Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Konkurs na najlepszą recenzję urządzenia mobilnego.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie musi być screena, może być zdjęcie zrobione innym urządzeniem. Grafika z google będzie traktowana jak plagiat.

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Mogę zrobić pracę taką jak casso? W programie graficznym? Będzie to oceniane niżej? Po prostu tekst, ale w programie graficznym.

 

Mam pytanie, kiedy będa dostępne wyniki? Jutro rano czy raczej pod wieczór?

Jutro w szkole masz przewalone : D nie no, na 3 przerwie pod biblioteką ;d

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mam pytanie, kiedy będa dostępne wyniki? Jutro rano czy raczej pod wieczór?

Przepraszam, jesli w moich postach nie bedzie polskich znakow - mieszkam w Niemczech.

Opublikowano

Kaś, zły cytat.

Mapler, myślę, że wyniki będą jutro wieczorem.

Harley, nie chcę robić tasiemca, ale już niedługo kolejny konkurs. ;)

tumblr_static_2zxpp8w2q604o80sswoo84s84.

Opublikowano

Przepraszam, ale Wredna ma urlop i nie mam jak się z nią porozumieć.

 

Dziwne , 1353856185-U702970.jpg STATUSY DZIAŁAJĄ , a Wredna siedzi na statusach ;) a PW , coś słyszałem że uszkodzone ... dlatego statusy :)

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

@UP

Dokładnie.

Czuję się zrobiony w balona, zrobiłem recenzje miały być wyniki parę dni temu i nie ma bo podobno nie ma kontaktu z Wredną, a jest codziennie na MPC...

Pierwszy i prawdopodobnie ostatni konkurs na MPC :(

Przepraszam, jesli w moich postach nie bedzie polskich znakow - mieszkam w Niemczech.

Opublikowano

Antix , co masz na myśli ? ;) Chodzi ci o organizatorów żeby sami ocenili , a oni nawet nie mają zamiasu się odezwać w tym temacie ;( Przykre xD

 

Antix , weź to w swoje ręce :D

 

 

# Gdzie mój talon ? :DxD

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Jeśli Wredna nie może to może sami oceńcie? skoro podjęliście sie konkursu to go skończcie..

 

Antix ma rację. Skoro Wredna nie może to niech organizatorzy się tym zajmą. Tak chyba się nie robi. Obiecuje się użytkownikom wyniki to trzeba się terminów trzymać. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...