylko źle trafieni "

Opublikowano

Sorki za spam ale jak nie zmienie na 255.0.0.0 to moze mis erv pasc ? oO

 

@down

mam router, spoko jak narazie bez zarzutow ^.^

19 Sierpnia 2009 - Po raz pierwszy wszedłem na MPC szukając SpeedHack'a do metin2.

<3

Opublikowano

Jezeli masz router wpisujesz 255.255.255.0 nie trzeba wpisywac bo to juz tam bedzie orginalnie

 

Jezeli nie masz router'a to wpisujesz 255.0.0.0

 

Ja nie wiem odczego to zalezy ale ja mam router i jak wpisywalem 255.0.0.0 to nie dzialal a jak wpisalem 255.255.255.0 zadzialal od razu i nie mam z nim zadnych problemow

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...