Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.2] MEGA UROZMAICONE WOJNY! CZYTAJ DALEJ! SERWER PUSTKOWIA! [HOT SURVIVAL!]


ZiomalZfirmyHG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER NA 1.4.4!

 

KUPUJCIE VIPY! POMAGACIE SERWEROWI I JESTEŚCIE WYRÓŻNIENI!

 

 

 

 

 

PROSIMY O CZYTANIE INFORMACJI DODATKOWYCH! SĄ BARDZO WAŻNE!

 

 

 

 

 

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SERWER PUSTKOWIA - CZYLI SERWER WOJNY DLA WYTRWAŁYCH

 

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: MEGA WOJNY - SURVIVAL NA TOTALNĄ ROZWAŁKĘ!

strzalka.gifSloty: Już 30! Pniemy się w górę!

strzalka.gifIP: NOWE IP! s5.owncraft.pl:25007

strzalka.gifPotwory: O TAK!

strzalka.gifZwierzęta: O TAK!

strzalka.gifPvP: TAAAAK!

strzalka.gifPremium: OCZYWIŚCIE ŻE NIE!

strzalka.gifNether: O TAK!

strzalka.gifBialaLista: NIE!

 

 

Administracja4.png

Qba, kamilk213

 

pluginy2.png

/pl na serwerze

 

InformacjeDOT2.png

UWAGA TERAZ CZYTAJCIE UWAŻNIE!

 

NA SERWERZE JEŻELI JEST SIĘ W /f ally NIE DA SIĘ NISZCZYĆ TERENU GILDII

 

NA SERWERZE JEŻELI JEST SIĘ W

/f enemy DA SIĘ NISZCZYĆ TEREN WROGA!

 

JAK JEST SIĘ /f neutral TO NIE DA SIĘ!

 

NA SERWERZE SĄ PRACE! /jobs!

 

WSZYSTKIE WAŻNE INFORMACJE SĄ NA SPAWNIE!

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!

Take it easy my friend

Opublikowano

Na serwie nie miałem lagów to dobrze.

Łatwo sie bylo dostac

Troche pluginy byl pozmienial i dodal pare drobnostek

Oprawa graficzna troche slaba.

No ale da sie grac :D

 

7,5/10

Opublikowano

Na serwie nie miałem lagów to dobrze.

Łatwo sie bylo dostac

Troche pluginy byl pozmienial i dodal pare drobnostek

Oprawa graficzna troche slaba.

No ale da sie grac :D

 

7,5/10

1. Thx :D

2. Thx :D

3. Pluginy nie ja robiłem, jak bym ja robił to np. zamiast anticheata byłby NoCheatPlus -.- Więc sorry za problem ;3

4. Spawn ma być prosty, gotowy do wyjścia :] Nie potrzebujemy skomplikowanego bo to nie FB :D

5. To dobrze :D

Take it easy my friend

Opublikowano

NIE POLECAM, PO 5 MINUTACH GRANIA DOSTAŁEM OSTRZEŻENIE ZA POSIADANIE XRAY, GDY ZABIJAŁEM KROWY, A PO CHWILI ADMIN DAŁ MI PERMA ZA FLY I NODUSA.

 

NIE POLECAM!.

Opublikowano

NIE POLECAM, PO 5 MINUTACH GRANIA DOSTAŁEM OSTRZEŻENIE ZA POSIADANIE XRAY, GDY ZABIJAŁEM KROWY, A PO CHWILI ADMIN DAŁ MI PERMA ZA FLY I NODUSA.

 

NIE POLECAM!.

 

CO ZA IDIOTA!

Mówię mu żeby wyłączył hacki (no swing, killaura, cokolwiek tam miał bo wywalało mi w nocheacie)

to on nic, kickam go i ostrzegam żeby wyłączył cheaty

on nic,

To ban, dziękuję po robocie.

Take it easy my friend

Opublikowano

NIE POLECAM KOLES MA NOCHEATPLUS A ON ZLE POKAZUJE NA PRZYKLAD NO FALL CZY COS . Pokarze sie takie cos i masz bana NIE WCHODZIC

 

Po 1. nie bądź taki kox tylko podaj najpierw swój nick z gry, to pogadamy inaczej bo nwm kto Ty. Podasz swój nick to sprawę wyjaśnimy.

 

Po 2. Refresh :]

Take it easy my friend

Opublikowano

Kiepski serwer mało urozmaicen walki dodalbys no chodźby pluglin Shield lub coś w tym rodzaju ale przynajmniej wsyztsko dobrze spolszczone i fajne jest to ze na ./f enemy mozna rozwalac gilldie to mi sie podoba Pozdrawiam :P

Opublikowano

Kiepski serwer mało urozmaicen walki dodalbys no chodźby pluglin Shield lub coś w tym rodzaju ale przynajmniej wsyztsko dobrze spolszczone i fajne jest to ze na ./f enemy mozna rozwalac gilldie to mi sie podoba Pozdrawiam :P

 

Hmm, możesz opisać mniej więcej ten plugin shield? Pomyśleli byśmy może nad nim, a do twojej opinii - to ma być urozmaicone tylko w wojnach w sensie frakcje. Mam zamiar je również spolszczyć (komenda /f help) ale to w wolnym czasie. Pozdrawiam

Take it easy my friend

Opublikowano

Ziomal co z serwerem?

 

Były problemy bo samo się crashowało - chyba wina maszyny na hostingu na którym stał serwer.

 

 

 

@NOWE IP! SERWER BEZ CRASHY I TYM PODOBNYM!

Take it easy my friend

Opublikowano

Serwer zajebisty dzisiaj wbija z moja gildie na podboj serva :D

Nie posiadam sygnaturki jeśli byłby ktoś taki dobry i potrafił ją zrobić jestem w stanie coś mu zaoferować :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...