Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Game ze zmianą bonów u NPC


Hellwalker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zmieniają funkcji changeattribute tylko funkcje set socket. I ona zamiast umieszczać soket to liczy bonusy w itemie, usuwa je i nadaje nowe

Okej, dzięki

/gif

Opublikowano

jak widzę Was pro elo elo mistrzów to .. no właśnie brak mi słów

takie wkurwienie od środka mnie łapie .

 

Może tak wskazałbyś jakieś luki w game ? bo pierwszy raz slyszę o 'nie tylko' ..

Sam wskaż 'pro elo elo mistrzu'.

/gif

Opublikowano

@Up olej to na to i tak bs jest.

 

Jest lepszy sposób na zabezpieczenie przed bs - npc z odpowiednim questem (znajdziesz go na epvp) + blok wkładania zmianek do magazynu i handlu zmiankami.

791f747188ac8.png

Opublikowano

Proszę bardzo:

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2106204-release-switchbot-quest-fixx-code-generierend.html"]http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/2106204-release-switchbot-quest-fixx-code-generierend.html

791f747188ac8.png

Opublikowano

Na 4funy które teraz masowo są wypuszczane na tym forum się nie nadaje ale na hardy czemu nie ;> Mi bynajmniej się przyda. A say'e to wymówka dla tych którzy chcą sobie switch'ować ;> Zawsze quest można sobie skonfigurować tak żeby jak najmniej było say'ów.

791f747188ac8.png

Opublikowano

@UP a po co komu fukcja zmiany u npc na harda skoro na hardzie zmianki i dodania się zdobywa ,a nie tak jak na 4funach itd. skoro all masz wtedy u npc :|

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Następnym razem wpakuję to w [ironia]. Oczywiście żartuję sobie z tym 'zabezpieczeniem' - wszystko idzie obejść jeżeli chodzi o stronę klienta.

 

umarł

  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...