Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Deskorolka] Którą wybrać?


PaGi1906

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.

Chciałem zacząć 'przygodę' z deskorolką hm najlepiej od wiosny, ale na deskę lepiej by mi było zacząć już oszczędzać(No wiecie na święta może dostane :3). I tutaj pytanie do was - Złożyć samemu czy kupić całość, powtarzam że to będzie moja pierwsza deska. Oglądałem wczoraj kilka stron i znalazłem kilka, mój budżet to ok. 150-200 zł więc nie dużo.

Deski które znalazłem(tylko też nie wiem o co chodzi z tym 'rozmiarem' jakby ktoś mógł mi to wytłumaczyć jaki wybrać to bóg zapłać o:) : http://supersklep.pl...evel-1-dripping oraz http://supersklep.pl...olka-trans-wolf możecie mi podesłać jakieś deski dla mnie, bo nie bardzo wiem czym się kierować itp.

1337528906-U345728.png
Opublikowano

Jeśli dopiero zaczynasz to polecam ci kupić dobrą i tanią deskę czyli z firmy smj. Deskorolka z profilem i do 100zł kupisz.

Opublikowano

Okej dzięki wielkie, znalazłem na allegro takie dwie http://allegro.pl/deskorolka-profilowana-smj-sport-3108-fm-top-31-i2737547378.html oraz http://allegro.pl/extra-deskorolka-cr3108sa-smj-sport-abec-5-carbon-i2745823805.html , dobre? Mam małe wątpliwości deska się nie złamie przy robieniu ollie, bo chce się nauczyć jeździć i opanować kilka podstawowych trików, a z tego co czytałem na innych forach to lepiej zainwestować więcej o 50 złotych niż potem żałować :/.

1337528906-U345728.png
Opublikowano

olie i srasz że ci się połamie ?! defaq, polecam ten drugi link bo możesz grafiki wybrać ; )

Opublikowano

to zależy jak intensywnie będziesz ją użytkował, ja kupiłem łyżwy za 170 zł 4 razy na tydzień po 2h na lodowisku i po roku nie ma ich na tym świecie [*] xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...