Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Deskorolka] Jaka deska dla początkującego?


Mysterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To pytanie kieruję do bardziej doświadczonych w tej dziedzinie sportu. Pytanie jest takie. Jaką deskorolkę zalecacie dla mnie:

Mam 152 cm. Dobrze radzę sobie z jeżdżeniem, potrafię 360 - tkę, manuala, ale czasem szuram o ziemię, oraz dobrze utrzymuję równowagę.

 

Chciałbym się na nowej desce nauczyć ollie i innych tricków.. Na starej niezbyt mogę, ponieważ nose jest zjechany i nie mogę się wybić na niej, gdy chcę zrobić ollie.

Opublikowano

http://us.shop.planbskateboards.com/p/skateboards/boards/ladd-blocked-775?style=PDPRVLBS&clr=AST

Ta deska mi się spodobała.

Czy będzie na mnie pasować? Przypominam 152 cm wzrostu, noga rozmiar 36 \ 37

 

Czy sprowadzą ją normalnie do mnie? Nie jest to polska strona.

Mógłbyś podać linki do deskorolek bardzo dobrych dla mnie ? ( od razu linki do podstronki ze zdjęciami i możliwością kupna. Najlepiej polskich. )

 

Tutaj znalazłem deskę na polskiej stronie.

http://selectshop.pl/deskorolka-darkstar-battle-bknv

Jakieś opinie na jej temat?

Opublikowano

Kup tą pierwszą, będzie Ci się na niej zajebiście jeździć. Kup sobie też buty typu DC lub Americany (Jeśli chodzi o DC to najlepiej edycję deskorolkową). Jeśli mieszkasz we Wrocławiu napisz na PW powiem Ci gdzie można kupić :)

Opublikowano

A co z tą drugą? Jest też dobra?

Nie mieszkam we Wrocławiu. Obok Gdańska, ale bliżej mam do Słupska.

Opublikowano

Nie chcę waveboard.

Jak jest z tą pierwszą deską. Zamawiam i ją wyślą od razu do mnie? Nie jest to polska strona.

Będę mógł zapłacić w złotówkach?

Opublikowano

Nie wiem jak to będzie z kupnem tej deski. Aby kupić, trzeba się zarejestrować. Podczas rejestracji można jako państwo wybrać tylko USA ..

Dlaczego uważasz że ta pierwsza deska jest zajebista?

Gdybym kupił sobię tą drugą, z polskiej strony, nie zawiódł bym się na niej?

Opublikowano

Zainteresowała mnie ta deska, Gerbi.

Zobacz na tą aukcję na allegro:

http://allegro.pl/kompletna-deskorolka-speed-demons-dj-yellow-7-5-i2620715538.html

Kupić tutaj, czy poszukać jej gdzie indziej?

Opublikowano

Odświeżam, i ponawiam pytanie.

Jakie macie opinie na temat tych desek:

 

http://allegro.pl/kompletna-deskorolka-speed-demons-dj-yellow-7-5-i2620715538.html

http://selectshop.pl/deskorolka-darkstar-battle-bknv

 

Która lepsza dla mnie.. Nie mogę się zdecydować.

Opublikowano

Weź sobie deseczkę elementa lub Plan B, sam posiadam aktualnie elementa. Na twój wzrost i rozmiar nogi, bierz szerokość 7,5. Nie bierz z allegro i speed demonsa tym bardziej. Darkstar podobno szybko po deszczu wypuszcza bąble.

Trucki i tak będziesz musiał wymienić sam i kółka, ale bierz z plan b lub element.

Opublikowano

Black knight nie, wydaję mi się, że będzie dla mnie za ciężka.

 

G00D, czy ta deska ( 7,8 ) będzie dla mnie dobra?

http://systemsklep.pl/product-pol-5696-Deskorolka-Kompletna-SPEED-DEMONS-Skate-Club-Drgst.html

Martwi mnie ten ABEC 7..

 

Jak byś mógł, to daj linki do ofert sprzedaży dobrych według ciebie desek.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ok, deskę już mam, ale jest problem z butami. Na pewno pełnią ważną rolę w skateboardingu..

Jakie polecacie buty, na rozmiar 37,37/5 ?

 

Przy okazji, odświeżam temat.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...