Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak uzbierać 500 zł w 1 miesiąc


Platinum™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedaj kolegom zbędne rzeczy. Możesz dorobić u rodziców parę groszy, poproś babcie to ci da. Spytaj się może sąsiadowi pomoc, praca nie hańbi :)

Daj + to nie boli

 

~~♦ Miami Heat ♦~~

heatssigclean.jpg

Opublikowano

Daj dupy , sprzedaj się na youtube (jak porady to pisz do rockalone2k , jest z tego co słyszałem bardzo dobre w te klocki)

 

zabij tych głupich staruchów którzy nie chcą dac ci kasy

1347203777-U720756.png

Opublikowano

Idz do OHP i spytaj o pracę tam ci poszukają,roznoś ulotki,sprzedaj gry przez internet normalnie nie zarobisz pierw musisz mieć kasę inwestować w coś, a potem zyskać po jakimś czasie :)

Opublikowano

Masz jakieś preferencje? W gimbazie to liczyć nawet nie potrafią, więc ciężko. Chyba, że na czarno, ale Tobie się nie chce dupska ruszać z domku...

Nie zarobisz.

Opublikowano

Porozglądaj się po pokoju , co nie potrzebujesz a jest wartościowe myk na aukcje , sprzedać znajomym .

Zarabianie w internecie polega na tym że te 200zł prędzej znajdziesz niż zarobisz w necie ....

Opublikowano

Zrób sprzątanie w szafach i sprzedajesz wszystkie nieużywane rzeczy. Koś trawę, sprzątaj itp. u sąsiadów za kase :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...