Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[NOWOŚĆ][Launcher,Skiny,Pelerynki,Mody!] CraftBlock! [FB+Surv]


Slaash

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

x

strzalka.gifSloty: 50

strzalka.gifIP: s1.fiberhost.pl:24030 ,aby zagrać należy założyć konto na stronie CraftBlock.pl ,wciskając

przycisk "Zagraj" oraz zalogować się do Panelu Gracza i pobrać Launcher !

strzalka.gifPotwory: ON

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: NA ARENIE

strzalka.gifPremium: WŁASNY SYSTEM!

strzalka.gifNether: ON

strzalka.gifBialaLista: OFF

 

 

Rejestracja:

[x

Download Launchera:

https://dl.dropbox.com/u/32449251/CraftBlock/CraftBlock%20launcher.rar

 

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/16c23de05157548d98fb9f4294ffdec7d41e41aa5f990625c4232ac3610fea7b/analysis/1351879276/

 

Administracja5.png

 

[Administrator] Zgzytek - Organizator projektu ,właściciel

[Administrator] Heniut - Programista serwera/strony ,technik ,współwłaściciel

 

InformacjeDOT3.png

 

Historia:

 

My uciekinierzy z przeklętego przez boga Cesarstwa

Rzymskiego prosimy boga o błogosławieństwo i wskazanie nam

miejsca do życia.

Po wielu miesiącach wędrówki znaleźliśmy miejsce do życia

jest tu pod dostatkiem jedzenia i materiałów do budowy schronień

jest nas zaledwie garstka ale wierze że bóg nad nami czuwa.

Założyliśmy osadę w miejscu nazwanym przez tubylców

„Tir drwg” jednak my nazwiemy ją „Deus Lucem „

Wiedzie nam się dobrze pobliskie plemiona nam pomagają

lubią nas ponieważ my nie lubimy Rzymian. Uprawiamy ziemi i

hodujemy zwierzęta. Nie wiemy dokładnie gdzie jesteśmy ale na

pewno jest to Północna część Brytanii.

A.D.400

Znalazłem te zapisy w chacie zmarłego kapłana nikt nawet

nie znał jego imienia. Ponieważ sam umiem pisać będę je

kontynuował.

Nasz wioska dobrze prosperuje, nawróciliśmy kilku tubylców

którzy teraz polują dla nas i przeprowadzają nasze zwierzęta

przez dzikie tereny „Tir drwg”. Niestety plemionom to, że kilku

z nich weszło z pogańskiej drogi na drogę Pana, nie spodobało się

i poderżnęli im gardła. Nie mogliśmy nic zrobić aby im pomóc nie

jesteśmy wojownikami, ale możemy być pewni ze zostaną dobrze

przyjęci przez Boga w Jego królestwie.

Po tym tragicznym wydarzeniu żadne z zaprzyjaźnionych

plemion nie dawało znaków życia. Ludzie obawiali się że

Cesarstwo dotarło i tu. Jednak... mylili się. Pewnego wieczora Na

wzgórzu stanął szaman. Nigdy nie widzieliśmy tubylca który

byłby pomalowany niebieską farbą w różne wzory. Wzniósł ręce

do góry i zaczął odprawiać modły do swoich bogów. Nasz kapłan

z krzyżem w ręku szedł w jego kierunku nie wiedzieliśmy co chciał

zrobić i nigdy się nie dowiemy. Ponieważ gdy tylko do niego dotarł

kapłan pochwycił go i rytualnym nożem poderżną mu gardło.

Wszyscy zaczęli się modlić.

Po tym jak szaman skończył modły splunął na chłodne już

ciało kapłana i odszedł. Ludzie nadal byli przerażeni.

Obudziły mnie wrzaski i odgłosy walki. Nie wiem co się

dzieje, boje się wyjrzeć na zewnątrz chaty. Czuć dym. Pozostaje mi

modlitwa. Słychać że krzyki zbliżają się coraz bliżej. Słychać jak

drzwi zostają wyważone z hukiem. Do izby wbiegli tubylcy.

Boże dodaj mi siły!

A.D.1124

Nasza wyprawa przeciw ostatniej pogańskiej wiosce

przyniosła do naszego kościoła te zapiski. Wynika z nich że są to

dzieje naszych przodków. My sami jesteśmy uciekinierami którym

tej diabelskiej nocy udało się uciec w góry i przetrwać.

Założyliśmy małą wioskę nad wodą. Teraz jest to metropolia.

Jedyne co nas dziwi to to że nie dochodzą do nas wieści z

Cesarstwa, nie wiemy co dzieje się na południu.

