Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer[Dead-Island][40 slotów][Premium:nie][PvP:tak][Whitelist:tak]


Xibalras

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę zaprosić chętnych graczy na serwer Minecraft Dead-Island.

Jest to serwer typu "Kwadratowa Masakra",na którym się budujesz gdzie i jak chcesz.

 

Teraz trochę informacji o serwerze :

 

-Jest border(granice mapy)

-Serwer jest na wersji 1.4.2

-Adres serwera : s42.csrv.pl:46055

-Oryginalna mapa

-Administracja:

-Właściciele : Xibalras DDamianos

-HeadAdmin : JohnGaret

-Admin : Brak

-Moderator Duke

-Są pluginy takie jak:

1)AuthMe

2)LWC

3)Persmissions

4)World Guard i Edit

I jeszcze więcej...

 

Co zrobić by pograć na tym serwerze ?

 

Trzeba złożyć podanie o dodanie na whiteliste serwera

 

 

WZÓR PODANIA

1.Nick w grze

2.Wiek

3.Kontakt do siebie(skype)

4.Dlaczego nasz serwer

 

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA PODAŃ

Opublikowano

1.Nick w grze firenzo98

2.Wiek 13

3.Kontakt do siebie(skype) katarzyna.i.olek1

4.Dlaczego nasz serwer Bo chcę pograć na czymś nowym, nudzi mnie już serwer skkf'a

Opublikowano

1.Nick w grze:NezI

2.Wiek:12lat

3.Kontakt do siebie(skype):nie podam tutaj ale moge podac gg (32611752)

4.Dlaczego nasz serwer:Nwm tak sobie przeglondam bo mi sie nudzi i zobaczylem i chce wejsc ale nwm jaka wersja

Opublikowano

1.Beorn

2.16

3.skype : megapixel12

4.A dlaczego nie? Chce zacząć grac na normalnym serverze zdala od chamstwa, prostactwa i wszelakich ogromnych ograniczeń, ktore sa na innych serverach.

Proszę o dodanie do whitelisty. Dziekuje i pozdrawiam!

Opublikowano

1.Nick w grze Wujo7PL

2.Wiek 16

3.Kontakt do siebie(skype) podam na pw jeśli będzie trzeba.

4.Dlaczego nasz serwer Ponieważ lubię zagrać z ogarniętą ekipą

Opublikowano

1.Nick w grze:zasukey

2.Wiek:13lat

3.Kontakt do siebie(skype):minecraftno

4.Dlaczego nasz serwer:Dlaczego nie? Jest jednym z nielicznych serwerow tego typu...

Opublikowano

1.Nick w grzePLFerbuson

2.Wiek 15

3.Kontakt do siebie(skype) Jak będzie trzeba to podam

4.Dlaczego nasz serwer Lubie takie serwery i widzę ze ogarniacie serw

Opublikowano

1.Nick w grze:Shellerini

2.Wiek:13

3.Kontakt do siebie(skype):Mam ts oraz Skype:demonolog_99

4.Dlaczego nasz serwer:Bo lubię tego typu serwa i myślę ,że ten serw bedzię ogarnięty ,a nie jak inne :/

Opublikowano

1.Nick w grze: Avatar2000 , Siomcio

2.Wiek 12,15

3.Kontakt do siebie(skype) krzysztofkg4 (bracia jestesmy)

4.Dlaczego nasz serwer Lubie Survivale Wasz Server Jest Dla Nas Idealny.

 

 

Prosze O przyjecie 2 konta

Opublikowano

1.Nick w grze: pBrusq

2.Wiek: 15

3.Kontakt do siebie(skype) : gene0234

4.Dlaczego nasz serwer : Myślę że ten serwer jest bardzo uzmaicony i fajna miła atmosfera na nim dąży , nie jestem jakimś pokemonem nie będe grieefował ani kradł.

 

Mó kolega

 

1.Nick w grze: Illumise ( tam jest z duzej i pierwsze potem 2 L nick z małej : illumise)

2.Wiek: 17

3.Kontakt do siebie(skype): Nie ma ale bedzie miał.

4.Dlaczego nasz serwer : Myśli on tak samo jak i ja jak wszedłem na MPC to przeczytałęm na głos i usłyszał i się zainteresował i też pragnie zagrać.

WYMIATAM !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...