Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

♣CUBE ISLAND♣ Graj Już Dzisiaj (Premiera-Beta Testy)


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg ♣CUBE ISLAND♣

 

informacje.png

 

 

O co dokładnie chodzi; Gracze muszą stawić czoła przyrodzie jak i innym graczą na wyspie

Czy wyspa zmieni się w metropolię tętniącą życiem;

Oczywiście chodzi o dobrą zabawę i przyjemności czerpane z tej gry.

Serwer inspirowany serią kręconą na YouTube "Kwadratowa Masakra"

Chcemy zjednoczyć ludzi którzy chcą dostać się na tom serie ale nie mogą

 

 

strzalka.gifTYP: KWADRATOWAMASAKRA

strzalka.gifSloty: 10

strzalka.gifIP: 5.32.104.16

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak

 

 

admini.png

Pompek121

PanBiszkopcik

Lime06

 

pluginy.png

LWC Border LifeMC itd'

 

inf.png

 

 

PODANIE NA SERWER:

Nick:

Wiek:

Staż w minecraft:

Dlaczego nasz serwer:

Skype lub inna forma komunikacji:

 

 

 

 

 

Serwer jest testowany przez jakiś czas więc jest program Hamachi (IP podamy osobom przyjętym)

Potem zostanie zakupiony Dedyk

PROSZĘ O PODANIE DOKŁADNEJ FORMY KOMUNIKACJI

Opublikowano

Nick:PLFerbuson

Wiek:15

Staż w minecraft:od 1.4 Beta

Dlaczego nasz serwer:Lubie Serie kwadratowa i zachęciło mnie do takiej gry

Skype lub inna forma komunikacji:Mam , jak będzie trza to podam

Opublikowano

Nick: Kunik

Wiek: 13

Staż w minecraft: okolo 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Zachecila mnie prezentacja. Lubie takie typy serwerow

Skype lub inna forma komunikacji: TS3,SKYPE

Opublikowano

Nick:PLFerbuson

Wiek:15

Staż w minecraft:od 1.4 Beta

Dlaczego nasz serwer:Lubie Serie kwadratowa i zachęciło mnie do takiej gry

Skype lub inna forma komunikacji:Mam , jak będzie trza to podam

 

Nick: Kunik

Wiek: 13

Staż w minecraft: okolo 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Zachecila mnie prezentacja. Lubie takie typy serwerow

Skype lub inna forma komunikacji: TS3,SKYPE

 

Dodani !

Opublikowano

Nick: piox71

Wiek: 13

Staż w minecraft: ok. 1,5 roku

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ grałem już tutaj i serwer mi się bardzo spodobał.

Skype lub inna forma komunikacji: Masz mnie na skype ;p

Opublikowano

Nick: piox71

Wiek: 13

Staż w minecraft: ok. 1,5 roku

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ grałem już tutaj i serwer mi się bardzo spodobał.

Skype lub inna forma komunikacji: Masz mnie na skype ;p

Dodany !

Opublikowano

Nick: Underdance

Wiek: 13

Staż w minecraft: Zabardzo nie rozumiem. (premium)

Dlaczego nasz serwer: gdyż lubie nowe wyzwania. i szukam czegoś nowego

Skype lub inna forma komunikacji: skype - notipoti2

Opublikowano

Nick: Anarchik_PL

Wiek: 15

Staż w minecraft: 2

Dlaczego nasz serwer: Bo ma fajną nazwę. A tak na serio szukam właśnie nowo powstałej Kwadratowej Masakry.

Skype lub inna forma komunikacji: Mam i TS3

 

Dodany !

Opublikowano

Nick:Shellerini

Wiek:13

Staż w minecraft:Beta 1.2_01 wiec dlugo ;d

Dlaczego nasz serwer:Bo lubie tego typu serwy,ostatnio gralem na takim i nie wypalil ,wiec mysle ,ze ten wypali.

Skype lub inna forma komunikacji:demonolog_99 Skype a ts mam ;d

Opublikowano

Nick:MURI98

Wiek:14

Staż w minecraft:1-2 lata

Dlaczego nasz serwer: ponieważ wydaje się najlepszy i dopiero startuje

Skype lub inna forma komunikacji: skype: matimuri98 Mam też ts

45203299011933949122.png
Opublikowano

Nick: Madziunka

Wiek: 18

Staż w minecraft: 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Bo chce zagrać na tego typu serwerze

Skype lub inna forma komunikacji: mam skype i ts3

Opublikowano

Nick: Madziunka

Wiek: 18

Staż w minecraft: 2 lata

Dlaczego nasz serwer: Bo chce zagrać na tego typu serwerze

Skype lub inna forma komunikacji: mam skype i ts3

 

Dodana !

 

Osoby dodane to :

- Madziunka

- Mega444

- Shellerini

- Muri98

- Anarchik_PL

- HeikenPL

- PLFerbuson

- Kunik

Opublikowano

Nick:Danbro

Wiek:13

Staż w minecraft:Alfa

Dlaczego nasz serwer:Bo lubie tego typu serwy,ostatnio gralem na takim i nie wypalil ,wiec mysle ,ze ten wypali.

Skype lub inna forma komunikacji: ts mam Skype też mam

Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick:TheKosel

Wiek:14

Staż w minecraft: 1,5 roku

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ chcę zagrać z kolegą

Skype lub inna forma komunikacji: todi981

 

PODANIE NA SERWER:

Nick:TheKasevo 12

Wiek:12

Staż w minecraft:1 rok

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ nie moge znaleść fajnego serwera

Skype lub inna forma komunikacji:todi981

45203299011933949122.png
Opublikowano

PODANIE NA SERWER:

Nick: OtyS

Wiek:20

Staż w minecraft: 1

Dlaczego nasz serwer:Ponieważ chcę spróbować czegoś nowego

Skype lub inna forma komunikacji: mam ts3 i GG

Opublikowano

Nick: PocketMC

Wiek: 16

Staż w minecraft: od wersji 1.5

Dlaczego nasz serwer: Lubię tę serię

Skype lub inna forma komunikacji: Skype, GG i TeamSpeak3

579571423327107377857.png


Opublikowano

Nick:Alvaro

Wiek:15

Staż w minecraft: od wersji 1.7.2

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ myślę, że to odpowiedni serwer dla mnie i będę się dobrze bawił

Skype lub inna forma komunikacji:Skype,TeamSpeak3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...