Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Sygnatura&Tapeta miesiąca - Listopad


Cristiano.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro to wypaliło mniej więcej to bd to organizowane co miesiąc?

Co do tematyki jakby ktoś szukał dobrego rendera, większość jest z Marlvela ale nie wszystkie -.- :

http://www.renders-graphiques.fr/galerie/Comics-5.htm

ItgMSFz.gif­

Opublikowano

Można swoją oddaną pracę [ sygnatura ] , ustawić na swój profil ? Już to zrobiłem . ! Spodobała mi się ta praca ,chcę też ją jakoś pokazać innym . Jeżeli nie to zmienię :)

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Można swoją oddaną pracę [ sygnatura ] , ustawić na swój profil ? Już to zrobiłem . ! Spodobała mi się ta praca ,chcę też ją jakoś pokazać innym . Jeżeli nie to zmienię :)

 

Możesz ją nawet publikować gdzie chcesz

:) To nikomu nie przeszkadza ani nie łamie zasad.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

nie rozumiem :P jaki bohater marvela xD?

 

W zasadach konkursu na sygnaturę jest wyraźnie napisane,że na sygnaturze ma być jeden z bohaterów "Marvel". :-)

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

Pytanie: Dlaczego w Jury zasiada osoba, która nie jest Kidem/Moderatorem działu FA ani żadnego innego działu?

Nie wydaje mi się, że mądrym pomysłem jest taka akcja, bo mogę powiedzieć Antixowi, żeby również 'wszedł' do tego jury i mnie faworyzował.

Opublikowano

Witam wszystkich i zapraszam do udziału w konkursie na sygnature miesiąca.

W poprzedniej odsłonie konkursu zgłosiło się 24 użytkowników.

Przejdźmy do rzeczy.

Praca musi zostać stworzona w wymiarach

1920x1080

lub

1280x720

Popraw to.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Pytanie: Dlaczego w Jury zasiada osoba, która nie jest Kidem/Moderatorem działu FA ani żadnego innego działu?

Nie wydaje mi się, że mądrym pomysłem jest taka akcja, bo mogę powiedzieć Antixowi, żeby również 'wszedł' do tego jury i mnie faworyzował.

 

Menester,zaczynasz przesadzać. Jestem osobą rozsądną i poświęconą grafice,a nie ma tutaj nikogo kogo mógłbym faworyzować. Skoro Cristiano. wziął mnie do jury miał chyba jakieś powody,no nie ? ;x

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

a ja mam takie pytanie, bo ja zawsze lubie szukac dziury w calym i naginac zasady xD

 

Skoro Iron Man jest postacia Marvela czy moge zrobic sygnature z typem który grał go w filmie ? :P

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

a ja mam takie pytanie, bo ja zawsze lubie szukac dziury w calym i naginac zasady xD

 

Skoro Iron Man jest postacia Marvela czy moge zrobic sygnature z typem który grał go w filmie ? :P

Wg. mnie tak bo to dotyczy Marvela :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

a ja mam takie pytanie, bo ja zawsze lubie szukac dziury w calym i naginac zasady xD

 

Skoro Iron Man jest postacia Marvela czy moge zrobic sygnature z typem który grał go w filmie ? :P

 

Tak,filmy też są własnością Marvela więc możesz zrobić z aktorem grającym bohatera Marvel ;p

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

@ do tapet hentai i ecchi tez sie licza ? xD

 

Ecchi jeszcze da się przeżyć,ale błagam.. Bez hentai XDD

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

ale wybieracie prace poddane do glosowania czy zwycięskie ?

 

Każda praca ma szansę na wygraną,oceniamy wykonanie i wkład w pracę ;p

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

jesli oceniacie wklad do dobrze by bylo aby kazdy pokazal stock/render

 

To akurat jest nie potrzebne. To od razu rzuca się w oczy jeśli ktoś się napracował ;p Poza tym da się łatwo odróżnić stock od rendera

xD

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...