Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz]SportCraft[Nabór][WhiteList][Bukkit] Zapraszam !


Sznajderek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg SportsCraft

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: Sport

strzalka.gifSloty: --===ZAPOWIEDZ===-

strzalka.gifIP: --===ZAPOWIEDZ===--

strzalka.gifPotwory: OFF

strzalka.gifZwierzęta: ON

strzalka.gifPvP: --===ZAPOWIEDZ===--

strzalka.gifPremium: --===ZAPOWIEDZ===-

strzalka.gifNether: --===ZAPOWIEDZ===--

strzalka.gifBialaLista: ON

 

 

admini.png

--===ZAPOWIEDZ===--

 

pluginy.png

--===ZAPOWIEDZ===--

 

inf.png

A Więc tak..Mam zamiar stworzyc serwer \'\'Sportowy\'\' ;-)

Czyli Piłka Nożna + Koszykówka + Tenis (Oraz inne dyscypliny) A Więc chodzi o to ze :

 

-Mam zamiar wgrac Mod ClientSportsMod na serwer Bukkit.

-Wgrac odpowiednie pluginy.

 

Więc narazie jest to Zapowiedz..

 

Osoby które są zainteresowane mogą pisac w tym temacie podania na :

 

-3x Budowniczego

-2x Pomocnika(Pomoc przy wgraniu ClientSportsMod\'a na serwa)

-1x WebAdmin

 

Wymagania :

-Min 12lat+

-Znajomosc commend

-Program \'\'Hamachi\'\'

 

Wzór :

 

Nick :

Wiek :

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin :

Staż w Minecraft\'a :

Znajomośc command\'s :

 

Ci których wybiorę,dostaną siec Hamachi...Tam uzgodnimy.

 

 

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Nick : FaNaTyK

Wiek : 16

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin : WebAdmin

Staż w Minecraft\'a : 2 Lata

Znajomośc command\'s :10/10

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

@UP

-============================-

Przyjęty ;-) Więcej info na PW ;-)

 

Nabor na : WebAdmin'a

 

Ogłaszam na zamkniety ;-)

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Nick : Diviss

Wiek : 13

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin : Budowniczy

Staż w Minecraft\'a : Od Alphy

Znajomośc command\'s : Dobra

x



Opublikowano

@Up

===================

Niestety , przykro mi ale zostajesz Przyjęty

 

Więcej info na PW ;-)

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

@UP

 

Pisz na PW..

 

GG nie mam poniewaz zawiesza mi sie przy instalacji ..

 

 

Zapraszam do pisania podan ;-)

 

Potrzebne jeszcze :

 

Budowniczy x 2

Pomocnik

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Nick :niunia5522

Wiek :14

Kim chcesz zostac? (Budowniczy/Pomocnik/WebAdmin : budowniczy

Staż w Minecraft\'a : ponad rok

Znajomośc command\'s : do budowy wystarczxajaca :D

Opublikowano

@Up

 

Przyjęta ;-)

-----------------

 

Wiecej info na PW..

 

Czekamy jeszcze na :

 

Budowniczy x 1

Pomocnik x 1

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

@Up przyjety ... Jezeli ladnie bedziesz budowac to Cie zostawie ..

 

Wiec teraz szukam Pomocnika / Pomocnikow ...

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

@UP

Przyjety nareszcie ktos na Pomocnika :-)

 

Juz ci daje siec i jedziemy ;-)

 

Nabór jeszcze na 1xPomocnika!!

 

Zapraszam !

 

Mondeo wbij do sieci :

 

SportCraft-1

 

Hasło : 123 .. Ponieważ nie moge wyslac PW ...

 

Uwaga dla userow :

 

Mozecie wbic .. Ale WL na serwerze .. Wiec mozecie narazie pytac sie Cos o servie ;-)

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Nick : Szczypi0or

Wiek : 15

Kim chcesz zostać? : Budowniczy

Staż w Minecrafcie : 1 rok

Znajomość command : Dobra

•Skype : szczypi0or•

Opublikowano

@Up

 

Dobra przyjme Cie ... Ostatni budowniczy .. Jezeli bedziesz sie dobrze sprawowac = Zostajesz ;-)

 

Dołacz do sieci :

 

SportsCraft-1

 

do

SportsCraft-3

 

Hasło : 123

 

Ja juz czekam z on serverem :P

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Opublikowano

Narazie jest to serwer Hamachi .. Narazie trwa Budowa .. Dojdz do sieci , pobudujemy , wgramy i potem pomyslimy ;-)

wiknde.png

 

Na serwerach gram pod nickiem : xSznajder lub EnteR

 

Masz pytanie? Pisz !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...