Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]SportCraft[Nabór][WhiteList][Bukkit] Zapraszam !


Sznajderek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

### UWAGA !!! ###

 

 

JEST SPRAWA !!

 

KTO ZAPLACI NA SERWER 3ZL DOSTANIE : SUPERVIP + STWORZENIE KLUBU + GAMEMODE CREATIVE + DZIALKE 100x100 !! + WPOSTKE NA SERVA W TRAKCIE BUDOWY !

 

POTRZEBA 3 ZL ABY ZAHOSTOWAC SERVA !

 

KTO ZAINTERESOWANY PISAC !

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Zapraszam ! Potrzebny Pomocnik jeszcze 1 i to jak ..

 

Bo ten pomocnik mowi , ze dopiero wgra Pliki z modem jak bedzie Dedyk .. Wiec potrzebne 3 zl na uruchomienie serva

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Ja bym mógł to 3 zł wpłacić :P SMS ???

jak sms to jutro będę mógł wplacić bo brakuje mi 30 groszy XXD

 

PS. Nie potrzebujesz jeszcze jakiegos budowniczego ?

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

@UP

 

Dolacz do sieci:

 

SportsCraft-3

 

Haslo : 123

 

Tam jest 2 Wlasciciel z nim i ze mna sie dogadasz ;-) Jezeli dzisiaj nie zdazymy zaplacic to jutro bedziemy musieli 5zl poniewaz ... Promocja dzisiaj jest :/

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

@f5

 

Przy okazji...

Jest ktos kto umie wgrac ClientSportsMod'a na serva? Bo my wlasnie probojemy wgrywac ... To znaczy 2 Pomocnik cos tam porobil i wlasnie cos tam jeszcze dopracowywuje

 

 

### 200 POST ### !

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

@Ref

 

Poszukujemy okolo 3-5 Budowniczych ;-) Podania pisac na pw ;-)

 

 

 

Wgrana zostala pilka ... Niestety jest to plugin .. Ale bedziemy probowali z modem ! :D

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Nowicjusz
Opublikowano

Nick :Thadel

Wiek :12,5

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin :Pomocnik

Staż w Minecraft\'a :1,5

 

Znajomośc command\'s :9/10

Opublikowano

Nick :kuna900

Wiek : 14

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin : Budowniczy

Staż w Minecraft\'a : 3 lata

Znajomośc command\'s : 10/10

Opublikowano

Nick : PatrykN2000

 

Wiek : 14

 

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin : Budowniczy

 

Staż w Minecraft\'a : około 3 lat

 

 

Znajomośc command\'s :8/10

Opublikowano

Nick :SilverHTG

Wiek :13.5

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin :Chciałbym zostać Budowniczym :)

Staż w Minecraft\'a : Gram od wersji alpha :)

Znajomośc command\'s : Komendy znam tak na 9/10 ale zawsze moge się douczyć do 10/10 :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...