Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tajemnicza Kraina [wl] [no-pvp] [no-p] Kwadratowa Masakra Jedyna w swoim rodazaju


pompek121

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TAJEMNICZA

KRAINA!

SERWER INSPIROWANY

KWADRATOWĄ

MASAKRĄ!

Wiem wiem

to już jest któraś z rzędu kwadratowa masakra

ale tutaj nie będzie że tak powiem dzieci :)

i nie trzeba być wgl. znanym by się dostać do wl

 

wzór podania:

 

Wiek:

Nick:

Imię:

Skype:

Staż w mc:

Coś o sobie:

Dlaczego akurat nasz serwer?:

 

Wymagania:

 

min. 15lat

sprawny mikrofon

2 zdania o sobie

Będę też nagrywał let's playe właśnie z tego oto serwera :)

 

Administracja:

pompek121 Skayp: bartekozga1

Prototypy(Moddex)

 

 

 

 

 

 

215306rekru.png

 

 

215304regulamin.png

Opublikowano

WIEK:14 (za 1 mies.)

 

NICK: HernanDeZ

 

Imię:Eryk

 

skype:mam,podam ale nie tutaj

 

staż w mc: 1,5 lata

 

coś o sobie: Interesuje się sportem szczególnie piłką: ręczną,nożną siatkową i halowym hokeyem

 

 

dlaczego akurat nasz serwer ?:Ponieważ szukałem fajnych masakr nasuneła mi się ta wiec czemu nie spróbować ?:)

2ql8tpv.gif

Opublikowano

Wiek:15 prawie ^^

Nick:grabowski09

Imię:Hubert

Skype:podam Ci na pw

Staż w mc:od alphy

Coś o sobie:Mam na imie ***** interesuje się piłką siatkowa i informatyka

Dlaczego akurat nasz serwer?:Lubie takie servery. Nie griefuje nie zayebie nic ze skrzynek itp ;)

Opublikowano

Wiek: 15 Lat

Nick: KosmoTost

Imię: Sebastian

Skype: sebek9822

Staż w mc: 3 Lata

Coś o sobie: Jestem osobą miłą, sympatyczną i ogarniętą. Nie utrudniam nikomu gry oraz lubię się bawić. Poza tym lubię herbatkę i kakao. Interesuję się sportem, a dokładnie siatkówką oraz koszykówką.

Dlaczego akurat nasz serwer : Ponieważ uwielbiam kwadratową masakrę, a ten serwer zapowiada się świetnie ! Poza tym mam ochotę na przyjemną grę bez żadnych kradzieży oraz dzieci...

Opublikowano

Wiek: 14

Nick: firenzo98

Imię: Aleksander

Skype: katarzyna.i.olek1

Staż w mc: 1,5 roku

Coś o sobie: Jestem spokojny i dojrzały jak na swój wiek

Dlaczego akurat nasz serwer?: Bo szukam jakiegoś ciekawego serwera, na którym poczuję to atmosfere i klimat.

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Gatoo130

Imię: Sebastian

Skype: Gatoo130

Staż w mc: 2- 2,5 roku

Coś o sobie: Jestem miły, inteligentny, kreatywny. Lubię grać piłkę nożną. Nie utrudniam nikomu gry.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Szukam serwera typu kwadratowa masakra, który nie padnie po 2 h działania.

Opublikowano

Wiek:15

Nick:MineQuattro

Imię:Piotrek

Skype:hphop11

Staż w mc:Od alphy 1.2.6(pierwszy hallowen update wprowadzenie dyń)

Coś o sobie:Jestem miły nie szukam z nikim zwady w miarę dobrze się ucze.

Dlaczego akurat nasz serwer?:Chciałbym grać akurat na tym serwerze ponieważ jest zapewnione że będzie długo działał dlatego właśnie składam to podanie bo mnie już wnerwia serwer tego typu który następnego dnia już nie działa.I będe nagrywać na mój kanał na yt na którym mam całe 17 widzów xD

Opublikowano

Wiek:14

Nick:MvL

Imię:Dominik

Skype:PolskiNoMineKing

Staż w mc:1rok

Coś o sobie:nie ma za dużo co pisać jestem ogar i znam pisownie j.polskiego

Dlaczego akurat nasz serwer?:Nie wiem szukam fajnego serwa są dobre opinię więc jestem

 

Wymagania:

 

min. 15lat mam 14lat ale ogarniam

sprawny mikrofon spoczko mam mikro i także jest sprawny

2 zdania o sobie Jestem chłopakiem który lubi se pograć w mc i w piłkę nożną

Będę też nagrywał let's playe właśnie z tego oto serwera :) oczywiście :)

 

Pozdrawiam MvL

Opublikowano

Wiek: 13 :/

Nick: TheKonradX

Imię: Konrad

Skype:konradx90

Staż w mc: od Alphy 1.2

Coś o sobie: Może i mam 13 lat, ale jestem nad wyraz ogarnięty. Nie jestem dzieckiem typu "Wow! Serwer mc! Bez cuboidów! Ide grieferowac!"

