Skocz do zawartości
alemamfaze

ankiety :D

Polecane posty

zauwazylem ze po nacisnieciu grzybiarz , gratis poawilo sie sponsor pay. wczesniej tego nie widzialem a wszyscy chyba wiedza o co chodzi :D darmowe grzyby ;>

Musisz spełnić określone wymagania, tzn. m.in. podać numer tel / maila, a tego robić nie radze..

Poza tym, za te ilości grzybów to mi by sie nie chciało palcem kiwnąć..

Nie polecam.

hahaha za te ilosci grzybok haha. ja wczoraj przez 3h posiedzialem zmienilem proxy i na amerykanskich niemieckich angielskich francuskich holenedrskich i wileie wiele innych. i zarobilem 153 grzyby. ogladajac tylko video ;p za 1 ogladaniete video dsotaje sie 1-2 grzyby. a srednio trwaja po 60-120 sek.

@up Serio? Ale ponoć jeden raz można dany pay wykorzystać..

Polecam osobiście, nawet jeżeli nie chcecie wypisywać adresów imion i nazwisk, to można wejść w zakładkę Video i tam oglądająć jakiś 50 sekundowy filmik (i tak każdy na inną kartę przełącza i nie ogląda :D) można zarobić w 4 minutki 4/5 grzybów.

Plusem jest jeszcze to, że te zgarnięte grzybki można wpłacać na gildię!

Edytowano przez DziarnosHD.

Jak chce na dużo okienek to wyskakuje w 2:

We are really sorry, but we don't have anymore offers at the moment. Please check again later.

Pokaż prawdziwy dowód to ci uwierzę bo jak na razie śmierdzi mi to.

http://scr.hu/10m/gdvwj

zmieniam proxy wszystko spoko ale le wideo moge puszczac tylko n amoim oryginalnym proxie, a jak już to moge tylko dwa razy pomożecie?proosze

Ściąnijcie dodatek do mozilli Anonymox i wchodząć na sponsorpay zmieniajcie ip za pomocą tego programu. Ja dziennie oglądam tak koło 10-15 filmów.

• Lubię 1

Kurde, ja mam próbuje przez bramkę proxy ale wyskakuje mi to:

We are really sorry, but we don't have anymore offers at the moment. Please check again later.

Może podacie mi jakiś link do bramek proxy, które działają.

Ściągnij ten dodatek co podałem na pewno Ci zadziała. Przez bramki też próbowałem i też nie działało.

• Lubię 2

ja bana na sponsorpay dostalem tak ze mam koniec z darmowymi grzybami ;/

Nie mogłeś dostać bana na sponsorpay...

Wkręcasz ludzi, a teraz nie chcesz się przyznać...

Prosze pomozcie mi zmieniam proxy mam anonymoux i inne a i tak moge 2 filmiki dziennie prosze o pomoc

alemamfaze z tymi 100 grzybkami oszukaleś, nie wkręcaj kitu, ale potwierdzam, że dziennie można z 3/4 grzyby chapnąć, ale nie 100! ;>

czlowieku nie tylko oglada sie filmiki ale tez pobiera programy wypelnia ankiety jak i rejestruje sie na stronach za takie cos mozna dostac nawet 10 grzybow za 1 rejestracje czy tam ankiete. a to tylko w 1 kraju jest jeszcze np franca niemczy anglia ameryka holandia rosja hiszpania czy szwecja. tak ze nie mowcie mi ze nie mozna w noc 100 grzybow uzbierac. chciec to móc

Nie mogłeś dostać bana na sponsorpay...

Wkręcasz ludzi, a teraz nie chcesz się przyznać...

a czemu niby nie moglem dostac bana na sponsorpay? zmienianie ip i wypelnianie ankiet z innych krajow to jest oszustwo. i chyba nie ma sposobu na obanowanie tak ze ja nie moge juz zarabiac ;/ sorki za dbl post

Owszem, sponsorpay jest tylko systemem, więc nie mogło cię zbanować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee