Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wbić na serwer testowy bez logowania !


mas12mix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak potrzebujemy :

- zrobionego konta do DO na testy

- musieliśmy być kiedyś zalogowani ( do serwa test 2 )

- nie możemy kasować histori ( w tedy na nowo trzeba będzie się zalogować )

 

I wpisujemy do przeglądarki link:

http://test2.darkorb...on=internalDock i jesteśmy od razu w hangarze

Testowałem na 100% działa

 

Zapomniałem dodać że działa jak serw jest zapełniony

Opublikowano

To dziwne bo mi wszystko idzie dobrze. Próbowałem z 10 razy i wchodziło. Nawet gdy serwa nie było na pasku w ten czas kiedy mam do wyboru serwy. I normalnie wchodziło

może to wina łącza ?

Opublikowano

Jak ktoś ma wbić na serwer test skoro on jest wyłączony ? myśli ktoś w tym dziale ?

@top Nie zawsze działa ;p i nie będzie działać jeśli serwer będzie off :D

WxLme.png

By. Cristiano

:D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

tak to wogle niedziała trzeba wpisać kod gry gdy się lata na mapach to trzeba wpisać co jest w linice www.... i wtedy wyjdzie ale będziemy mogli tylko latać xD

:D dzięki i pozdrawiam!

Opublikowano

 

Testowałem na 100% działa

 

Zapomniałem dodać że działa jak serw jest zapełniony

Mi nie działa. Chyba po prostu miałeś farta....

Opublikowano

A więc tak potrzebujemy :

- zrobionego konta do DO na testy

- musieliśmy być kiedyś zalogowani ( do serwa test 2 )

- nie możemy kasować histori ( w tedy na nowo trzeba będzie się zalogować )

 

I wpisujemy do przeglądarki link:

http://test2.darkorb...on=internalDock i jesteśmy od razu w hangarze

Testowałem na 100% działa

 

Zapomniałem dodać że działa jak serw jest zapełniony

 

W ciotki nie działa bo jest wyłączony!!! działać będzie jak będoł wprowadzać nowe mapy na które będzie można się tepać.Będzie otwarty ok. pod koniec zimy <_<

ostatnio był otwarty jak testowali nowe mapy! Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...