Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

przejściówka z DVI-I na VGA


heremo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! zamierzam kupić nową kartę graficzną. aktualna miała wejście VGA, to samo mój monitor Samsung SyncMaster 920NW, więc miałem jeden kabel z obu stron wejścia VGA. Jednak chcę kupić grafikę radeon HD4850, która ma wejście DVI-I

Oto jej zdjęcie:

 

4850-card.jpg

 

mój monitor nie ma wejścia DVI więc muszę kupić przejściówkę z żeńskim wejściem VGA i męskim DVI-I. jednak wszystkie przejściówki które oglądam na allegro mają po prawej stronie zamiast 4 bolców - mają kreskę, np tutaj:

http://allegro.pl/pr...2739304148.html

 

Więc pytanie. Czy taka przejściówka jak w linku powyżej pasowała by do wejścia karty graficznej na obrazku? jeśli zdjęcie na allegro jest niewyraźne tutaj macie inne zdjęcie która jest chyba taka sama:

http://allegro.pl/przejsciowka-dvi-d-sub-15pin-i2747482447.html

 

proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

xxx

Opublikowano

pakowane w pudełku maja DVI-I i HDMI przejściówki w komplecie ;)

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

pakowane w pudełku maja DVI-I i HDMI przejściówki w komplecie ;)

 

chyba że się kupuje na allegro - co zamierzam :>

 

właśnie dziwnie to wygląda bo mój kolega ma normalną przejściówkę że zamiast kreski są te 4 bolce, ale znów w tym pasku po lewej brakuje wielu bolców.

 

ktoś jeszcze się wypowie Czy ta przejściówka będzie działać?

i poza tym czy w media markcie się znajdzie takie coś? :)

xxx

Opublikowano

znajdzie

dvi_connector_types.gif

 

DVI-I - przesyła zarówno dane cyfrowe jak i analogowe. Po zastosowaniu właściwej przejściówki można je połączyć ze zwykłym złączem D-Sub karty graficznej

DVI-D - przesyła tylko dane cyfrowe, zapewnia najwyższą jakość obrazu ze wszystkich złącz typu DVI, jest w pełni kompatybilne z HDMI

DVI-A - przesyła tylko dane analogowe.

 

na allegro zawsze możesz zapytać czy takie sa w zestawie

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Dvi-d wlozysz do gniazda dvi-i. Dvi-i nie wlozysz do gniazda dvi-d.

 

W karcie masz dvi-i a przejsciowke podales dvi-d na d-sub, wiec wszystko bedzie pasowac.

Unbanned :]

Wszelkie pytania/wiadomości kierować na

Misiekantos253

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...