Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FAQ] Odpowiedzi na pytania dotyczące NosTaleSE


Gangnam

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Gdzie mogę kupić strzały?

ODP: Eva Energy

 

2. Czemu nie mogę wybrać klasy? mam 15 poziom

ODP: Musisz mieć 20

 

3. Wybieram klasę i nie mogę znaleźć łucznika, który to?

ODP: Wojownik 1, Łucznik 2, Mag 3

 

4. Gdzie mogę wbić duży poziom?

ODP: Glacernon

 

5. Gdzie mogę wbić punkty SP?

ODP: Glacernon

 

6. Mam misję na 19lvl jakieś chińskie znaczki co zrobić?

ODP: Musisz pójść do terenów kopalń i będzie strzałka, potem zabij 10 owieczek i 10 złośników.

 

7. Mam jakąś misję 0/1 i 0/1 po oddaniu wszystkich przedmiotów u Teodora Topp (bodajże 29lvl)

ODP: Musisz złapać 1 chomika 15 poziom oraz lisa 22/23 (nie pamiętam) poziom.

 

9. Gdzie dropią piórke i dusze do ulepszania SP?

ODP: Glacernon, ale dusze prawdopodobnie dropią też w lesie.

 

10. Czy może mi spalić SP podczas ulepszania?

ODP: Nie

 

11. Jak mogę dostać EQ u7 +7?

ODP: Co 10 poziomów, jednak na 14lvl otrzymasz eq poszukiwacza u7 +7.

 

12. Mam jakieś dziwne rzeczy w EQ skrzynie itp...

ODP: Masz spolszczenie, musisz je wykasować.

 

13. Nie mogę zagrać na NosTaleSE

ODP: Zmień IP, sprawdź czy poprawne hasło jeżeli nie to masz konto zbanowane bo co 6 miesięcy banują.

 

14. Skąd wezmę KSSN?

ODP: Na forum nie znajdziesz, ale istnieje takie coś jak Google

 

15. Jak zrobić pieczęć rajdu KFC i innych?

ODP: Musisz bić bossy z mapek naprzykład za pisklę z terenów kopalń możesz dostać 15 potów i inne rzeczy, ale czasem nie dostaniesz pieczęci.

 

16. Jest LoD?

ODP: Nie

 

17. Skąd inni mają skuter, krzaka oprócz NosMarketu?

ODP: Eventy, kiedy był letni event dostawało się na start krzaka i takie tam. Jednak wyższe lvly dostawały to samo co początkujący, ale dostawał też premium na 30 dni.

 

18. Co oznacza P w ekwipunku?

ODP: Premium. Większe eq, wróżka +10%, eq partnera itd

 

19. Czemu wróżka mi się nie expi?

ODP: Na NosTaleSE się nie expią. Większy % możesz otrzymać z rajdów wróżkę lub z jakiejś misji +60 chyba, a podstawowy (10%) z cp 27.

 

20. Co muszę zrobić na SP i kiedy mogę je mieć?

Misję na SP możesz otrzymać od 30lvla/40lvla/50lvla/65lvla (może być to dowolne SP nawet berserker na 30 poziomie) i wtedy musisz pójść do portu Alveus i idziesz na dół mapki i zauważysz takie posągi, wchodzisz do posągu gdzie jest obrazek twojej klasy i wybierasz misję. Cel misji to zabijanie potworów (są 3 polowania czyli 3 misje na temat zabijania) a później ostatnia misja czyli czasoprzestrzeń. Czasoprzestrzeń posiada 4 pokoje. 1 to lobby, 2 to przygotowanie, 3 to czekanie 5 minut lecz pojawiają się potwory, 4 to zabijanie potworów, a potem pojawi się boss.

(Nie wiem czy na 65lvl można otrzymać misję na SP)

 

21. Co mi daje ulepszenie SP jak nie ma punktów?

Zwiększa twój atak itd od razu niż dodawanie punktów. Jednak jest to zrobione, że np na +1 masz 30 obrony, a na +2 masz 60 obrony!

Jednak kiedy ulepsza się SP ciągle to jest jedna zmiana: mianowicie poziom założenia SP się zwieksza. Bez ulepszenia, SP możemy założyć na 30 poziomie, a z ulepszeniem np. na 40 poziomie.

Opublikowano

Dodaj co trzeba zrobić na 1 sp.. sam tego nie wiem i napewno wiele osób też ... ale za staranie leci like : )

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

wszystko co się tutaj znajduje wiedziałem ale dla nowych się przyda łap lajka

Bo głównie jest to stworzone dla nowych, ale nawet osoba która gra dłużej w NosTaleSE nie może wiedzieć jakiejś rzeczy.

