Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Mod do pokazywania weakspotów na czołgach


raf97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepsze i najbardziej popularne:

 

http://wotskins.ucoz.ru/news/zony_probitija_v_cvete_ot_korean_random/2012-08-06-3358

Od tych skinów czołgi nie wyglądają jak tabory cygańskie ;)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Widzę, że skiny zaczynają się od 7 tieru, nie ma żadnych tego typu ( taki wygląd, bo jest dość fajny ) od 5-6 tieru? Bo mam 6 tier i widuje 5,6,7,8 tiery w grze ;/

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Mając 6 tier vk3601h da się nie przebić 5-6 tieru... :C

A druga sprawa, że np. nie ma oznaczonego Tigera, co by mi się przydało :/

 

Jest ktoś jeszcze kto korzysta z tych skinów i ma takie, które mają czołgi głównie 6-7 tieru wszystkie, a nie tylko kilka :P ?

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

Nie zawsze potrzeba skinów, żeby wiedzieć gdzie celować;

1. zwykle dolna płyta pancerza w czołgach jest słabsza (nie mówię tu o bokach i tyłu czołgu, bo one zawsze są słabsze i mniej skątowane niż przód) [szczególnie niemieckie czołgi i USA)

2. wszelkie włazy na wieżyczkach [niemcy, USA, ZSRR]

3. wizjery kierowcy i karabiny (tu np. masz weak spoty tigera I)

A z daleka to niewiele przycelujesz, bo zawsze jest ten rozrzut na boki ;)

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

Mając 6 tier vk3601h da się nie przebić 5-6 tieru... :C

A druga sprawa, że np. nie ma oznaczonego Tigera, co by mi się przydało :/

 

Jest ktoś jeszcze kto korzysta z tych skinów i ma takie, które mają czołgi głównie 6-7 tieru wszystkie, a nie tylko kilka :P ?

Nie ma sensu robic skinow na czolgi tak niskich tierow. Tym czolgom wystarczy strzelac w dolne plyty i wlazy.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

A ten skin co podałeś to pokazuje miejsce do przebicia i np. miejsce na naboje, miejsce gdzie po strzale zrani się gościa z załogi? Bo miałem cos takiego przed wersją 8.0.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...