Dlaczego akurat nasz serwer?: Lubię serwery tego typu, są one ciekawe, bardzo lubie budować ogromne domki na survivalu. Myślę, że ten serwer będzie dla mnie w sam raz.

bewitched_ehqsaha.png

Opublikowano

Wiek:15 ( niestety nie przeszedłem jeszcze mutacji i mam głos jak 10 latek . )

Nick: Wks

Imię: Kuba

Skype: jackechann

Staż w mc: 2 lata

Coś o sobie: jestem miły ogarnięty i można mi zaufać . :)

Dlaczego akurat nasz serwer?: Ponieważ jest wiele takich serwerów ale każdy jest albo oblegany albo dzieci. Mam nadzieję, że to będzie serwer który będzie normalny . :)

Opublikowano

Wiek: 13

Nick: qawciak

Imię: Piotrek

Skype: qawciakss

Staż w mc: ok. 1,5 roku

Coś o sobie: Jestem kreatywny, lubię budować, grać z znajomymi i poznawać nowe osoby. Gram długo w minecrafta więc moje doświadczenie z tą grą jest duże, po za światem komputerów lubię grać w siatkówkę i piłkę nożną.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Ponieważ było dużo serwerów typu kwadratowej masakry i prawie każdy po jakimś czasie upadał, więc myśle że zagram tutaj i zawitam tu na dłużej.

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Szczypi0or

Imię: Filip

Skype: szczypi0or

Staż w mc: 1 rok.

Coś o sobie: Jestem miłą, spokojną, z poczuciem humoru, pomocną osobą. Nie griefuję i nie cheatuję. Interesuję się sportem i informatyką.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Bo szukam kwadratowej masakry, dla ludzi, którzy mają powyżej 14 roku życia. Czyli ludzi ogarniętych... :)

Opublikowano

Wiek: 15/16

Nick: LuxoRR

Imię: Może później

Staż: od 2010 roku.( ok.Rok po wydaniu MC)

O mnie: No cóż nie bedę sie tu rozpisywał, ale co najważniejsze, nie Grifuje !

Dlaczego własnie wy? : Bo może tu będą jakieś ogary mam nadzieje, bo jak byłem na innym serwie tego typu to skurwysyny podłogę mi kradły.

s1uwrd.jpg


Opublikowano

Wiek:14,5

Nick:BenBon

Imię:Piotrek

Skype: rafalkrajewski1977

Staż w mc:2lata

Coś o sobie:Jestem miłym graczę będę pomagać innym.

Dlaczego akurat nasz serwer?:serwery typ "Kwadratowa Masakra" a na kwadratową skkf'a się nigdy nie dostanę ;).

 

Wiek:14.5

Nick:BenBon

Skype:rafalkrajewski1977

Staż w mc:2 lata

Dlaczego ty?:Chcę pomagać innym graczą. Ogarniać tych griferów. I x-rejowców ;)

Podanie Na Moderatora.

Opublikowano

Wiek:13 i pol

Nick:Cebulka

Imię:wiktor

Skype:wiktorkaczmarski1

Staż w mc:2 lata

Coś o sobie:Lubie pilke moje hobby to minecraft i budowanie

Dlaczego akurat nasz serwer?:Lubie kwadratowa masakre i chcialbym na niej zagrac :)

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: ZeD

Imię: Adrian

Skype: Mam ale nie używam go , lecz jak bd potrzeba to podam lecz nie tutaj

Staż w mc: od bety 1.6.6

Coś o sobie: Lubie pograć w cs'a i minecrafta. Jestem osobą miłą i uprzejmą oraz pomocną

Dlaczego akurat nasz serwer?: Szukam serwera gdzie bd mógł pobudować i się dobrze bawić

Opublikowano

Wiek:16

Nick:Tabacznik

Imię:Kuba

Skype:Wolę TS-a ale na potrzeby serwa założe konto na skype :)

Staż w mc: Ponad 2 lata

Coś o sobie: MIeszkam w Starogardzie Gdańskim. Po nicku widać, że lubię wciągać tabakę. Lubię też grać w nogę i tenisa.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Lubię Kwadratową masakrę i umiem się dostosować do panujących tam zasad.

 

Psst. Pisz czy i kogo dodajesz i podaj ip :).

Opublikowano

Wiek: 16

Nick: KruczyK

Imię: Patryk

Skype: Mam

Staż w mc: koło rok

Coś o sobie: Trenuje pilke nozna, lubie grac w mc. Staram sie byc mily i pomocny, nie robie innym na zlosc.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Szukam fajnego servera typu kwadratowa masakra.

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: Anarchik_PL

Imię: Tomek

Skype: Posiadam mogę podać na PW

Staż w mc: 2 ata

Coś o sobie:

Jestem ogarnięty jak na swój wiek.

Posiadam Skype/TS3 oraz Mikrofon. Chciał bym urozmaicić rozgrywkę na tym serwerze pomagać innym graczom. Mam nadzieję że zostanę dodany.

Dlaczego akurat nasz serwer?: Ponieważ od dawna czekam na jakąś kwadratową podróbkę do pogrania : )

Tuor
Chunjo

Sura-WP
Trudny

09350491600558213991.jpg

Opublikowano

Wiek: 15

Nick: HeikenPL

Imię: Kacper

Skype: Mam

Staż w mc: Od wersji (około) 1.3_2 beta

Coś o sobie: Jestem ogarnięty, nie łamię regulaminu. Nie jestem też "Dzieckiem Neo"

Dlaczego akurat nasz server: Ponieważ lubię tego typu servery i mam nadzieję że chociaż ten wypali

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Wiek:14(Bardzo proszę o dodanie na WL nie jestem dzieckiem haosu a bardzo zależy mi na grze na tym serwie)

Nick:1filipek

Imię:Damian xD

Skype:Mam jak się dostane to podam

Staż w mc:2 lata

Coś o sobie:Jestem normalnym 14 latkiem chodze do 2 gim , poza kompem uwielbiam grać w piłke nożną

Dlaczego akurat nasz serwer?:Bo to chyba jedyny serwer na ktorym nie będzei dzieci po 9-11 lat ktore będą ciągle płakać

PS.Bardzo liczę na dodanie mnie na whiteliste

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...