Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Noc zmierzchu bedziecie :D ?


- Pawlak -

Bedziesz na nocy zmierzchu   

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bedziesz na nocy zmierzchu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie będę.A tak wg co to jest?

film tez tak sadziłem jak up'y ale jak zobaczyłem 1 i 2 czesc filmu spodobał mi sie dosc bardzo dlatego 39 zł jest warte 5 czesci filmu w kinie :)
1373700515-U207193.jpg
Opublikowano

NIE I CH*J.

[quote name=Numq ^^' timestamp='1351702468' post='5512029]

chujowy film, nie

efekty specialne, rodem z pokemonów

Opublikowano

NIE I CH*J.

Żałosny film, idealny dla gimbów

[quote name=Numq ^^' timestamp='1351702468' post='5512029]

chujowy film, nie

Film lipa jakich wiele...

Nie idę.

[quote name=Godziu ^^' timestamp='1351807623' post='5522467]

nie, nie bedę ponieważ nie lubię tego typu filmów.

taki shit...

efekty specialne, rodem z pokemonów

Co to jest?

Nie nie będę.A tak wg co to jest?

 

 

 

PS 899 post hyhy :D

Opublikowano

NIE I CH*J.

Nie nie będę.A tak wg co to jest?

Żałosny film, idealny dla gimbów

[quote name=Numq ^^' timestamp='1351702468' post='5512029]

chujowy film, nie

efekty specialne, rodem z pokemonów

[quote name=Godziu ^^' timestamp='1351807623' post='5522467]

nie, nie bedę ponieważ nie lubię tego typu filmów.

Film lipa jakich wiele...

Nie idę.

61093c6efb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...