Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][Non-Premium][WL OFF] |SURVIVAL Lub RP+FB .:MiNeLaNdErS:. Latanie na Smokach! Gildie! Profesionalizm


Domak6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy na Serwer 1.4.2 Minelanders

 

279160f0-6998-a987-b67a-778b332c71b3-banner.png

 

Info:

-24/7

- 23 sloty

WhiteLista OFF

No Premium

Moby,NPC,Zwierzęta ON

Nether i The End ON

 

Masz Wybór!:

Survival

Lub Role-Playing + FreeBuild

 

(Zawsze możesz zmienić

:)

 

Zalety:

- Ogarnięci Admini

- Miła Atmosfera

- Precyzyjnie dobrane pluginy

- Starannie zrobione mapy

- Cotygodniowe eventy

- Gildie - Już Są!

- Publiczne Portale

- Gotowe działki z ochroną

- Spleef Arena i Moba Arena

- Sklepy

- VIpy

 

Screeny:

 

Centrum- Sklepy

 

2595772012-11-06_171922.jpg

 

Ponad 100 Automatycznych Działek

 

2595782012-11-06_171948.jpg

 

Latanie na Smoku

 

150524smok2.jpg

 

 

Spleef Arena-Utop Kolegę!

 

2595792012-11-06_172014.jpg

 

Góra Spawn

 

2595802012-11-06_172028.jpg

 

Spawn i Portale:

 

2595812012-11-06_172055.jpg

Arena PVP

 

1278542012-04-12_210007.jpg

 

Mob Arena

 

1278552012-04-12_210027.jpg

 

UWAGA!

PROSIMY CZYTAĆ ZNAKI !

BY NIE ZADAWAĆ PYTAŃ TYPU:

MOGĘ DZIAŁKĘ?

DOSTANE OPA

GDZIE JEST PLUGINS (np JOBS, MOBARENA ITP)

DODASZ DO SKLEPU. ITEMY.?

WSZYSTKO JEST NAPISANE NA TABLICZKACH!

Chętni na VIP Pisać na PW

 

(Wiele Przywilejów min. Rezerwacja slotów, teleporty,kolorowy nick,Własna Gildia, Smuga itp.)

 

Zapraszamy

 

188.165.218.194:25100

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Staraliśmy się zrobić serwer jak najlepiej. Oczywiście nadal będzie rozwijany. Jeżeli macie jakieś propozycje możecie pisać.

ZBIERAM PLUSY :)

Opublikowano

Jak wygląda tryb rozgrywki w trybie RP, gdyż nie ma nic kompletnie na ten temat? Uwagę przykuwają niestaranne lokacje, zwłaszcza te wykonane komendą //set 0

WOW !!! Serwer otwarty!! Spróbujesz?? EverCraft

ASSHunterz.png

Opublikowano

yy Latanie na smoku? hahaha, chyba przejazdzka .. Serwer nie nadaje się do gry, administracja odpisuje czasami po 10 min.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Na głupie pytania administracja nie odpowiada. Szczególnie na rzeczy które są jak wół napisane na spawnie. A co do smoka to jest tylko lot próbny pełne trasy ma Vip.

ZBIERAM PLUSY :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...