Opublikowano

Przydatne ale możesz bardziej to opisać

 

A ze starego tuta jak zrobić sp na nostalese czy jakoś tak który gdzieś jest na tym forum , weź info co trzeba na misje na sp zabijać

evolution_t%C5%82o.png?height=179&width=320

Lubisz lajki ? Daj mi jednego a na 100% się odwdzięczę tym samym :D

Opublikowano

Przydatne ale możesz bardziej to opisać

Czemu bardziej opisywać? wystarczy to co jest teraz. Dzięki za post "strzały u teomana deklu" bo go widziałem, a to jest NosTaleSE.

Opublikowano

Błąd w pierwszym zdaniu ;P

 

1. Gdzie mogę kupić strzały?

ODP: Eva Energy

 

@edit

 

Sorki myślałem że to o pl chodzi :P

zmylił mnie ten komentarz:

Czemu bardziej opisywać? wystarczy to co jest teraz. Dzięki za post "strzały u teomana deklu" bo go widziałem, a to jest NosTaleSE.

Opublikowano

@UP nie rozumiem cię .. na nostale se strzały są u evy energy.. jestem za tym aby jak któryś z użytkowników napisał co trzeba zabijać na sp ... i jestem za podpięciem tematu iż dużo nowych użytkowników zadaje podobne pytania a tu są wszystkie odpowiedzi...

Procek: AMD Athlon X2 II 3.3GHz OC < do wymiany na phenoma >

RAM: 2GB DDR3

Grafika: HD Radeon 4870 1GB

Zasilacz: ATX POWER SUPPLY 420W

MOBO: Asrock N68C-S UCC

Opublikowano

No to chyba poprawiłem jak zobaczyłem że se ;D sorry myślałem że wiesz walnąłeś się czy coś nie chciałem Cie urazić ;)

@TOPIC

 

Tu masz opisane w większości poprawnie co na jakie sp zabijać tylko że teraz nie po 10 tylko po 5 mobów

http://www.mpcforum.pl/topic/681542-tut-sp-nostale-se/

 

Sorry uprzedził mnie mam problemy z netem

evolution_t%C5%82o.png?height=179&width=320

Lubisz lajki ? Daj mi jednego a na 100% się odwdzięczę tym samym :D

Opublikowano

Nie wygląda mi to na tuta...Co raz więcej ludzi zapomina co to znaczy "tutorial".

 

Napisałeś się trochę, ale mógłbyś to ozdobić jakimiś kolorkami czy coś.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Nie wygląda mi to na tuta...Co raz więcej ludzi zapomina co to znaczy "tutorial".

 

Napisałeś się trochę, ale mógłbyś to ozdobić jakimiś kolorkami czy coś.

Wiem, że TuT oznacza poradnik, a to są odpowiedzi na pytania. Jednak inaczej nie mogłem określić.

Nie wiem po co ozdabiać, ale jutro coś wykombinuję :P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Oddałem misje na rudę i kilofy na 19lvl i nie mam więcej misji.To znaczy tam gdzie się normalnie np. odbiera nagrody to ja tam nic nie mam zadnej misji ;/

Wiecie moze dlaczego?

Opublikowano

Nie zgodzę się z punktem 11 :

 

11. Jak mogę dostać EQ u7 +7?

ODP: Co 10 poziomów, jednak na 14lvl otrzymasz eq poszukiwacza u7 +7.

 

Mianowicie dlatego, że poszukiwacz przygód dostaje eq u7 +7 na 12 lvl'u. ; >

 

i:

 

19. Czemu wróżka mi się nie expi?

ODP: Na NosTaleSE się nie expią. Możesz otrzymać z rajdów wróżkę lub z jakiejś misji +60 chyba

 

Wróżkę można dostać z cp 27.

lucyfergif.gif

Opublikowano

Nie zgodzę się z punktem 11 :

 

11. Jak mogę dostać EQ u7 +7?

ODP: Co 10 poziomów, jednak na 14lvl otrzymasz eq poszukiwacza u7 +7.

 

Mianowicie dlatego, że poszukiwacz przygód dostaje eq u7 +7 na 12 lvl'u. ; >

 

Gangnam: Może i na tym 12lvlu dostaje skrzynię z EQ, ale i tak każdy prawie otwiera na 14lvlu i mówi, że na 14 to tak już zostanie i będzie.

 

i:

 

19. Czemu wróżka mi się nie expi?

ODP: Na NosTaleSE się nie expią. Możesz otrzymać z rajdów wróżkę lub z jakiejś misji +60 chyba

 

Wróżkę można dostać z cp 27.

 

Gangnam: Tutaj chodzi o expienie wróżek, a nie o otrzymywanie ich. Więc napisałem, że z rajdów można otrzymać większy % wróżki jednak fakt faktem że źle to sformułowałem i inaczej brzmi, ale teraz poprawię.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...