Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cwiczenia na spalenie tłuszczu


Diesiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podciąganie się na drążku ?Chyba na Placu zabaw -,-

 

Rób brzuszki 10 razy co 15minut i bieganie ale ogarnicz sobie także jedzenie do 2-3kanapek dziennie + obiad. tylko z umiarem!

Opublikowano

Spalanie tłuszczu to raczej bieganie.

 

W domu co najwyżej brzuszki, a6w, nożyce i podciąganie jak dasz rade.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Opublikowano

Bieganie i dieta z ujemnymi kaloriami, tj. jak odpowiednio dla Cb to 2tys. to zmniejsz do 1,8tys... Oczywiście jakiś abs też możesz zacząć robić, nie dość, że tłuczu spalisz to i przy okazji brzuch wyrobisz... ;)

 

 

PS. Najważniejsze to ograniczyć w diecie słodycze i alkohol... :P

 

@Edit:

 

 

dokładnie , tutaj dają tylko ćwiczenia wytrzmałościowe typu bieganie , jazda na rowerze, pływanie,

ćwiczenia siłowe mają dają

 

Właśnie zapomniałem o pływaniu, a to wzmacnia wszystko i dość szybko spala tłuszcz... ;) Oczywiście nie każdy mieszka w mieście, bo to druga sprawa... ;)

Opublikowano

Spalanie tłuszczu to raczej bieganie.

 

W domu co najwyżej brzuszki, a6w, nożyce i podciąganie jak dasz rade.

Bieganie i dieta z ujemnymi kaloriami, tj. jak odpowiednio dla Cb to 2tys. to zmniejsz do 1,8tys... Oczywiście jakiś abs też możesz zacząć robić, nie dość, że tłuczu spalisz to i przy okazji brzuch wyrobisz... ;)

 

 

PS. Najważniejsze to ograniczyć w diecie słodycze i alkohol... :P

dokładnie , tutaj dają tylko ćwiczenia wytrzmałościowe typu bieganie , jazda na rowerze, pływanie,

ćwiczenia siłowe mają dają

­

Opublikowano

Ja bym polecił chodzenie na siłkę. Nie dość, że trochę spalisz to i będziesz miał więcej siły w ciele :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...