Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Jak zaczać grę w World of tanks?


MineRaff2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/454548-faq-world-of-tanksspis-poradnikw/

- Tylko spoilery.

 

Tutoriale, które warto przestudiować.

http://www.mpcforum.pl/topic/432994-poradnik-world-of-tanks-zaczynamy-gre/

http://www.mpcforum.pl/topic/432996-tut-interface-opis-co-i-jak/

http://www.mpcforum.pl/topic/433302-tutskroty-uzywane-w-grze/

http://www.mpcforum.pl/topic/435647-tutsztuka-przetrwania/

http://www.mpcforum.pl/topic/437828-tut-ulepszanie-czolgu-co-daje-co/

http://www.mpcforum.pl/topic/437583-tutglosariusz-gwary-slownik-synonimow-tworzony-przez-graczy-dla-graczy/

http://www.mpcforum.pl/topic/435647-tutsztuka-przetrwania/

http://www.mpcforum.pl/topic/479980-tut-bezpieczenstwo-czyli-co-zrobic-by-nie-dac-sie-przerobic/

Opublikowano

Na start dostajesz 5 czolgow. Pograj kazdym i zobacz ktorym najlepiej Ci idzie. Potem rozwijaj ten czolg i ulepszaj odblokowujac kolejne tanki. Nie zapomnij zrobic samouczka.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak dokladnie jak @up, pograj sobie i zobacz ktory ci przypadnie do gustu, potem polecam ci reszte posprzedawac a tym jednym grac i rozwijac go w normalne tanki, niszczyciele, arty. Pamietaj do tych innych mozesz zawsze wrocic :)

 

Opublikowano

Ran ci napisał ale dorzucę od siebie, że najlepiej się gra na początku tzn od 1-4 tier niemieckie po 5-10 ZSRR takie jest moje zdanie Mad podał ci poradniki

 

Btw@

 

Sorry za Offtop.

Opublikowano

Zaczynam grę w World of Tanks.

Nie wiem jak zacząć.

Mogę poprosić o jakieś porady?

Na początek strzelaj we wrogów :)

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Słuchaj często rozdają kody darmowe do tej gry które możesz wpisać przy rejestracji, wtedy dostaniesz za free czołg 3 dni premki i 300 golda, na niemieckich stronach była ostatnio taka akcja

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...