Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanko] Zmienić kartę graficzną ? 140/150zł.


Creative

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zmienić swoją kartę graficzną, lecz nie wiem, czy podpasuje mi ona pod sprzęt.

 

Intel Core 2 Duo 1.4 GHz, 2GB Ram DDR2, nVidia (obecnie) 7600 GS :huh: Chciałem wymienić ją na inną, lepszą tak do 150 zł. Jaką mi polecacie ?

 

Chodzi tu o kartę graficzną do Lola.

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Takie rzeczy, to w pogaduszkach. Pamiętaj następnym razem.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ten tani hd4870 na 100% walniety, mozna zawsze spytac czy jest mozliwosc zwrotu w razie gdyby byl walniety ale watpie.

 

Za taka cene szukaj jakiegos GF 9600GT/9800GT.

 

#EDIT

Taka

http://allegro.pl/gainward-9800gt-512mb-i2749987271.html

Albo taka

http://allegro.pl/gigabyte-9800gt-512mb-gddr3-zalman-i2759977204.html

 

 

Pozatym podaj dokladny model zasilacza, bo moze trzeba bedzie wymienic najpierw zasilacz a potem zbierac na grafike.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Ten tani hd4870 na 100% walniety, mozna zawsze spytac czy jest mozliwosc zwrotu w razie gdyby byl walniety ale watpie.

 

Za taka cene szukaj jakiegos GF 9600GT/9800GT.

 

#EDIT

Taka

http://allegro.pl/gainward-9800gt-512mb-i2749987271.html

Albo taka

http://allegro.pl/gigabyte-9800gt-512mb-gddr3-zalman-i2759977204.html

 

 

Pozatym podaj dokladny model zasilacza, bo moze trzeba bedzie wymienic najpierw zasilacz a potem zbierac na grafike.

 

Fajne GDDR3 ;<

6-crop-cr_rrxsqxw.jpg

Opublikowano

Płyta główna - Gigabyte model 945PL-S3 (Socket 775 do procesora).

Poszukajcie mi czegoś w graniach 150 zł, do mojego sprzętu ;)

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Do tej grafiki zasilacz moze nie wystarczyc. Mozesz kupic ta grafike ale pozniej jestz duza szanza ze padnie zasilacz i popali przy okazji jakies podzespoly.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Opublikowano

Też tak pomyślałem, ale wolałem się upewnić. To jakbyś mógł, dobierz mi do niej zasilacz ;)

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...