W końcu udało się nam zaprowadzić pokój na tych ziemiach.

Ostatnia pogańska wioska twardogłowych tubylców została

spalona. Dlaczego nie chcieli nawrócić się na drogę Pana. Boże

umiłuj się nad ich duszami.

Jedyne co martwi naszego biskupa to to, że szaman przed

śmiercią wzywał moce nieczyste.

Dziś doszły nas wieści z kopalni podobno widziano tam

jakieś dziwne wytwory szatana. Oby to były tylko wytwory

ludzkiej wyobraźni. Jednak jeśli się mylę i szatan rzeczywiście

chce zawładnąć te ziemie pozostaje nam tylko modlitwa.

Niestety te stwory są prawdziwe. Zabiły wszystkich w

zachodniej kopalni i wyłażą na powierzchnię. Przypuszczam że to

są te złe moce wzywane przez szaman w ostatnich chwilach życia.

Dziś poraz pierwszy te stwory posmakowały zimnej stali

naszego rycerstwa. Kilku rycerzy przyniosło głowę jednego z tych

paskudztw. Była ona zielona wykrzywiona w ostatnim krzyku.

Z ciekawości sprawdziłem co oznacza stara nazwa tych ziem

„Tir drwg” oznacza w starym języku tubylców „Ziemia Zła”

Chyba dokopaliśmy się do tego zła teraz pozostaje nam kapłanom

modlitwa a pospólstwo wiara w naszych mężnych rycerzy.

Nie dostaliśmy wieści od jednej z odległych wiosek od wielu

tygodni, więc posłaliśmy tam zbrojny patrol. Wróciło dwóch z

czterdziestu. Biedni chłopcy mieli po kilkanaście lat byli cali

osmoleni i poharatani mówił że wioska zniknęła z powierzchni

ziemi a gdy wracali w padli w zasadzkę tylko im udało się ledwo

ujść z życiem.

 

Dlaczego u nas warto zagrac ??

Kontakt:

Właściciel : Gadu Gadu 35023463 - Zgzytek

 

 

 

Informacje dot. spraw technicznych

 

 

3027377 - Heniut

1338110519-U641844.png

By Nemesix

Opublikowano

Pobieram, loguję się, klikam pobierz klienta i brak odpowiedzi

Wszystko jest w jednym katalogu no cóż chyba sobie nie pogram ;/

  

Opublikowano

Mam wszystko to co napisałeś, wypakowane wszystko do tego samego folderu i dalej to samo z tą różnicą że piszę pobieram klienta... (brak odpowiedzi)

  

Opublikowano

Wszedłem na serwer i od razu nasunęło się słowo: wow!

Ogrom itemów i zero lagów nie było można odczuć nawet najmniejszej zcinki wszystko działa płynnie jak na minecrafta przystało.

Administracja bardzo pomocna i sympatyczna nic do nich nie mam, jest w stanie wszystkim pomóc.

Do tej pory gracze są bardzo fajni, z wszystkimi można sobie pogadać.

Znajduje się tutaj spora gamma itemów do budowy domków kominy, zlewy, toalety, krzesła i całe mnóstwo innych.

Spawn jest ładnie zaprojektowany znajduję się tam mały park oraz ławeczka na której można usiąść.

Widoczne są lampy, idąc dalej widać portal do mapy surowcowej na której można wyszczególnić kilka ciekawych biomów.

Nie zabrakło tak nowego pożywienia karmel, lizaki, ciasta itd... Warto zauważyć staranność wykonania plików, pluginy są bardzo dobrze do siebie dobrane.

Launcher jest przyjazny dla gracza nie jest skomplikowany, łatwo zmienia się skiny, pelerynkę lub wchodzi do item shopu.

Wszystko jak na razie mi się podoba i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Moja ocena ?

10/10

Podsumowanie

To serwer wyjątkowo dla graczy lubiących nowe modyfikacje a tych tutaj nie zabrakło.

Pozdrawiam i gorąco polecam wszystkim serwer.

DamianPL1.

  

Opublikowano

witajcie wpisałem login i hasło i klikam pobierz klięnta i cały czas jest brak odpowiedzi co mam zrobić ?

Opublikowano

Serwer bardzo dobry. Serdecznie polecam.

 

PS. Jedyne co mnie lekko irytuje to optymalizacja Lanchera. Ale to się ma zmienić z aktualizacją.

600925.png

Sygnatura niezgodna z regulaminem forum 'MPC Forum' rozdział XLVIII pkt. π.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...